Şimdi Ara

WhatsApp görüntülü görüşme özelliği herkese açılıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
1.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: -Uzumaki Naruto-

quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Skype'ı çöpe atar, messenger a darbe vurur. Hayırlı olsun.

Messenger zaten çöp fazla alan almaktan başka işe yaramaz.

Aynen. Facebook ve messenger yüklü değil bende.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: L.o.T.u.S

30 tane haber yaptılar geldi gelcek diye. hala ortada yok.iyi haberin ekmeğini yediler tık sayesinde.

Android'de var beta sürümünde, ben kullandım.

• Sürüm numarasını yazarsanız oradan bakabiliriz.

• artık gelsin zaten bir zahmet diğer uygulamaları silerim :)

• Skype ve Viber kadar kaliteli taşıma yapabilirse iyi bir alternatif olur. İlk etapta sorunsuz çalışacağından şüpheliyim.
  • Markette yayınlanan sürümünde yok, apk olarak betasını indirin onda gif yollama ve görüntülü görüşme var. Sürüm numarası 2.16.355

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • güncellemeyle geldi
  • whatsapp ın ses araması gibi görüntülü aramasıda çok lag ve kesinti yapıyor.2 cihazda 4.5g üzerindeyken bile... facebook çok daha başarılı.

• quote:

Orijinalden alıntı: caneycaney

arama ve video özelliğini viber seneler öncesinde getirmişken hala whatsapp kullanılması çok ilginç

Amerika neyse anladık amerikan şirketi.Türkiyede kullanma sebebi nedir?Batı özentisi olmaktan heralde.Avrupanın bile birçok ülkesinde viber kullanılıyor

Tamamen markalaşma üzerine kurulu.
  • quote:

Ek olarak, Viber ve Google Duo da bitmiş oldu.
  • quote:

Skype'ı öyle kolay çöpe atamaz, pc dünyasında herkes onu kullanıyor.

• Msn massanger daki o tatlı yazışma ve görüntülü konuşma heyecanı nasıl bişeydi tarif edilemez gercekten bunları görünce sadece o gunlerde yaşadığım heyecan aklıma geliyor 2001 yılında adsl 256k interneti eve bağlattığımızda ünideki ev arkadaşı ile millete hava atıp görüntülü görüşme yapmak için birbirimizi gazlardık ne günlerdi 15-16 senede neler değişmiş şimdi evde 50mbit fiber var 100mbite cıkarsammı diye düşünüyorum bırakın görüntülü görüşmeyi iphone daki facetime mı bile 10 kere kullandım mı bilemiyorum teknoloji gelişiyor ama kullanacak vaktimiz daha da azalıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: gkhnkrts7

Markette yayınlanan sürümünde yok, apk olarak betasını indirin onda gif yollama ve görüntülü görüşme var. Sürüm numarası 2.16.355

2.16.356 yayınlandı.
  • quote:

Messenger ile WhatsApp'ın sahibi aynı zaten.

• masa ustune sohbet zaten calısıyordu sesli ve goruntulu konusmada gelse eksiksiz bi uygulama olmus olacak..bu arada genel olarak basarımı iyi buldum..

• Bugün geldi ve denedim .ben memnun kaldım

• quote:

Orijinalden alıntı: hadjimurat

Msn massanger daki o tatlı yazışma ve görüntülü konuşma heyecanı nasıl bişeydi tarif edilemez gercekten bunları görünce sadece o gunlerde yaşadığım heyecan aklıma geliyor 2001 yılında adsl 256k interneti eve bağlattığımızda ünideki ev arkadaşı ile millete hava atıp görüntülü görüşme yapmak için birbirimizi gazlardık ne günlerdi 15-16 senede neler değişmiş şimdi evde 50mbit fiber var 100mbite cıkarsammı diye düşünüyorum bırakın görüntülü görüşmeyi iphone daki facetime mı bile 10 kere kullandım mı bilemiyorum teknoloji gelişiyor ama kullanacak vaktimiz daha da azalıyor

Aynen hocam teknoloji gelişiyor fakat kullanacak vakit ve kullanacak şevk kalmıyor. 2000'li yılların başına göre hayatın temposu hızla arttı bizlerde artık o hayatta sürüklenen o tempoya ayak uydurmaya çalışan insanlar haline geldik. Ülkemiz malum olaylarda bitmiyor ve hayattan alınan zevk gün geçtikçe azalıyor.

• duo ile beraber denedim whatsapp daha net görüntü verdi.duo yu sildim.dünyanın programı birikti cepte...şu lenovo vibe p1 e root atamadım gereksiz program kaynıyor google in...samsung ta rahat rootlarken lenovoda böyle olacağını düşünmemiştim

• Skype Business varken Skype'ı yok edebilmesi mümkün değil. İkisinin de kullanım amaçları farklı.

Ek olarak Messenger yurt dışında çok yaygın. Bu güncelleme hiçbir şekilde dengeleri değiştirmez. Ara programlara rafa kalkar o kadar.

• quote:

Orijinalden alıntı: hadjimurat

Msn massanger daki o tatlı yazışma ve görüntülü konuşma heyecanı nasıl bişeydi tarif edilemez gercekten bunları görünce sadece o gunlerde yaşadığım heyecan aklıma geliyor 2001 yılında adsl 256k interneti eve bağlattığımızda ünideki ev arkadaşı ile millete hava atıp görüntülü görüşme yapmak için birbirimizi gazlardık ne günlerdi 15-16 senede neler değişmiş şimdi evde 50mbit fiber var 100mbite cıkarsammı diye düşünüyorum bırakın görüntülü görüşmeyi iphone daki facetime mı bile 10 kere kullandım mı bilemiyorum teknoloji gelişiyor ama kullanacak vaktimiz daha da azalıyor

Msn in verdigi tadi hicbiri veremedi. Titresimine kurban.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.