Şimdi Ara

Wepla ölmüştür ruhuna el fatiha (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
6.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeşim sırf bu mesaj için kayıt oldum siteye. Bugün benide banladı. Bu mahluk bugün genelden sövüp saydı. Din iman ana bacı ne geldiyse. Sadece "Bilader adam sana tek küfür etmedi niye sövüyosun" dedim pat mute verdi. Arkasından bana giydiriyor. Kardeşim numarası ismi cismi bilen varsa bu mahluk a ait ne varsa banada pm atın.
  • Eurobattle net te sizin için türk botlarımız mevcuttur arkadaşlar. Eurobattleda tekrar eskisi gibi türk birliğini oluşturuyoruz. Bütün dota tayfasını türk serverına bekliyoruz.
    www.dotatr.com sadece türklere özel dota forumumuzdur.
    ve sadece türk kullanıcılarımıza özel stats sayfamızda mevcuttur.
    http://dotatr.com/stats/?top

İyi günler dileriz
    Dotatr AİLESİ

• Biz 3 arkadas Weplada oynarken crep salmadık diye banlandık.Dotatr.com adlı siteyi bulduk.Allah bunu yapandanda yaptırandanda razı olsun.Wepladan sonra burası bize ilac gibi geldi gerek ortam gerekse sistem olarak weplayı 100 e katlar diye düsünüyorum.Adamlar istatistik sitesi yapmıs o bizim cok hosumuza gitti birde nasıl kuracagımızı bilmiyorduk foruma konu actık anında yanıtladırlar.Dotatr.com/stats sayfası + botlardaki sıfır delay ve en önemlisi egolu adminler olmadıgı icin okadar mutluyuzki anlatamam.Biz 3 arkadasız ve 3 müzde isimizde gücümüzde hatta 1 arakdasım evli cocuk sahibi fakat düsünebiliyormusunuz wepladaki WEST adlı seref yoksunu admin karımıza kızmıza sovdu sebep ise crep salmamak.Biz artık DOTATR.Com serverındayız sizde wepla gazisi iseniz server nickim luciferdiablo beni ekleyebilirisniiz.Ama teknik destek almak istiyorsanız dotatr.com forum adresinden ^blacklotus^ nickine w atın size yardım edicektir.Birde 1 tane arkadasımda dota yoktu kac gündür arıyorduk adamlar forumlarına warkey dotanın son guncel mapi ve tek link dota indir koymuslar.Support DOTATR.COM CCCC

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lol_Tus -- 1 Ocak 2016; 2:46:08 >

• Merhaba arkadaşlar

Çoktandır weplaya girmiyorum bunun en büyük sebebi de WEST isimli admin bozuntusu. Acaba nedir son durum biri beni bilgilendirebilir mi , hala aynı admincikler duruyor mu ? Üstteki arkadaş yeni bir siteden bahsetmiş açıkçası merak ettim deneyesim var ..
  • Ben de bugün ilk defa karşılaştım "west" kullanıcı adlı yöneticiyle. Milletin hesabını susturuyor, kapatıyor. Hesabı kapanan oyuncular küfrediyor, bu kişi de sonra onların hesapları susturuyor. Hiç muhatap olmamama rağmen benim hesabı da kapattı. Yine birşey demedim. Beni konuşturmaya çalıştı, hiç ses etmedim. Biraz patladı sanırım sonra da hesabımı kendiliğinden açtı. Anlayacağınız değişen birşey yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tozkoparan25 -- 14 Mayıs 2016; 22:31:44 >
  • Konuyla alakalı hiçbir fikrim ve tanıklığım yok,dota1'i bile oynamıyorum 2008'den beri ama bu West'i buradan biri öldürecek gibi
  • aynen geçen bi girmeye çalıştım dota 1 e oynayan mı yok ne
  • dogru hareketler degil bunlar

• Oynuyoruz ama adminlerle karşılaşmamaya özen gösteriyoruz.

• sqore - west telefon numarası 0539 952 31 19

ismi yanlış hatırlamıyorsam serkandı
  • westi 2defa kestim adminmis beni direk banladı wepla bıtmıs dogrudur bıde kendı arkdasları mh acıp hıc gızlmeden cekınmeden oynuorlar replay alıp foruma attıgımızda bızım forum hesaplarımız banlanıor kesınlıkle weplaya bıdaha gırmem
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.