Şimdi Ara

WeNET İNTERNET HİZMETLERİ 25 Mbps AKK YOK! Taahhüt YOK! 49.90 TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
1
Favori
12.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba sayın yetkili problem sektörde olmanız değil. Sunmadığız paketi başlık yapmanızdır. 24Mbps Kotasız Taahhütsüz paketi 49.99₺'ye sunmuyorsunuz. Bunu da konu başlığı yapmışsınız. Şu anda fizibilite bitmiş olup bu hafta Mersin'de hizmete başlıyoruz. Paketlerimizi sunabilecek misiniz?

Saygılar

PEHLİVAN EMPİRE

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Limited sirketi kurmak icin sermayenin 1 Milyon TL olmasina gerek yok ki 250 Bin TL ile cek yatir islemi yaparakda kurulabiliyor

• WeNet'in istanbul çözüm ortağı ile bugün görüşme yapacağım yani keşife gelicekler eğer bağlanırsa gerekli hız testlerini vsvs atacağım olumlu/olumsuz yönlerini belirteceğim ama bence iyi bir alternatif bu tarz firmalara destek çıkılması gerektiğini düşünüyorum umarım sonucu yanıltmaz biz de bu yönde weNet'i desteklemeye devam ederiz :)

Edit: Arkadaşla görüştük olumlu geçti cuma günü belli olucakmış beklemedeyiz.

Edit: 04.01 Yani bugün(Perşembe) keşifim onaylandı kurulum bekliyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hasac -- 4 Ocak 2018; 11:36:14 >
  • Arkadaşlar Esenyurtta hizmet verdiklerini sanmiyorum 2 ay gibi bir surecden bahsedildi.

• Erfka E kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Müşterimiz ile konuşulup kendisine yarın 14:30 - 15:00 saatlerine kurulum randevusu verilmiştir.

Teşekkürler,

Geri dönüşleriniz bizim için önemlidir. Bize info@wenet.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler,

WeNET İnternet Hizmetleri LTD. ŞTİ.

• Merhaba,

Gerekli çalışmalar tamamlanmış olup Esenyurt ilçesi belirli mahallelerinde hizmet vermekteyiz.

Esenyurt ilçesinde oturanlar adres ilettiği takdirde Kontrol sağlayabiliriz.

• wenet internet kullanıcısına yanıt
    İş ortağınız kimdi ?

• Erfka E kullanıcısına yanıt
    Çok Biliyorsunuz... Yatır çek ile Balon Sermaye gösterdikten sonra başınıza gelecek olanları da ben size anlatayım...

Şirketiniz Herhangi bir Mali İnceleme Neticesinde Mal veya Edinimlerinizin toplamı ile kasanızdaki paranın toplamı şirketinizin sermayesine karşılık gelmez ise şirket yöneticileri şirket kasasını boşalttığı için hırsızlıktan hüküm giyer!

ayrıca;

Türk Ticaret Kanunu - MADDE 376-2 "Son yıllık bilançoya göre, sermaye ile kanuni yedek akçeler toplamının üçte ikisinin zarar sebebiyle karşılıksız kaldığı anlaşıldığı takdirde, derhâl toplantıya çağrılan genel kurul, sermayenin üçte biri ile yetinme veya sermayenin tamamlanmasına karar vermediği takdirde şirket kendiliğinden sona erer."
  • izmarbilisim kullanıcısına yanıt
    Ben işletmeci değilim gunumuz Türkiye' sinde bunlar yapilmakta ayrica belirtmek isterim ki işletmeci degilim.

• istanbul kağıthanede hizmet veriyor musunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: techno34

istanbul kağıthanede hizmet veriyor musunuz

Merhaba,

Bize PM ile açık adres iletirseniz detaylı kontrol sağlayıp size dönüş yapabiliriz.

Teşekkürler,

WeNET İnternet Hizmetleri

gönderdim

pm de bir sıkıntı var atamıyorum yalnız müşteri hizmetlerinizi arıyorum ve mesai saatleri dışında olduğunu belirtiyor saat neredeyse 10

• quote:

pm de bir sıkıntı var atamıyorum yalnız müşteri hizmetlerinizi arıyorum ve mesai saatleri dışında olduğunu belirtiyor saat neredeyse 10

Merhaba,

PM niz ulaşdı. Çağrı merkezimizde teknik bir problemden ötürü sorun yaşandı.Gerekli birime iletildi.

Teşekkürler,

ilk keşif için iletişim bilgilerimi pm olarak atmıştım ama hala bir dönüş olmadı işin gerçeği artık türk telekom gelsede kullanmak istemiyorum ne zaman keşif olacağı konusunda bilgi verirseniz sevinirim

• quote:

ilk keşif için iletişim bilgilerimi pm olarak atmıştım ama hala bir dönüş olmadı işin gerçeği artık türk telekom gelsede kullanmak istemiyorum ne zaman keşif olacağı konusunda bilgi verirseniz sevinirim

Merhaba,

Keşifler bölgeye göre değişiklik göstermektedir.Ekiplerimiz maksimum 3 hafta içersinde dönüş sağlayacaktır.

Teşekkürler,

• Merhaba farklı bir konuda üye 25 mbit akn , kota olmadan 49 TL ye aldığını belirtmiş.

Yanlış mı okudum?

Sitenizde bu paket yok.

Yeni tarife mi geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: Cihan

Merhaba farklı bir konuda üye 25 mbit akn , kota olmadan 49 TL ye aldığını belirtmiş.

Yanlış mı okudum?

Sitenizde bu paket yok.

Yeni tarife mi geldi

Merhaba,

Hızlar bölgeye göre değişiklik göstermektedir.

Genellikle sağlanabiliyor.

Teşekkürler,

• FATİH te hizmet veriyormusunuz acil bilgilendirin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Wiggle

FATİH te hizmet veriyormusunuz acil bilgilendirin.

Merhaba,

Şuan Fatih bölgesine hizmet sağlayamıyoruz.

İlginize teşekkür ederiz.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.