Şimdi Ara

Web Sitemize Kredi Kartı Ödeme Sistemi Nasıl Eklenir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
9.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Web Sitemize Kredi Kartı Ödeme Sistemi Nasıl Eklenir?

Arkadaşlar kolay gelsin;

Bir web sitesinde kredi kartı ödeme sistemi nasıl eklenir ne gibi hususlara dikkat etmek gerekiyor,ödeme sistemi paneli için kimlerden destek alabiliriz?

Bilmiyorum,bu yüzden bir web sitesine kredi kartı nasıl eklenir hususlar vs bilmek istiyorum

Amacım;

Spor Kompleksi İşi Aldık Ancak Bu Spor Komleksinde

1-Futbol
    2-BasketBol
    3-Tenis
    4-Fitness
    5-Plates
    6-Hamam
    7-Kickbox

Bunlar İçin özel otomasyon yazılımlarımız mevcuttur,turnike geçişli yani üye oraya ait değilse geçiş yapamıyor.

Buraya kadar problem yok.

Web Sitemizde Ödeme yöntemi ekleyerek,müşterimiz Fitness'a 12-6 Ay ikisinden birini seçince ödeme yapmasını sağlamak istiyoruz,sağladıktan sonra müşteri spor kompleksimize gelince sisteme düşmesinide yapabilirmiyiz?

yani Otomasyona ödeme'den sonra kayıdıda alabilirmiyiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anarchosa -- 7 Ekim 2018; 23:55:51 >

• İyizico API çok iyi ve basit. Opencart gibi hazır sistemleri için eklentisi de var. Onun dışında bankaya başvuru yaparaksiniz. Onlar size kod için dokümantasyon verir. Siz de otutur kodlarsiniZ. Ben kod yazmayı bilmem diyorsanız o zaman freelancer bunun o yapsın size versin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Parampos API dokümantasyonu epey kötü. Iyzico tavsiye ederim üzmez. Ulaşın siz, yönlendirirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpmirza

Parampos API dokümantasyonu epey kötü. Iyzico tavsiye ederim üzmez. Ulaşın siz, yönlendirirler.
    yarın ilk işim iletişime geçmek olacaktır,verdiğiniz siteden ben ödeme yöntemi hakkında hiçbir fikrim yok.

nerden başlayacağımıda bilmiyorum ancak kısaca özetlemek gerekirse postu güncelleyiyeim en üstte yazıorum.
  • alpmirza kullanıcısına yanıt
    Aradım bugün;

Sitemizi açmamızı istiyorlar zaten açacağız burası tamam.

Ancak %3 komisyon bankada eksta komisyon kesiyormuş biz böyle çalışıyoruz dediler.

şimdi 170 TL yaparsam müşteri gelmecektir zaten piyasa 160 zor tutunuyor. ben komisyonları eklersem 170 yapmam lazım.

müşteri mutlaka indirim isteyecektir.Önerebileceğiniz farklı bir güvenilir REFERANS yüksel işletme varmı
  • Anarchosa kullanıcısına yanıt
    Iyzico vs. yerine direk bankaların sanal posları kullanılabilir.
  • alpmirza kullanıcısına yanıt
    sanal pos nasıl birşey açıklık getirebilirmisin?
  • Mobildeyim simdilik bu kadar yardımcı olabiliyorum

https://m.garanti.com.tr/mobile-tr/kobi/odeme_sistemleri/e_ticaret/garanti_sanal_pos.page

Sanal pos başvurusunun ardından bankanin API lerini kullaniyorsunuz Iyzico gibi. Iyzico nun komisyonundan kurtarmak için bir yol. Ha Iyzico daha kolay mi evet daha kolay o ayri. Tabi siz dışarıdan destek alacağınız için ücreti mukabilinde hallederler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • herhangi bir bankanın (garanti, akbank vs) sanal posunu almak ve ilerlemek daha mantıklı (onlarda da komisyon var ama daha az olacaktır)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.