Şimdi Ara

Whatsapp, Facebook, Twitter, Instagram ve Youtube engellendi (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
675
Cevap
3
Favori
21.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Buludugum sehir Ankara suan test yaptim 35mb dow, 5mb up cikti. Ama sosyal medya hesaplarinda sorun yaşıyorum diger sitelerde problem yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dun sabah sadece telefonda sorun yasadim sosyal medya hesaplarina girmekte banka uygulamalari ve digerlerindd yine sorun yoktu is yerinde sosyal medyayida kullanabildim.

• quote:

Orijinalden alıntı: pcwolf28

quote:

Orijinalden alıntı: firatciftci2008

quote:

Whatsapp arada bir çalışıyor, burda da sürekli zaman aşımı hatası geliyor. O şerefsizlerin toplanmasını istemiyorlarsa bir zahmet meclise kadar sokup sonra mızıkçılık yapıp gözaltına almalarla felan uğraşmasalardı. Yeni mi belli oldu bunların terörist olduğu, illa ohal mi lazımdı?
    Gitsinler hem hdpye oy veren bölgelerin internetini kessinler milletin ağzına etmekten başka bir şey bildikleri yok.

ben güneydoğuda yaşan biriyim (adıyaman). bu olayların en ağır tecrübelerini malesef büyük şehirlerde bombaların patlamasına şahit olan insanlar kadar bizler de yaşıyoruz, tedirginiz. çok şükür yaşadığım şehirde terörist şerefsizler barınamıyor. ama etrafımız ateş çemberi neredeyse. hdp ye oy veren bölgeler derken ülkemizin genelinde her yerde oy veren var zaten. ankara ve istanbulda buralardan daha çok vardır belki de.
    diyarbakır belediye başkanı kışanak alındığınada 36 saat internetsizdik. bakın kısıtlama demiyorum internet kökten yoktu. o kadar alışmışız ki online hayata; o 36 saat korku ve endişe ile geçti. acaba şimdi ne oluyor ülkede diye kavrulduk.
    ve zaten kısıtlama geldikten sonra sabah 8de diyarbakırda bomba patladı. pek de işe yaramamış görünüyor. 1-2 saatte hemen planlanmış bir patlama belli ki.
    sizin demenize gelirsek bu olaylar çözülecekse ben burada güneydoğuda -kurunun yanında yanan yaş olarak- 1 ay internetsiz kalmaya razıyım
    üzüldüğüm nokta şu: Her geçen gün daha da kötüye gidiyor.

Bu adamlar yaptıkları bütün pisliklere zaten yaşları da çekiyor, biz de siz de aynıyız zaten.
    Ortalığın anasını ağlattılar iyice, günden güne daha kötü oluyor dediğiniz gibi, ne olacak acaba sonumuz...

Saatler sonra farkettim kullanıcı adını Fırat abi.
    İsim soyisim, yaşanılan yer, meslek(ziraat), profildeki araç(beyaz pasat olmalı 06 plaka), kardeşinin de adı Yiğit ise tamamdır:)
    Yanlış mı?

Butun hepsi dogru kardesim :) sen de yunus emre misin yoksa :)

• DH ye girip whatsapp dan mesajlaşayım yeterli, ekstra şeylere gerek yok benim için :)
    Dün arkadaşımın bilgisayrından zenmate i kaldırdıktan sonra internete bağlanabildi bilgisayarı.
  • ayfon kullanan adam A kullanıcısına yanıt
    Güvenliğimiz için neden Terör saldırısını engellemiyorlar ? Bu mu çözüm. Terörden korunmak için Twitter kapatmak

• Bi denediler nasıl tepki alırız diye. (Daha önce de denenmişti) şimdi meydanlara çıkıp internet haram falan deyip bazı koyunları güzelce uyutacaklar sonra kökten kaldıracaklar. Bunların oyunları da böyle işliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet sunuculara iletilmiş demek o demek o giremiyor whatsappa veya bazen bugdan dolayi mesajlar çok geç gelebiliyor.

• Sadece youtube ile işim oluyordu, galiba bu haftasonu pek geçmeyecek.

• Umarım en kısa zamanda tüm VPNleri yasaklarlar da ''yeaaa ne yasağı ben vpn ile giriyorum'' diyenler görür gününü.Her şey müstehak size.
  • Sosyal medya? Internete giremiyodum dun. Bunu gecersek hadi twitteri engellersin onu anladikta facebook instagram whatsapp niye ? 15000 adet sosyal medya mesajlasma uygulamasi var. Sacmalik bir yol secildi yine. Kendi ulkemde mr.robot olmak zorunda kaliyoruz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • şuan turkcell operatörde. hic bir vpn işe yaramıyor. vpnye bağlanmıyor.
  • Opera çalışıyor
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Whatsapp arada bir çalışıyor, burda da sürekli zaman aşımı hatası geliyor. O şerefsizlerin toplanmasını istemiyorlarsa bir zahmet meclise kadar sokup sonra mızıkçılık yapıp gözaltına almalarla felan uğraşmasalardı. Yeni mi belli oldu bunların terörist olduğu, illa ohal mi lazımdı?
    Gitsinler hem hdpye oy veren bölgelerin internetini kessinler milletin ağzına etmekten başka bir şey bildikleri yok.

