Şimdi Ara

westone değiştirilebilir koblolu modellerini duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • westone um2 ve um3x modellerinin değiştirilebilir koblolu modellerinin mayısta satışa çıkacağını yazıyor resimler ekte

• Bakıyorum Westonecu olmuşsun

Bunların kablosu da çıkıyor tam senlik..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi H. -- 26 Mart 2010; 20:57:04 >
  • Kablosu çıkıyor diye bir kulaklık parası daha almasalar bari.
  • Arkadaşlar benim anlamadığım bu westone gerçekten çok çok iyi bir sese mi sahip? Mesela ben westone 1 almayı düşünüyorum (um1 değil 1) bunun cx300 ii ile aralarında gerçekten de çok mu fark var? Bassları nasıl? Ayrıca westone gayet güzel düşünmüş değiştirilebilirliği.
  • quote:

Orijinalden alıntı: x-testers

Arkadaşlar benim anlamadığım bu westone gerçekten çok çok iyi bir sese mi sahip? Mesela ben westone 1 almayı düşünüyorum (um1 değil 1) bunun cx300 ii ile aralarında gerçekten de çok mu fark var? Bassları nasıl? Ayrıca westone gayet güzel düşünmüş değiştirilebilirliği.

tabi çok fark var westone kullan biraz alış cx 300ü eline almazsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fakir_çocuk

quote:

Orijinalden alıntı: x-testers

Arkadaşlar benim anlamadığım bu westone gerçekten çok çok iyi bir sese mi sahip? Mesela ben westone 1 almayı düşünüyorum (um1 değil 1) bunun cx300 ii ile aralarında gerçekten de çok mu fark var? Bassları nasıl? Ayrıca westone gayet güzel düşünmüş değiştirilebilirliği.

tabi çok fark var westone kullan biraz alış cx 300ü eline almazsın

o zaman bir tane almak lazım :)
  • Ultimate earstan sonra westoneninde kablosu değişebilen kulaklıklar çıkaracak olmasi gayet güzel bir haber. Ultimate earstaki kablolar gercekten cok kötü,bunu eski kablonun yerine daha düzgün bir kablo aldiğinizda farkediyorsunuz. Belkide westonelerdede bu olay karşimiza cikacak. Gerci maddi acidan baya bi kayip yasayacagimiz aşikar gibi.
  • sanırım kabloları custom serisinin kabloları olacak ve bu custom kabloları baya sağlam diye biliyorum
  • bı westonumuz olmadı :S
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.