Şimdi Ara

WESTERN DIGITAL PASSPORT ESSENTIAL 320GB 2.5'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Öncelikle İyi Geceler... http://www.hepsiburada.com/western-digital-passport-essential-320gb-2.5-5400rpm-usb-tasinabilir-disk-wdmes3200te-gumus/productDetails.aspx?categoryid=100225&productid=bd8501160 Sipariş Ettim 2 gün Önce.. ßugün Elime Ulaştı...

Diski Pc ye takar takmaz Setup Dosyası çıktı.. Kurulumla ßeraber Google Desktop ve Picasa Yüklendi... Ama Pc ßu Hatayı verdi. ''windows ciddi bir hatadan kurtarıldı yeniden başlatılması gerek''... Pc yi yeniden başlattım.. Diskle ßeraber Gelen ßu 2 programı sildim...

Şu an sorun yok sanırım... Aleti Takınca Otomatik olarak görüyor... Sormak istediğim Bişe var...

1. Bu Diskin NTFS yada FAT 32 oldugunu nerden anlarım ??

2. Şu an pc ye bağlayınca ilk baglantıda diskin içinde setup dosyaları filan çıkıyodu... ßiçimlendirdim.. Şu an Hiçbişe yok Diskin İçinde...

ßu normalmi ?? Ne yapmam lazım ??

• Merhaba öncelikle.

Aynı ürünü 3 gün önce bende aldım. tavsiye bölümünde de görebilirsin.
    bende de aynı sorun oldu setup dosyası felan . İçinde ki setupları sildim biçimlendirdim normale döndü.
    Hiçbir sorun olacağını zannetmiyorum.

Bende ki cihaz Fat32 , büyük bir ihtimal sende ki de öyledir.
    Çevirme proğramıyla NTFS'ye çevirdim

Hayırlı olsun ürünün.
  • @a.saygili

Öncelikle Cvp için tşk ederim.. Senin cihazda hayırlı olsun... ßende Şu an içinde setup dosyalarını filan hep sildim.. biçimlendirdim.. o şekil kullanıyorum...

FAT32 den NTFS ye nasıl çevirecez ?? Pm den anlatabilirsen çok iyi olur üstad...
  • Sağol , bende aynısını yaptım setupları sildim ve biçimlendirip kullanıyorum.

Gereken tüm bilgiler bu linkde mevcut ;

http://forum.donanimhaber.com/m_22818217/tm.htm

Birde

* Ürünü kaça aldın ?
    * Hdd nin kullanabildiğin tam boyutu kaç. benim hdd 320 ama kullanılabilirlik 300 .
  • ben bu ürünü almak istiyorum sizce nasıl almalımıyım 143 tl ye buldum.
    Bunu ya da Toshiba nın kini alacağım hangisi olsun tavsiyeleriniz nedir?
    Bu civar fiyata bundan daha iyisi varmı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.