Şimdi Ara

web tabanlı online crm ve ön muhasebe programı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
1.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Web tabanlı online ön muhasebe programı ve müşteri ilişkileri yönetimi yazılımı arayanlar için bir program önermek istiyorum. Antalya'da hizmet veren bir firmayız ve son 2 yıldır Planports crm ve ön muhasebe programı kullanıyoruz. Web tabanlı ve bulut bilişimde geliştirilmiş bir yazılım. Gayet ilgililer.

Kasa, çek senet, banka, cari hesap takibi, teklif yönetimi, fatura kesmek için ve crm olarak faydalanabilirsiniz. İlgilenenler için, adresini de paylaşmak isterim.www.planports.com

Lütfen sizde kullandığınız ve tavsiye etmek istediğiniz bu tür bulut tabanlı/web yazılımı varsa yazar mısınız?

herkese selamlar,

Merih Gencal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merih-gencal -- 12 Kasım 2016; 11:31:28 >

• Merhaba,

Farklı bir teknoloji ile uzun bir geliştirme süreci sonrası piyasaya giriş yapan yoncaERP web tabanlı online ön muhasebe programı olmasına karşılık şimdiden farklı sektörel çözümlerle de benzerlerinden ayrılıyor. Özellikle KOBİ lerin geçmekte tereddüt ettiği bulut uygulamalarındaki kullanıcı kısıtlamaları hatta ofis dışından ve ofisten bağlanacak kullanıcıların ayrıştırılmasına yönelik olarak IP kısıtlamasına da gidilebilmesi sağlanmış bu nedenle kullanıcılar farklı güvenlik katmanlarında geçerek SSL güvenliği ile birlikte uygulamaya giriş yapabilmektedir. Web tabanlı uygulamalarda olmayan multiform yapı ile kullanıcıya aynı anda birden fazla pencerede farklı işlemler yapabilmesine imkan sunmaktadır. Örneğin kullanıcı yeni bir fatura eklerken aynı anda çek girişi de yapabilmektedir.

YoncaERP, küçük ve orta ölçekli işletmeler için, Bulut tabanlı, online olarak hizmet veren web tabanlı, yeni nesil bir teknolojiye sahip ön muhasebe uygulamasıdır.

Kurulum gerekmeyen, platform bağımsız, tarayıcı tabanlı, en kolay ve fonksiyonel ön muhasebe yazılımı: YoncaERP.
    Ön muhasebe süreçlerinizi düşük maliyetlerle ve internetin olduğu her yerden 7/24 erişim imkanı sağlayarak Yonca ERP platformunu kullanmaya başlayabilirsiniz.

https://www.yoncaerp.com

yoncaERP

Tanıtım videosu :

YoncaERP böylece KOBİ'lerin, ön muhasebe işlemlerini dijitalleştirerek zaman ve personel tasarrufu sağlamalarını, yeni iş yönetim şekillerine uyumlu hale gelmelerini ve bulut teknolojileri ile tanılmalarını sağlamayı hedefliyor.

Web tabanlı Online Ön Muhasebe Programı YoncaERP; İşletmelerin Sunucu (server) ve Lisansları ile uzak bağlantı ve yedekleme sistemlerine yatırımlarını azaltarak onların işlerine odaklanmalarına katkıda bulunur.

İşletmesine uzektan erişmek isteyecek ve sadece ön muhasebe programı kullacak bir KOBİ veya yeni girişmciye bugün 5 kullanıcı için bir sunucu (server),sunucu lisansları, yedekleme üniteleri ve lisansları,uzak masaüstü lisansları, güç kaynağı toplam 5000 dolar civarında ek bir maliyet getirmektedir. Bu para cebinde kalarak işletmesini buluta taşımanın yıllık maliye ise çok daha düşük.

