Şimdi Ara

West smurf

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Weste geçtim 0dan kasıyorum beraber oyun atmak isteyenler varsa beklerim İsim: DH Ekolayz, yeni hesap acmak zorundaa kaldim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arthur M. -- 27 Mart 2013; 19:45:08 >

• eklerim nick ungalath
  • eklerseniz beraber oynayabiliriz.
    nick KocaOglan
  • Beyler TR varken westde napıcaksınız orda turnuvalar yok telefondan rp çekme yok napıcanız geçip boşverin tr en iyisi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jacoupe07

Beyler TR varken westde napıcaksınız orda turnuvalar yok telefondan rp çekme yok napıcanız geçip boşverin tr en iyisi.

lol

ekledim
  • quote:

Beyler TR varken westde napıcaksınız orda turnuvalar yok telefondan rp çekme yok napıcanız geçip boşverin tr en iyisi.

Aynen geçen froggenla konuşuyoruz tr de smurf kasıyormuş o da tr'de gold 5 te kalmış gel abi yardım et çıkamıyorum tek başıma dedi, dedim noldu west gibi kolay mı sandın Bu nasıl gold westin diamond la eşdeğer oynuyorlar falan diyor adam
  • quote:

Orijinalden alıntı: zirve011

quote:

lol

ekledim

gelmedi istek.
  • quote:

herkesin turnuvaya katılıp türkiye şampiyonu olma gibi fantastik hayalleri yok. ayrıca 18 yaşını geçmiş çoğu insanın kredi kartı var.

3 saniye sonra gelen edit: imzanı görmeden hemen atlamışım sazan.avi'ne. kafam baya dağınık da. ibret olsun diye değiştirmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asterisk* -- 27 Mart 2013; 16:54:13 >
  • Ekledim.
  • Tabi hesap gitti.
  • quote:

west pişmanlıktır
  • mpoyraz06 isteyen eklesin daha yeni kasmaya başladım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.