Şimdi Ara

WhatsApp, Ekim ayından itibaren bu iPhone'larda çalışmayacak (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
4.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çalışmayacak derken? Güncelleme alamayacak, destek kesilecek. Yoksa o gün geldiğinde uygulama çat diye kapananacak, hata verecek, açılmayacak diye bir şey yok. Güncelleme almayıp eskiyen sürümle aynen kullanıma devam edilebilir. Gerçekten bu kadar berbat haber yazısı mı yazılır arkadaş ya. Başlık ayrı clickbait, içerik ayrı saçma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gelirse ekime gelmezse...... ocak şubart mart..

• 5s hala direniyor   artist twitter sadece 5s'ten desteğini çekti diye biliyorum

• Başlık ile haberin içeriği arasında fark var sanki. Çalışmayacak diye girdik fakat IOS 12 güncellemesi ile kullanılabileceği bilgisi verildi.

• Jeremy Klakson kullanıcısına yanıt

5s benim çekmecemde hala duruyor olası bi acil durumda kullanırım işimi görür powerbankle gezerim ama hala taş gibi cihaz

• normal abi iphone 5 kaç yıllık cihaz pek çok özellikte tıkanır wpda artık pcye bağlamada qr okutmada falan

• İşyerim Whatsapp, site yönetimi Whatsapp, çocuğun okulu Whatsapp ve rehberdeki diğer kişiler....şimdi bunlara mesaj atacağım (yaklaşık 220 kişi) hepsi yarın telegrama geçecek sayende sevgili ZO kuşağı...Neden daha önce aklıma gelmedi.

• yav he he

• TITAN kullanıcısına yanıt

ben hala kullanıyorum desem   ne zaman bütün uygulamalar çalışmaz o zaman yeni iphone alırım.

• 2012de çıkmış iphone 5 i desteklememesi çok normal bence

editor anlamadan yazmış resmen orijinal haberi okuyup utanır insan hem clickbait hem yalan haber paylaşmaya ios 10 ve 11 varsa 12 ye güncellerseniz kullanırsınız ve güncelleme gelecek diyor ios 10 ile 11 in de desteği kesilecek zaten çıkan uyarı da güncelleyin diyor

iphone 5 ile 5c sadece desteği kesilecek 5s ve 6 falan ios 12 olduğundan devam edecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berk70 -- 23 Mayıs 2022; 20:10:27 >
  • berkayjan kullanıcısına yanıt

Iphone uzun süre yazılım desteği alıyor ama malesef madalyonun iki yüzü var. Güncelleme desteği bittiği anda çoğu uygulama artık sonraki işletim sistemini istemeye başlıyor ve bundan kurtulma yolu yok.

Eski Ipad 4'ümü anneme verdim ama desteklediği son işletim sistemi yüklü olmasına rağmen daha Youtube uygulamasını bile desteklemiyor anca browserdan kullanılabiliyor.

Halbuki halen çok güçlü sayılabilecek bir işlemciye sahip.

Androidde ise custom rom ile cihaz kurtarılıp kullanılmaya devam edilebiliyor. Bu maddi imkanları kötü ülkeler için önemli bir nokta. Onun haricinde batıda zaten Iphone 5/6 kullanan pek kalmamıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vain -- 23 Mayıs 2022; 20:14:56 >
  • İphone 6 için ne zaman keserler desteği? Canavar gibi telefon hala 5 sene önce almıştım yapıştı elime kaldı bozulmadan yeni telefon da almam.Ne saçma işler geçen gün de Twitter’ı kaldırdılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zotacing kullanıcısına yanıt
    Evde Note 2 var, custom rom yükleyip işlemciye hız aşırtma yaptım, kritik birkaç güncellemeyi kurdum, hala yağ gibi akıyor. 2012'de çıkmış telefon. Kudurmaya devam edin :)

• Jeremy Klakson kullanıcısına yanıt

küçük cep herkülü 5s ben cok begeniyorum

• İşte detaylar.

• All Nightmare kullanıcısına yanıt
    iPhone 5 2012’de çıktı ve tam 10 yıl oldu. Whatsapp genellikle iPhone modellerine 10. yılında desteği kesiyor. 2023-2024’e kadar kullanacağınız anlamına geliyor bu da.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Kimse bunu düşünmemişti vay be tavsiyeye bak.  

Ios cihazlarda sadece en yeni sürüme güncelleme yapılabilir. Kazara imza filan açmadıkları sürece.

• Şu whatsapp yerine adam akıllı bir uygulamaya geçsek cümleten. Hiç güven vermiyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.