Şimdi Ara

Whatsapp Durum Özelliği Hk?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
33.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mesela birinin attığı duruma baktık diyelim, durumuna baktığımız kişi durumuna baktığımızı görebiliyor mu?

Büdüt: Görebiliyorsa interneti kapatıp bakmak işe yarar mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sensei İtachi -- 24 Şubat 2017; 21:40:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kaç kişinin baktığı yazıyordu

• Affection and Hatred kullanıcısına yanıt
    Kimlerin baktığını gösteriyor mu peki?

• quote:

Orijinalden alıntı: Sensei İtachi

Gösteriyormuş

Hatta ben de şu an fark ettim rehberinde olmadığını düşündüğüm kişiler falan bakmış. Acaba biz onların rehberinde olmasak bile onlar bizim rehberimizdeyse görüyorlar mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Affection and Hatred -- 24 Şubat 2017; 21:47:46 >
  • Affection and Hatred kullanıcısına yanıt
    Anlaşıldı stalk yapamayacağız, teşekkürler hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Sensei İtachi

Gösteriyor.
  • Peki bir şey de ben sorayım bazı kişiler direk numarasıyla çıkıyor bende kayıtlı değil fakat durumları gözükmüyor "mesaj bekleniyor bu biraz zaman alabilir" yazıyor bunun sebebi nedir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sensei İtachi kullanıcısına yanıt
    Nasıl ya?? Ben sevdiğim kızı an an takip ediyordum yapamayacak mıyım şimdi. Başlarım böyle işe

• quote:

Orijinalden alıntı: A D M I R A L

Nasıl ya?? Ben sevdiğim kızı an an takip ediyordum yapamayacak mıyım şimdi. Başlarım böyle işe

Birine bakınca Linkedin gibi gösteriyor ve o kişi görüyor diyorlar. Bu son güncelleme daha bana gelmedi bu sebeple yapmadım ama yapmak sıkıntılı gibi görünüyor.
  • simcell S kullanıcısına yanıt
    Bende güncellemedim hocam ama ne yapacağımı bilmiyorum. Ya lanet olsun inşallah batar bunu yapanlar. Hayatımda bir wp vardı hiç sosyal medya falan kullanmam. Snape döndü dediler hayatımda snap kullanmadım millete soruyorum nasıl br şey diye. Ben güncellemedim de irtibatta olduğum herkes güncellemiş

• quote:

Orijinalden alıntı: A D M I R A L

Bende güncellemedim hocam ama ne yapacağımı bilmiyorum. Ya lanet olsun inşallah batar bunu yapanlar. Hayatımda bir wp vardı hiç sosyal medya falan kullanmam. Snape döndü dediler hayatımda snap kullanmadım millete soruyorum nasıl br şey diye. Ben güncellemedim de irtibatta olduğum herkes güncellemiş

Bende Facebook, Twitter gibi uygulamaları kullanmıyorum sevmiyorum böyle şeyleri. Alternatiflere bakıyorum bazı uygulamalar buldum Whatsapp'ın kurucu grubunun elinden çıkmış Harvard Üniversitesi tabanlı Whatsapp'ın neredeyse birebir aynısı olan bir uygulama buldum onu beğendim. Whatsapp'ı sosyal medyaya çevirmeye çalışanlara bir tepki vermek gerekiyor. Bununda en güzel yolu diğer uygulamaları da desteklemekten geçiyor.

https://forum.donanimhaber.com/harvard-universitesinden-whatsapp-yerine-soma--124276815

• Rehberinde olmadığım bir kişinin durumları bana gelir mi ? Gelirse baktığımda gözükür mü deneyen oldu mu

• Guncellemedim ben daha da acaba guncellemesek bu sorun olusur mu?Guncelleyen kisilere ulasmakta falan?

• Saçma bir hal almış

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Niye snape benzetmişler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dilsiz Gurme kullanıcısına yanıt
    gelmez

• quote:

Orijinalden alıntı: yunus626emre

Niye snape benzetmişler

Zuck alamadi ya snapchati. Adam tum sosyal alemin tekeli olmak istiyor.

• Okundu bilgisini bakarken kapatıp baktıktan sonra geri açsak biz de görebilirmiyiz durumumuza bakanları

• Karşıdaki kızın numarası sizde varsa ve sizin de onda varsa problem ne ki bakınca ne oluyor bakmak için yapıyorlar zaten
  • Rip whatsup

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.