Şimdi Ara

WeNET İNTERNET HİZMETLERİ 25 Mbps AKK YOK! Taahhüt YOK! 49.90 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
1
Favori
12.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uzun süredir Mersinde faaliyet gösteren firmamızın İstanbul Çözüm Ortağıyız.Vdsl AirFiber Fttx internet paketlerinde forum kullanıcılarını bilgi vermekten mutluluk duyarız.

BTK'nın (Bilgi Teknolojileri İletişim Kurumu)28/04/2015 tarih, 27520 sayılı yazısı ile Ulusal İnternet Servis Sağlayıcılığı (İSS) ve Altyapı İşletmeciliği Hizmeti (AİH) yetkilerine sahiptir.

Neden WeNET ?
    Geçmişinde çeşitli internet hizmetleri sunan bilgili ve deneyimli kadromuz ile siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda hizmetler üretmekteyiz.
    Taahhüt: Taahhüt’süz sunduğumuz internet hizmetleri ile istediğiniz zaman hiçbir ceza ödemeden intern
    et paketlerinizi iptal ettirebilirsiniz.
    Kota: Kotasız ve ayrıca Adil Kullanım Kotasız internet hizmetlerimiz ile yüksek hızlarda sürekli, hızlı ve kesintisiz internet hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz.
    VDSL2: VDSL2 (Very High Speed Digital Subscriber Line 2) telefon hizmeti için kurulmuş bakır kablo altyapısı kullanan bir geniş bant erişim teknolojisidir. ADSL teknolojisinden daha yüksek hızlara ulaşmanızı ve stabil bir internet bağlantısı sağlar. 100Mbit’e kadar internet erişimi imkanı sunar.
    WeNET Fiber: Fiber İnternet yani FTTX hizmeti Tüm Dünyada uygulanmaya başlayan bir fiber teknolojisidir. FTTX genel anlamda adlandırılmasıdır. Türkiye’de ugulanmakta olan 3 çeşit FTTX uygulaması mevcutur. WeNET ile FTTX hizmetlerimizden Türk Telekom’un altyapısının desteklediği tüm noktalarda hizmet verebilmekteyiz.
    Online Yönetim: Sağlamış olduğumuz tüm internet hizmetlerimiz için gerçek zamanlı yönetim imkanı sunmaktayız. Online olarak şifrenizi değiştirebileceğiniz gibi arıza kaydı girişi, fatura ödeme, e-fatura çıktısı alabilme gibi servislerimizden yararlanabilirsiniz.

Vizyonumuz

Siz müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti vermek amacıyla Dünya’da önde gelen firmaların arasında yerimizi almak. Vermiş olduğumuz ve olacağımız hizmetlerle bir Türk firmasını Dünya’ya tanıtmak. En iyi fiyat ve hizmet kalitesiyle müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak. Her zaman en güncel teknoloji ile sizlere vereceğimiz hizmeti ön planda tutmak. Sizlerin de desteği ile yapacağımız yeni yatırımlarla en iyi rekabet ortamında, daha güçlü altyapılarla %100 süreklilik garantisini vermek, kesintisiz bir hizmet sunmaktır.

Hizmet Sunduğumuz Bölgeler:

Mersin
    -
    İstanbul ili:
    -Kartal İlçesi
    -Ümraniye İlçesi: Adem Yavuz Mah., Parseller Mah.
    -Gaziosmanpaşa İlçesi(Altyapı Çalışmaları Devam Ediyor)
    -Sultangazi İlçesi(Altyapı Çalışmaları Devam Ediyor)

Eğer yurkardaki bölgelerde ikametgah etmekteyseniz uygun fiyatli paketlerimizle size yardımcı olabiliriz.

*İnternet Paketlerimiz:

-8Mbps 150 GB AKK 40 TL Taahhüt Yok

-4Mbps 150 GB AKK 35 TL Taahhüt Yok

Bölgeye göre yüksek hızlı paketler sunulabilmektedir.

*İstanbulda Geçerlidir.

CAYDA GEL KAMPANYASI Fiyat Tablosu Eklendi!

WeNET İNTERNET HİZMETLERİ 25 Mbps AKK YOK! Taahhüt YOK! 49.90 TL24 Ay Taahhütlü olarak sunulmaktadır.
    Modem (HGW) ücretsiz olarak abonelik süresince verilmektedir.