YoncaERP 'nin bazı özellikleri;
    İşyeri, Ambar, Bölüm tanımları ile Çok şubeli ve çok depolu çalışma
    Kullanıcı ve yetki tanımlamarı ile form bazlı yetkilendirme
    Kullanıcılarınız isterseniz her yerden isterseniz sadece istediğiniz IP adreslerinden platforma giriş yapabilirler
    Windows, Linux, MacOS, Android vb. tüm işletim sistemlerinde çalışabilir
    Tarayıcı tabanlı (internet explorer, chrome, mozilla, opera vb.) tüm tarayıcılardan internetin olduğu heryerden kullanma imkanı
    Excel'den Veri Aktarımı ile başka programlardan veya uygulamalardan malzeme be cari hesap tanımlarınızı, cari ve stok miktarlarınızı hemen aktarıp kullanmaya imkanı
    Otomatik Döviz kurlarını Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası 'ndan günlük olarak aktarma
    İşlmlerde belirlenecek parametreler çerçevesinde biriim Fiyat ve Tutar alanlarında değerlerin TL karşılıklarını otomatik hesaplar,
    Tüm işlemlerde TL ve Döviz kullanımı
    Tüm işlemleri Proje bazlı takip etme imkanı
    Tüm satınalma,satış ve finansn işlemlerde işyeri seçimi ile işyeri bazında borçlandırma veya alacaklandırma
    Malzeme yönetim fişlerinde işyeri ve ambar seçimi ile işyeri ve ambar bazında stok giriş ve çıkışının takibi
    Ticari İşlem Grupları ile yasal mevzuatlara uyum sağlar,
    Cari Hesap Bağlantı Takibi ve fiyat takibi imkanı,
    Kart ve Hareketlerde Özel Kod kullanımı
    Kart ve Hareketlerde Yetki Kodu kullanımı
    Dinamik Birimleme ile Ana birim ve alt birim takibi
    Malzeme tanımlarında Birim bazında birden fazla barkod girişi
    Hizmet tanımlarında Ana Birim ve Alt birim takibi
    Malzeme Kartlarına Resim ekleme,
    Malzeme Kartlarında 5 özel kod, 5 grup kodu tanımlama, marka seçimi
    Malzeme ve Hizmet tanımlarında tevkifat tanımlama imkanı ile satınalma ve satış işlemlerinden tevkifat kullanımı
    Ticari Mal, Hammadde, Yarı mamul, Mamul olmak üzere Malzeme Kartlarında sınıflandırma
    Otomatik Malzeme ve Cari Hesap Kodu Atama
    Malzeme ve Hizmet Kartlarında Satınalma, Satış ve İade KDV oranları tanımlama
    Sarf, Fire, Üretimden Giriş, Ambar Fişleri ile Stok Yönetimi
    Cari Hesap tanımlarında 5 özel kod, 5 grup kodu tanımlama
    TL ve Dövizli Satınalma ve iade İşlemleri (sipariş, irsaliye, fatura alış işlemleri)
    TL ve Dövizli Satış ve İade İşlemleri (sipariş, irsaliye, fatura işlemleri)
    Satış İşlemlerinde Detaylı Sevkiyat Bilgi Girişi
    Satınalmai Satış, Malzeme Fişlerinde Barkod okuucu desteği
    Satınalma ve Satış işlemlerinde birden fazla indirim yapabilme
    TL ve Dövizli Kasa Tanımlama
    TL ve Dövizli Banka Hesabı Tanımlama
    TL ve Dövizli Cari hesap işlemleri takibi (Açılış, borç dekontu, alacak dekontu, virman fişi)
    TL ve Dövizli Banka işlemleri takibi (Açılış, Gelen Havale/EFT, Gönderilen Havale/EFT, İşlem fişi)
    TL ve Dövizli Kasa işlemleri takibi (Açılış, Cari Hesap Ödeme,Cari Hesap Ödeme, Bankaya yatan, Bankadan çekilen, Çek ödemesi, Senet ödemesi, Kasa Virman fişi)
    TL ve Dövizli Devir Çek ve Senet Takibi
    TL ve Dövizli Müşteri Çeki, Müşteri Senedi, Kendi Çekimiz ve Kendi Senedimiz giriş ve çıkış işlemleri
    TL ve Dövizli Müşteri Çeki, Müşteri Senedi, Kendi Çekimiz ve Kendi Senedimiz durum değişikliği işlemleri
    İşyerleri Arası Çek Çıkış Bordrosu
    İşyerleri Arası Senet Çıkış Bordrosu
    Plasiyer tanımları ile satınalma, satış ve finans işlemlerinde satış elemanı takibi
    Standart Form tasarımlarının yanısıra kullanıcı tarafından tasarlanabilen yazıcı form tasarımları
    Formları standart ve kullanıcı tanımlı dizaynalarla yazdırma imkanı
    Detaylı Cari, Kasa, Banka Hesap Ekstreleri
    Malzeme ve Cari Hareket Dökümleri
    Satınalma ve Satış Sipariş Raporları
    Kasa ve Banka Hesap HAreketleri Raporları
    Tüm raporları farklı kritelere göre tablo olarak alabilir, filtreleyebilir ve sonuçlarını excele aktabilir
    Kayıt Bilgisi Takibi
    şeklinde sıralanabilir. e-devlet uygulamaları da yakında ek bir modül olarak geleceği ifade ediliyor.

