Şimdi Ara

webcam sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar benim a4tech bir webcam'im var. ama ne internetten yüklediğim, ne de cd den yüklediğim sürücüler bi işe yaramıyor :( bana bi yardımcı olun lütfen

• anlaşılan tanıtamıyorsunuz tanıtmaya ne engel olabilir sıralıyayım 1 ekren kartı sürücüsü tam yüklenmişmi 2 anakart tammı .........3 ses kartı ........4 drecx kurulumu yada kurulu ise hangi sürümü var gibi sıralana bilir drecx e şuradan bakın başlat çalıştır oraya dxdiag yazın bi onay kutusu gelir onaylayın bisüre bekleyin kendini bi aktive etsin orada sürümü yazar 9 eski 9c yeni sürüm anlamına gelir ve oradan ses ve görüntü 3 d gibi sınamalar var sınama yaptırın ve hepsinden sorun bulunamadı raporu alın........
  • model belırtırsen baska drıver larını''varsa'' verebılırler deneyebılırsın, cameranın çaliştıgından emınsen
  • bu arada webcam im pk-635
  • valla bende de a4tech pk-635 var ve xp dede pardusta da tanıtamadım.
    xp için çok uğraştım resmi sitesindeki driverler olmuyor.
  • arkadaşım ben buldum ama nasıl yükelyip sana ulaştırabilirim bilmiyorum.buraya uplood yapabilirmiyim
  • tv kartıyla çakışma yapıyor olabilir.(eğer varsa)
    driveri kurup cam i takınca bazen pc camerayı görmüyor usb kablosunu çıkarıp takınca normale dönüyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.