Detaylı Bilgi İçin:
    www.wenet.com.tr-info@wenet.com.tr
    08508408414
    WeNET İnternet Hizmetleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wenet internet -- 22 Aralık 2017; 14:38:28 >

• Şimdi ben de Kartal' da oturuyorum da ne internet altyapımız var ne de telefon kutusu. Inşaallah troll falan degildir yani. Hizmeti nasil vericeksiniz peki ? Biraz daha açıklarsanız .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: darksoldier11

Şimdi ben de Kartal' da oturuyorum da ne internet altyapımız var ne de telefon kutusu. Inşaallah troll falan degildir yani. Hizmeti nasil vericeksiniz peki ? Biraz daha açıklarsanız .

Merhaba darksoldier11,

AirFiber altyapısı veya büyük yerleşim yerlerinde fiber hat kıraliyoruz.

Net adres iletirseniz size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Teşekkürler,

WeNET Destek

• Merhaba ben İstanbul Gaziosmanpaşada oturuyorum haziranda taahütüm bitecek 35mbit gibi hızlar sunabiliyormusunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burock Holmes

Merhaba ben İstanbul Gaziosmanpaşada oturuyorum haziranda taahütüm bitecek 35mbit gibi hızlar sunabiliyormusunuz ?

Merhaba,

Bölgenize göre verilebilecek hız değişiklik göstermektedir. Adres iletirseniz size yardımcı olabiliriz.

WeNET Destek

• Hizmeti Wi-fi olarak "fiber altyapısından" faydalanarak veriyorsunuz, doğru anladım değil mi? Fiyatlar iyi görünüyor, standart internet kullanıcısı için ideal, umarım hayırlısı olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lichm

Hizmeti Wi-fi olarak "fiber altyapısından" faydalanarak veriyorsunuz, doğru anladım değil mi? Fiyatlar iyi görünüyor, standart internet kullanıcısı için ideal, umarım hayırlısı olur.

Merhaba,

Doğrudur Radyolink vs. Tüm POP noktalarında yüksek hız bulunmaktadır.

Teşekkürler,

WeNET Destek

• Samcaktepede olsaydınız düşünürdüm malum yeni apartmanda altyapı yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İst gopta hizmet veriyormusunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: yns61

İst gopta hizmet veriyormusunuz

Merhaba,

Keşif yapılması gerekiyor sonra detaylı bilgi verebiliriz.

Teşekkürler

WeNET İnternet

• quote:

Orijinalden alıntı: wenet internet

quote:

Orijinalden alıntı: yns61

İst gopta hizmet veriyormusunuz

Merhaba,

Keşif yapılması gerekiyor sonra detaylı bilgi verebiliriz.

Teşekkürler

WeNET İnternet

Haberdar edebilirmisiniz

• Yeşilpınar / Eyüp / İstanbul içinde bir gelişme olursa yüksek hızlı paketlerinizden yararlanmak isteriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: DenzeL_28

Yeşilpınar / Eyüp / İstanbul içinde bir gelişme olursa yüksek hızlı paketlerinizden yararlanmak isteriz.

Merhaba,

Özel mesaj ile biligilendirme sağlanmıştır.

Teşekkürler...

WeNET İnternet

• quote:

Orijinalden alıntı: camel paketindeki camel

Samcaktepede olsaydınız düşünürdüm malum yeni apartmanda altyapı yok

Özel mesaj gönderdim.

• wenet internet kullanıcısına yanıt
    Özel Mesajla geri dönüş sağladım kolay gelsin.

• Şehir dışına çıkıldığında ve 3 ay ödeme yapılmazsa ön ödemeli paketlerde abonelik ne oluyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: Telefonunu seven bilge

Şehir dışına çıkıldığında ve 3 ay ödeme yapılmazsa ön ödemeli paketlerde abonelik ne oluyor?

Merhaba,

Hat İptali sağlanmayıp hat donuk moda geçmektedir.

Teşekkürler,

WeNET İnternet Hizmetleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wenet internet -- 23 Nisan 2017; 11:29:35 >
  • wenet internet kullanıcısına yanıt
    Salı günü bağlanacak bizim eve onun için sordum. Bir sorum daha var 100 liraya alacağımız alet bizim oluyor değil mi? Ayrıca ilerde adres değişikliği olsa o cihazı başka hangi işlerde kullanabiliriz?

Edit; donuk mod nedir nasıl açılır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Telefonunu seven bilge -- 23 Nisan 2017; 11:36:42 >
  • Bu firmalardan bir sürü gördüm de bir tanesi bile şu Bağcılar Barbaros Mahallesi tarafına hizmet vermiyor. ADSL'e mahkum yaşattırıyorlar insanı valla.
  • keremimo kullanıcısına yanıt
    Cevap alamadım ve güvenemedim ben de bağlatmaktan vazgeçtim. Akkli paketler ve 1 mbps hıza düşüyormuş. Ev müstakil olsa kendi çatıma alıcı çoktan koymuştum ama apartmanda aleti nasıl takacaklar bilemedim.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.