Şimdi Ara

Web sitesinin Mac OS X'de görünüm sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

www.estetiklazerlipoliz.com adından bir site hazırladım ve sitenin mac'de nasıl gözüktüğünü merak ediyorum. Mac kullanan arkadaşlar bakabilirler mi? Flash animasyon ve soldaki menü düzgün gözüküyor mu?

Sadece bakıp bilgi verebilir misiniz?

Şimdiden teşekkür ederim.

• Web sitene bir çok tarayıcının farklı versiyonlarında bakmana imkan sağlayan güzel ve kullanışlı bir site olanhttp://browsershots.org/ ile kendinde bakabilirsin.
  • Merhaba;

Oradan bakıyorum ama Mac OS Safariyi bir türlü göstermiyor. Benim için önemli olan o ama ona bakamadım. O yüzden foruma yazdım, yoksa bundan önce işimi görüyordu.
  • şimdi kontrol ettimde yükleniyorda kalıyor... ama standarttan farklı olacağını sanmıyorum...
  • Teşekkür ederim. Bende de kontrol ettiğimde öyle kalıyor. Mac OS Firefox ile açıldığını görebiliyorum, Safari olduğu zaman yükleniyorda kalıyor. Ekran görüntüsünü erken alıyor büyük ihtimal, yoksa orada kalmasının anlamı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilgicekici

Teşekkür ederim. Bende de kontrol ettiğimde öyle kalıyor. Mac OS Firefox ile açıldığını görebiliyorum, Safari olduğu zaman yükleniyorda kalıyor. Ekran görüntüsünü erken alıyor büyük ihtimal, yoksa orada kalmasının anlamı yok.

Mac G5'den yazıyorum... Hem safari de hem firefox da düzgün gözüküyor...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.