ben güneydoğuda yaşan biriyim (adıyaman). bu olayların en ağır tecrübelerini malesef büyük şehirlerde bombaların patlamasına şahit olan insanlar kadar bizler de yaşıyoruz, tedirginiz. çok şükür yaşadığım şehirde terörist şerefsizler barınamıyor. ama etrafımız ateş çemberi neredeyse. hdp ye oy veren bölgeler derken ülkemizin genelinde her yerde oy veren var zaten. ankara ve istanbulda buralardan daha çok vardır belki de.
    diyarbakır belediye başkanı kışanak alındığınada 36 saat internetsizdik. bakın kısıtlama demiyorum internet kökten yoktu. o kadar alışmışız ki online hayata; o 36 saat korku ve endişe ile geçti. acaba şimdi ne oluyor ülkede diye kavrulduk.
    ve zaten kısıtlama geldikten sonra sabah 8de diyarbakırda bomba patladı. pek de işe yaramamış görünüyor. 1-2 saatte hemen planlanmış bir patlama belli ki.
    sizin demenize gelirsek bu olaylar çözülecekse ben burada güneydoğuda -kurunun yanında yanan yaş olarak- 1 ay internetsiz kalmaya razıyım
    üzüldüğüm nokta şu: Her geçen gün daha da kötüye gidiyor.

Bu adamlar yaptıkları bütün pisliklere zaten yaşları da çekiyor, biz de siz de aynıyız zaten.
    Ortalığın anasını ağlattılar iyice, günden güne daha kötü oluyor dediğiniz gibi, ne olacak acaba sonumuz...

Saatler sonra farkettim kullanıcı adını Fırat abi.
    İsim soyisim, yaşanılan yer, meslek(ziraat), profildeki araç(beyaz pasat olmalı 06 plaka), kardeşinin de adı Yiğit ise tamamdır:)
    Yanlış mı?

Butun hepsi dogru kardesim :) sen de yunus emre misin yoksa :)

Aynen öyle Fırat abi güzel tesadüf oldu, dünya küçükmüş bayağı:)

95-98 yılları terörle mücadeleyi araştırın derim. O zamanlar terör neredeydi, simdi nerede bakınız. "Kan Uykusu" belgeselini izleyin hatta. Ondan sonraki süreçte Kim iktidar da ve terör ne hale gelmiş onu da arastirin. Klavyeden yazmakla oluyor mu olmuyor mu o zaman anlarsınız umarım. Bir husus daha var. Bizi korumak zorundalar. Bunu anlayiniz. Halkın guvenliginden devlet sorumludur. Beceremiyorsa yerine başkası gelmelidir.

Hangi şehirdesiniz bilmiyorum. Kızılaya inemiyoruz korkudan. Ne yani Twitter kapandı diye rahatladım mi? Patlamalarin çözümü Twitter kapama mi?

Terör saldırılarının sosyal medya üzerinden organize edildiğini mi sanıyorsun?

Bu yasağın sebebi HDP'ye yapılan operasyon sebebiyle HDP'li Kürtler organize olup sokağa çıkmasın diyedir.

Toplulukları harekete geçirmek için en ideal ortam sosyal medya.

• Bu internet yasaklarını savunan arkadaşlar bi bakın hele internet yasaklarindan dolayi olusan zarar 150 milyon dola doblolarinizi satıp ödersiniz artik.
    http://uzmanpara.milliyet.com.tr/haber-detay/gundem2/internet-kisitlamasinda-maliyet-150-milyon-dolarbrinternet-kisitlamasinda-maliyet-150-milyon-dolar/60000/60264/

Ayfonunu satta 150 milyon dolar var madem bu kadar yasaklari savunuyorsun bosa atip durma.
    http://uzmanpara.milliyet.com.tr/haber-detay/gundem2/internet-kisitlamasinda-maliyet-150-milyon-dolarbrinternet-kisitlamasinda-maliyet-150-milyon-dolar/60000/60264/

• quote:

Orijinalden alıntı: Six Feet Under.

Umarım en kısa zamanda tüm VPNleri yasaklarlar da ''yeaaa ne yasağı ben vpn ile giriyorum'' diyenler görür gününü.Her şey müstehak size.

BTK, VPN servislerini engellemeye başladı: işte yasaklanan VPN sağlayıcıları

http://siyasihaber3.org/btk-vpn-servislerini-engellemeye-basladi-iste-yasaklanan-vpn-saglayicilari

• Tor Project
    • VPN Master
    • Hotspot Shield VPN
    • Psiphon
    • Zenmate VPN
    • TunnelBear
    • Zero VPN
    • VyprVPN
    • Private Internet Access VPN
    • Espress VPN
    • IPVanish VPN

hadi hayırlı(!) olsun memleketimize...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snoppy -- 5 Kasım 2016; 11:56:55 >

• beyler ne zaman düzelir
  • Vıdı vıdı etmeyin 2 gün facebook twitter girmezsiniz o kadar.Devletin aldığı tedbir bu.Ülke güvenliği sizin keyfinizden daha önemlidir.

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.