Şimdi Ara

WhatsApp iOS uygulamasına Face ID ve Touch ID ile giriş özelliği geldi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.960
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ergen aklı sıra Apple’ı karalayacak “ama bu özellik şaomööö de zaten var”. öbür ***ak güya matah bir şeymiş gibi jb ile zaten yapıyorduk diyor, “ama sen bütün cebindeki özel bilgileri altın tepside bütün millete sundun” desek, olsun wp’de parmak izini yıllardır kullanıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam sizi anliyorum haklisiniz. S9 plus kullaniyorum telefondan cok çok memnunum ama hic bir zaman android ios kadar hizli smooth akıcı geçişleri sunamadi. Facebook takılıyor evet asagi indikce veri yüklüyor ve takılıyor. Aynisini iPhone yapıyor takilmiyor. Burada tek donanim tek yazilim farki var.

Pisman miyim s9 plus aldigima? X le s9 arasinda kaldım s9 aldim ama oyle birsey ki samsung kullaninca iphone u özlüyorum. İphone kullaninca samsungun bazi cok onemli ozellikleri var onlari özlüyorum. Bir sonraki telefonum yine iphone olacak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aynı durumdayız hocam. Mesela keşke android e geçsem dediğim zamanlar oluyo. Ona geçince de bu defa keşke ios kullansam diyorum. Mate 20 ye baktım içime sinmedi. Ekran sorunları falan. İphone un üst modellerini de almak istemiyorum. Çünkü o paraya yapacağım şeyi 8 plus ta yapıyorum. Ben iphone taraftarı değilim. Kesinlikle yeni modelleri o fiyatları haketmiyor. Mesela xiaomi kullandım samsung kullandım. Samsungun güvenli klasörü çok işime yarıyodu. Xiaomi deki çift uygulama özelliği de çok işimi gördü. İnan bunların hepsini bi telefonda toplamak bu kadar zor olmamalı.

• Yanliz garip bir durum var, etkinlestirdiginizde parmak izi yada face id okutmanizi istiyor ama kaldirmak istediginizde direk kapatabiliyorsunuz.
    Mantiken kapatirken de ayni islemi sormasi gerekir.
    Yani cihazi eline alan birisi direk kaldirabilir.

• Yarım saniyeden daha az bir süre hafif takılma mı ios-android kavgası yaşatıyor size. ohooooo

(Facebook hesabım yok, 5 yıl önce sildim, kullanmıyorum)
  • çok iyi oldu
  • barakus B kullanıcısına yanıt
    Hocam s9 plusu yengeme verdim a8 ini aldım. Onu satip iphone alacağım. Bir daha iphone disinda telefon kullanmicam Samsung suan memnunum ama yok olmuyor

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.