Şimdi Ara

Wayne Rooney: FIFA 12 En İyisi Olacak (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
4.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ugrcan1
    Yemın ederım varya yapay zeka dıolar alakası yok bence hiç koymuolar bıle yapay zeka bu kadar gerilik olur ya vallah bi dikkat ettım kendı kendıme dedım ben bunumu oynuorum :D 1 2 günede 3D led tv alcam fifa cok fena gider onda.. Ama artık bi trailer yayınlayın lütfen :S

Fifanin 3D ozelligi yok.
  • ben önceden pesten şaşmazdım ama Allaha şükür fifa 11 geldi de oyun gördük artık fifadan şaşmam
  • yalan yok fifanın grafik olarak güzel ama oyunda adamların koşuş tarzları robot gibi o resimde de bakarsanız görünüyor koluna bakın dümdüz geliyor ve bakış tarzına bakın yüzden oynamıyorum şimdi böyle dedik diye herkez eksi yapar hep oyunla ilgili iyi şeyler söylemek lazım insanlar eleştirilmeye açık değiller
  • Pes oynayacağıma langırt oynarım daha iyi mk.Hayatımda ettiğim küfrün %90'ı pes'e.11'e kadar katlanıyodum oyuna ama yok arkadaş akıl karı değil pes oynamak
  • venom katılıyorum ben fifa 10 kadar pes oynardım evime pes sokmam diyordum büyük konuşmamak lazımmış ama ben fifa 10 daha cok sevdim 11 yavaş biraz hızlıya aldım aynı gecen bi arkadaşla pes oynadık rezalet kaleciyle 8 kişiyi gecip gol attı pes acemilerin işi fifa profösyönellerin işi arkadaşlarım kendileri söylüyolar zor diye ayrıca pes 12 daha iyiyse çıkınca alıp oynarım babamın ogulları degil ya şuan konsolda fifa başka tanımam
  • Biliorum öle bişi yok ama benım demek ıstedıgım tüplü tv den kurutlucam led tv alcam 3d daha iyi olur diğer oyunlardada işe yarar mesela uncharted killzone gibi..
  • Önemli olan neden verip vermemesi değil!
  • fifa gibi rezil bir oyunu ballandıra ballandıra anlatıyosunuz ya heryerde, helal olsun. sizin gibi fifakolikleri okuya okuya acaba? deyip defalarca oynamaya katlandım fifa 11 i. yok arkadaş, oyun dönmüyor, futbol değil başka birşey, acayip acayip hareket eden futbolcular, hiç ama hiç gerçekçi durmuyor. top fiziği de, arapaslarda pes 2011 in gerisinde. zaten pes 2011 in (ve tüm pes serilerinin) grafik üstünlüğünü siz dahil herkes kabul eder herhalde. pes sitesinde 1000 adet fazladan oyuncu hareketi koydum diyor, giriyoruz oyuna var, kişisel oyuncu stili ile takım oyunu birarada diyor, giriyoruz oyuna var, 360 derece pas diyor, bakıyoruz oyuna var, fifa da söylüyor, söylüyor, bi bakıyoruz hep fıs. içler acısı paslar, arapaslar vs. yani kafelerde herkesin pes oynadığını görüyorsunuz da bi siz anlıyorsunuz futbol oyunundan herhalde. artık sizin gibilerin yorumlarını okuyup da fifa 11 e elimi sürmem, yeter.. fifa 12 yi de meraktan iki üç kere oynayıp yine de get lan diyeceğim gibime geliyor

• Pes'i Pes 3'den beri takip ediyorum.Sonrasında çıkan her oyunu alıp oynadım.Aynı zamanda Fifa'yıda öyle (2005'e kadar).Ama 2005'den sonra fifa bozdu.5 yıllık bir fiyaskoydu resmen(PC).Ve Fifa 11 gelince,artık buglarından yıllarca gına gelmiş biri olarak sildim Pes'i.Ve şimdi bakıyorum da,iyiki silmişim.Herşeyi,her saçmalığı geçtim,en uyuz oldğum şey ,kafa topu için bir mücadele yok!Pes'de önde olan her kim olursa olsun alıyor topu.Yav bir itele adamı az uğraş,yok!Öndeki alıcak o topu,anca boyunu aşıcakta sana düşecek.Aynı olay 1e1'lerde de var.Ne bir itişme var ne bi şey...Sadece formadan çekiştirme ve güçlü olan (Body Balance) her daim o topu rakipten alıyor,Fifa da resmen omuz omuza çarpışıma var ve eğer güçler dengeli ise,oyuncular savrulup geri mücadeleye dönüyor.Birisi demiş adamlar robot gibi diye,yav Pes'dekiler ASIMO'nun ilk versiyonu o zaman,o adamlarda hiç eklem yok mu ! Kollar sabit bir mekanizma üzerinde çalışıyor gibi...Hakemler zaten bi garip,bi şey denmez onlara...
    Neys

• Bana göre 2oyundada değişmeyen şeyler var.
    PES te oyuncular çok hareketsiz gibi.Hareketsiz derken çalımlar falan estetik değil.Oyuncular çok basit gereksiz hatalar yapabiliyor.Sİzden kaynaklanmayan hatalar tabiki.

FIFA da çalım sistemi inanılmaz güzel.Gol çeşidi çokçok fazla yani hep aynı şekilde goller görmüyorsunuz.Oyuncular kıvrak. Ama fifanında hoşuma gitmeyen bir yanı o şut vurmakiçin tuşa kökleyin hatta kırıcak gibi abanın ama nafile sanki topu yavaşça aşırtmış gibi gidiyor top.Ama aslında hızlı.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.