Şimdi Ara

WEBZEN - Mu LEGEND Closed Beta 25 Ekim (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
0
Favori
5.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet Dungeonlar da zorluk derecesini arttırınca yeşil elde edebiliyormuşuz bugün fark ettim bende.
  • aynen o açıdan bakınca kulağa hoş geliyor umarım değişmez obt zamanı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Punk4Life

Evet Dungeonlar da zorluk derecesini arttırınca yeşil elde edebiliyormuşuz bugün fark ettim bende.

Aynen öyle, Magic Gems kasmalık dungeonlar var ama günlük sınırlı sayıda. Dungeon'lara 10 yada 3 günde maximum girebiliyoruz.

Oyunda şuan 52 level oldum nickim: ISKOCYALI pm den ulaşabilirsiniz bana :D
  • Şahsen level kasmayı bıraktım artık. Oyunun inceliklerini keşfetmek için giriyorum. Diger karakterleri deniyorum. Oyun 1 hafta sonra kapanacak nasıl olsa. Open betada sürecinde hazırlıklı bir şekilde başlanır ilerde wipe atıldığında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Punk4Life

Şahsen level kasmayı bıraktım artık. Oyunun inceliklerini keşfetmek için giriyorum. Diger karakterleri deniyorum. Oyun 1 hafta sonra kapanacak nasıl olsa. Open betada sürecinde hazırlıklı bir şekilde başlanır ilerde wipe atıldığında.

Aynen haklısın, bende blood castle-endless tower-rune mine'da neler düşecek diye level kasıyorum. Magic Gems Rune Mine'ına günde 1 kere giriliyor ama ben 56 levelde girdim resimde gördüğünüz gibi 10k gem kastım. Tek değilde 5 kişi "Calamity" girilse bunun 2-3 katı kasılırdı heralde emin değilim :)  WEBZEN - Mu LEGEND Closed Beta 25 Ekim
     WEBZEN - Mu LEGEND Closed Beta 25 Ekim

• Merhaba Arkadaşlar ben yeni başladım daha önce diablo falanda oynamamıştım ilk defa mu oynuyorum sevdim ama anlıyamadım magic karakter seçiyorum assassin olabilirsin diyor ama nasıl olacağımı anlayamadım belli bir level mi lazım
  • Merhaba arkadaşlar bizde suan iki arkadas basladık duruma göre sayı 5e çıkabilir kesin degil. Ana oyunumuz Skyforge ama ondan sıkılma aşamasına geldigimiz için bu oyuna bi göz atalım dedik bizi sardı gibi oyun. Eger oyun içinde bi topluluk kurduysanız bende katılmak isterim 40 küsür lvl oldum ama oyunun sadece basit hatlarını çözdüm denebilir. Nick: Kaen bana ulaşırsanız çok sevinirim herkese iyi oyunlar...
  • ben oyunyorum henüz lag sorunuyla karşılaşmadım NA'de oynuyo olabilirmisin? sana tavsiyem avrupa serverlarına geçiş yapman TR'de amerika sunucuları %90laglı olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheFenomen_

quote:

Orijinalden alıntı: qreeneye

ben oyunyorum henüz lag sorunuyla karşılaşmadım NA'de oynuyo olabilirmisin? sana tavsiyem avrupa serverlarına geçiş yapman TR'de amerika sunucuları %90laglı olur

eu da oynuyorum tabikide hatta 1.serverdaki charımı bırakıp yeni açılana geçtim ordada aynı internetim de normal yani sadece bu oyunda lag oluyor ve oyunun konuşma penceresinden herkes lag yazıp duruyor benlik durum değilmiş

Valla ne lag gördüm nede toplu alanlarda lag yazanı bilemedim hocam sıkıntı nedir.
  • eXXis* E kullanıcısına yanıt
    bana kod verebilecek var mı alamadım

• Mu ile pek alakası kalmamış
  • Arkadaşlar Login failed. Your IP address may be suspended hatası alıyorum webzen acc'ına girerken ki yıllardır girmedigim bir acc nasıl banlanmış olablir ?Herhangi bir şekilde de giremiyorum bu sorunu nasıl düzeltebilirim?Boşu boşuna oyunu indirdim ya
  • Mu Legend facebook grubuna beklerim.

https://www.facebook.com/groups/1624130557886939/?fref=ts
  • dark lord ve whisperer kastım war mageyide denemek istiyorum sıfırdan başlıycak varmı beraber kasalım ?
  • Yok mu benım duruma yardım edicek biri ?
  • Bİlmiyorum ne kadar doğru ne kadar yanlış ama oyun sanırım 1 ay kadar açık kalıcakmış. Aslını bilen varmı ?
  • lars ulrıch kullanıcısına yanıt
    hocam bazen VPN kullanınca banlıyor webzen. yeni bir hesap açmayı denesen ?
  • deadlords kullanıcısına yanıt
    Hurry up, you still have until Tuesday the 8th of November to test this beta!

8 kasıma kadar beta
  • Oyunda benim isteklerimi karşılayan tek class Blader
    Oyundaki Nicklerim;

ISKOCYALI
    ISKOC

2side 65 level oldu :D Arena sistemi gayet güzel tavsiye ederim.
    Şuanda 27 galibiyet 0 lose'um var umarım seriye devam ederim bugün :D

Pm yoluyla ulaşabilirsiniz, cbt de guild kurmayı düşünmüyoruz arkadarşlarla, betada hep beraber bir türk guildi kurarız umarım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.