Şimdi Ara

WhatsApp görüntülü görüşme özelliği herkese açılıyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
1.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

quote:

Orijinalden alıntı: hadjimurat

Msn massanger daki o tatlı yazışma ve görüntülü konuşma heyecanı nasıl bişeydi tarif edilemez gercekten bunları görünce sadece o gunlerde yaşadığım heyecan aklıma geliyor 2001 yılında adsl 256k interneti eve bağlattığımızda ünideki ev arkadaşı ile millete hava atıp görüntülü görüşme yapmak için birbirimizi gazlardık ne günlerdi 15-16 senede neler değişmiş şimdi evde 50mbit fiber var 100mbite cıkarsammı diye düşünüyorum bırakın görüntülü görüşmeyi iphone daki facetime mı bile 10 kere kullandım mı bilemiyorum teknoloji gelişiyor ama kullanacak vaktimiz daha da azalıyor

Msn in verdigi tadi hicbiri veremedi. Titresimine kurban.

MSN discovery mi idi? Şu renkli renkli yazılar yazmamıza yardımcı olan plugin? Ne günlerdi :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: MinPayne

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hadjimurat

Msn massanger daki o tatlı yazışma ve görüntülü konuşma heyecanı nasıl bişeydi tarif edilemez gercekten bunları görünce sadece o gunlerde yaşadığım heyecan aklıma geliyor 2001 yılında adsl 256k interneti eve bağlattığımızda ünideki ev arkadaşı ile millete hava atıp görüntülü görüşme yapmak için birbirimizi gazlardık ne günlerdi 15-16 senede neler değişmiş şimdi evde 50mbit fiber var 100mbite cıkarsammı diye düşünüyorum bırakın görüntülü görüşmeyi iphone daki facetime mı bile 10 kere kullandım mı bilemiyorum teknoloji gelişiyor ama kullanacak vaktimiz daha da azalıyor

Msn in verdigi tadi hicbiri veremedi. Titresimine kurban.

MSN discovery mi idi? Şu renkli renkli yazılar yazmamıza yardımcı olan plugin? Ne günlerdi :)

Evet hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 30 Ekim 2020; 15:20:29 >
  • VE DİĞER GÖRÜNTÜLÜ GÖRÜŞME PROGRAMINI KULLANMAYI BIRAKIR COGU INSAN

• Ben yine de BBM i tek gecerim onun zevki halen yok.

• Başarılı. Sıkıntısız kullandım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RancStone

telden memnun musun? kingroot ile atabilirsin

telefon çok iyi memnunum şu zamana kadar samsung kullandım ama bir daha kullanmam lenovo vibe serisinden devam ederim kasma yok mükemmel pil ömrü...kingroot da dahil denemediğim birşey kalmadı root atmadı.internette de pek bir şey yok konuyla alakalı...
  • lenovo kullanan bi arkadaşım var, telden de baya memnun. Her türlü oyunu donma - kasma olmadan oynuyor, ve bataryası da baya iyimiş. Yanlış hatırlamıyorsam telefonu da rootlamıştı. Nasıl olduğunu öğrenirsem yazarım özelden.

• Android kullanip da kasmiyor diyenler ya kendini kandiriyordur ya da ios kullanmamistir.

• Bilemem, ben androidde 97 reytingli, full kaliteli oyuncularla oynayamadım. Ios u merak ediyorum şahsen.

• quote:

Android kullanip da kasmiyor diyenler ya kendini kandiriyordur ya da ios kullanmamistir.

kardes sen gel bi lg serisi kullan ozaman konus donuyomu donmuyomu o android 5 serisinden oncesinde kaldi kasma olayi su an gm5 kullaniyorum kasma adina daha bise gormedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakobb -- 24 Kasım 2016; 14:36:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanbb

quote:

Android kullanip da kasmiyor diyenler ya kendini kandiriyordur ya da ios kullanmamistir.

kardes sen gel bi lg serisi kullan ozaman konus donuyomu donmuyomu o android 5 serisinden oncesinde kaldi kasma olayi su an gm5 kullaniyorum kasma adina daha bise gormedim

Demekki kasma ne demek bilmiyorsun.

Ben de bir zamanlar android tutkunuydum. Evet hala artilari var ama en basitinden ayni uygulamayi hem ios da hem de istedigin android de ac farki net anlarsin.

• quote:

quote:

quote:

Ben de bir zamanlar android tutkunuydum. Evet hala artilari var ama en basitinden ayni uygulamayi hem ios da hem de istedigin android de ac farki net anlarsin.

he kardes bilmiyoruz biz sen kralsin ios la mutluluklar.

• quote:

quote:

quote:

quote:

he kardes bilmiyoruz biz sen kralsin ios la mutluluklar.

Tesekkur ederim.

• Arkadaşlar bu özelliği kullanmak için numaramızın karşı tarafta kayıtlı olması gerekiyor mu?

yani herhangi bir kişiyi listeye eklediğimizde görüntülü arama seçeneği aktif durumda mı yoksa onun aktif olması için karşı tarafta numaramızın kayıtlı mı olması gerekiyor?
  • Whtsapta birisine yazman için şartlar ne ise bunda da o.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mrnobody6

Arkadaşlar bu özelliği kullanmak için numaramızın karşı tarafta kayıtlı olması gerekiyor mu?

yani herhangi bir kişiyi listeye eklediğimizde görüntülü arama seçeneği aktif durumda mı yoksa onun aktif olması için karşı tarafta numaramızın kayıtlı mı olması gerekiyor?

Karşı tarafın rehberinde kayıtlı olmasına gerek yok siz videolu gorusmeye bastığınız anda interneti açıksa direk çalar kapaliysa bildirim olarak gider

• WhatsApp gibi rezil bir uygulamayı millet neden kullanır anlamış değilim. Sesli görüşme doğru düzgün çalışmazken görüntülü nasıl olur o da ayrı.

Bu devirde herkesin Google hesabı var. Hangouts kullanıyorum tanıdıklarımla. Rehbere numara eklemekten çok daha kolay biriyle ilk kez iletişime geçmek. Her anlamda çok kaliteli. Viber ve Skype da çok iyi kullanmasam da. Ama insanlar gidip WhatsApp çöpünü kullanıyor. Yıllar öncesinin özellikleri gelince de haber siteleri "şok haber" yapıyor.
    Görüntülerin kalitesini düşürmesine, mesajları kaydetmemesine değinmeye gerek yok.

Ayrıca önümde bilgisayar, telefon varken niye telefon kullanayım?

• Ne güzel

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.