• Bizde uzun zamandır bir program arayışı içerisindeydik.

Hırdavat sektöründe faaliyet gösteriyoruz. 10.000 cari kaydı 40.000 e yakında stok kartımız bulunmaktadır.
    Bulut tabanlı bir crm, ön muhasebe ve muhasebe yazılımı araştırmaları yaparken pek çok yazılımı inceledik.
    Kararımızı evobulut dan yana kullandık. Crm ve muhasebe sürecinin hepsi bir arada tek programda toplanması gerçekten büyük avantaj.
    Firmadaki tüm maillerimizi evobulut a entegre ettik. Müşteri ile yapılan tüm mail akışını hiç bir mail programına gerek kalmadan evobulut üzerinden takip edebiliyoruz.
    Bir müşteri kartını incelerken Hesap ekstresinin yanında mail, telefon gibi tüm aktivitlerini de izleyebiliyoruz.

E-ticaret sitemiz ve N11 mağazamızda de aynı şekilde evobulut a entegre ve biz sadece tek noktada stoğumuzu açtığımızda mağazamız ve stoğumuzda yayınlanıyor.

Sahadaki satış ekibimiz de Telefon veya tablet ile tüm satış fırsatlarını hızlı bir şekilde takip ederek teklif oluşturabiliyorlar mail entegre olduğu için tek tuşla teklifi mail olarak gönderebiliyorlar.

Teklif onaylandığında siparişlerimizi otomatik oluşuyor.
    Sipariş hazırlandığında sevkiyat birimi irsaliyeleri keserek ürünleri sevk ediyor.
    Ön muhasebe ise kesilen irsaliyeleri hızlı bir şekilde faturaya dönüştürerek tek tuş ile e-fatura ya da e-arşiv faturamızı gönderiyor.
    Mali müşavirimiz ise kendi ofisinden bağlanarak faturalarımızı, tahsilatlarımızı ve bakan işlemlerimizi hiç bir evrak işlemeden otomatik entegre ederek Muhasebe hesaplarımızı oluşturuyor. Beyannamemizi veriyor.
    Tüm bu sürecimizi tek bir program üzerinden izlemek inanılmaz keyifli üstelik her yerden.
    Bütün bunları takip etmek için önceden mailler için ayrı program, ön muhasebe için ayrı program, crm için ayrı program ve muhasebe için ayrı program kullanmak zorunda kalıyorduk. Müşteri ile ilgili bilgilere ulaşmada zorluk çekiyorduk.
    Bu süreçleri yaşayan tüm firmalara öneririm. İncelemek isterseniz.
    Müşteri İlişkileri Yönetimi ve Crm Yazılımı - Evobulut adresine bakabilirsiniz. Destek ekibi hemen sizinle iletişime geçecektir. Bu onuda da çok ilgililer kendilerine teşekkür ediyorum.

• Elazığ'da faaliyet gösteren bir firmada çalışıyorum. Bir süredir planports kullanıyoruz gayet memnunuz... Sorunlara hızlı çözümler üretiyorlar,ilgililer. Markası ne olursa olsun bence satış işi ile ilgilenen bir firma mutlaka CRM kullanmalı.
  • Merhaba, bende 3 yılı aşkın bir süredir Planports CRM Yazılımını kullanıyorum, hem iş takibi yapabiliyorum hem teklif ve siparişlerimi yönetiyorum bunların yanında saha da çalışan personellerimin randevu takvimini ve satışlarını kontrol ediyorum. Çok samimi söyleyebilirim ki arkadaşlar işlerinde çok titiz ve başarılılar. Daha önce çalıştığım firmalarda en büyük sıkıntım sorunlarımın geç çözülmesi veya hiç çözülmemesiydi bugüne kadar. Planports da ise çalışanlara her sorunumda ve destek ihtiyacımda kolaylıkla ulaşabiliyorum. Gönül rahatlığıyla CRM kullanacak olan herkese tavsiye ediyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.