Şimdi Ara

Web sitelerindeki bazı fotoğraf ve resimler gözükmüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
24.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

http://www.ntvmsnbc.com/

web sitesine girdiğim zaman ana sayfadaki resimleri göremiyorum,adobe flash,shockwave gibi programları yükledim

İşletim sistemim Windows 7 64 bit

Hem IE ile hemde Firefox ile denedim sonuç aynı.

Yardımcı olursanız memnun olurum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tayfun000 -- 18 Eylül 2010; 14:37:11 >

• Bunu tarama yapıp içidekilerini silermisin yarı olarak cookie lerini çerezlerini silmeyi bir denemen yararlı olabilir.eğer olmazsa senin bağlantın ile ilgili geçici bir problemdir.Bu programın bir çok Browser problemlerine çare olduğunu gördüm.Denedim.Umarım sende işe yarar.

http://free.antivirus.com/hijackthis/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desperadotr -- 16 Eylül 2010; 16:07:32 >
  • Ne yazıkki sorun devam ediyor.

Javayla ilgili bir problem sanırım ancak javanın son sürümü yüklü.

Başka fikri olan?
  • Sorunum devam ediyor

Her türlü yolu denedim

Fikir verebilirseniz sevinirim

Şu ana kadar yaptıklarım

- Firefox,Opera,Chrome ve IE'yi tek tek yükleyip denedim.Hepsinde aynı sorun var

- Javanın son sürümünü,adobe flash ve shock playerları yükleyip denedim

- Nod32 virüs korumayı devre dışı bırakarak denedim.

Hepsinde sonuç aynı bazı web sitelerindeki fotoğraf ve resimler gözükmüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tayfun000 -- 18 Eylül 2010; 14:36:34 >
  • wep sitesinde sorun olabilir mi başka pc de açılıyor mu? güvenlik duvarı vb gibi ayarları bi kurcalayın bence
    bide başka tarayıcıdan deneyin ie mozilla veya googlenin tarayıcısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: vanhelsingson

wep sitesinde sorun olabilir mi başka pc de açılıyor mu? güvenlik duvarı vb gibi ayarları bi kurcalayın bence
    bide başka tarayıcıdan deneyin ie mozilla veya googlenin tarayıcısı

Başka web sitelerinde de sorun olmakta.

Güvenlik duvarını açıp kapattım.4 farklı tarayıcı ile denedim ancak hala sorun çözülmedi.

Yardımınızı bekliyorum
  • Ne zamandan beri bu şekilde?

Sistem geri yüklemeyi deneyebilirmisin?
  • bir de ktunnel.com üzerinden girmeyi dener misiniz?
    eğer ktunnelde görebilirseniz
    dns ayarları-reklam engelleme programları gibi bi sorun olabilir.
  • Aynı sorun bende de var. Ne zaman nsaıl başladı bilmiyorum ama, bilgisayarımdan ntvmsnbc ana sayfasındaki resimleri göremiyorum. Aynı bilgisayarda ubuntu da kurulu ve onlada göremiyorum. Ama evdeki bilgisayarda bir sorun yok. Her iki bilgisayardada windows7 x64 yüklü. Host dosyasını orjinal haline getirdim, dns ayarlarını otomatik yaptım ama nafile. Bir fikri olan varsa yardımlarını bekliyorum.
  • bende de yakın bir sorun var videoları acıyorum ve ses gelmiyor
  • Tüm internet sitelerinde aynı problem varsa modemin arayüzüne girip modem güvenlik duvarını (Firewall) devre dışı bırakın kaydedin.bu kadar.

Neden konuyu hortlattın derseniz.aynı problem bendede vardı böyle yapınca düzelti başkalarıda yaşamışmı diye googleden aratınca ilk bu konu çıktı bende paylaşmak istedim.Esen kalın
  • quote:

Orijinalden alıntı: iomerg

Tüm internet sitelerinde aynı problem varsa modemin arayüzüne girip modem güvenlik duvarını (Firewall) devre dışı bırakın kaydedin.bu kadar.

Neden konuyu hortlattın derseniz.aynı problem bendede vardı böyle yapınca düzelti başkalarıda yaşamışmı diye googleden aratınca ilk bu konu çıktı bende paylaşmak istedim.Esen kalın

Çok teşekkür ederim. Uzun zamandır bu sorun bende vardı ve ne denediysem çözüm bulamamıştım. Sayende bu dertten kurtuldum. Aynı sorunu yaşayanlara tavsiye ederim. Tekrar teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: chargerv8

quote:

Orijinalden alıntı: iomerg

Tüm internet sitelerinde aynı problem varsa modemin arayüzüne girip modem güvenlik duvarını (Firewall) devre dışı bırakın kaydedin.bu kadar.

Çok teşekkür ederim. Uzun zamandır bu sorun bende vardı ve ne denediysem çözüm bulamamıştım. Sayende bu dertten kurtuldum. Aynı sorunu yaşayanlara tavsiye ederim. Tekrar teşekkür ederim.

Hocam aynı sorunu bende yaşıyorum ve ne denediysem olmadı.
    modem güvenlik duvarını (Firewall) nasıl devre dışı bırakabiliriz.

• Ben de aynı sorunu yaşıyorum Yalnız her sitede değil sadece bir kaç sitede oluyor. Başka pclerden girdiğimde açılıyor. Dns leri değiştirdim, proxy değiştirdim, javayı güncelledim, başka tarayıcılar denedim ama sonuç değişmedi.
  • bende de instagrama web üzerinden girince resimlerin çoğu görünmüyor. anlayamadım neden.?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.