Şimdi Ara

Wave Ve Wave II İçin Android Kurma Rehberi (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.027
Cevap
13
Favori
107.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bluecaplan

Merhaba bende s8530 var dediklerinizi yaptım harfi harfine ama cihaz normal açılışta kendini resetliyor
    ( Samsung Wave II GT-S8530 çıkıyor ekran kararıyor sonra tekrarlıyor)

Andorid açılışında ise bu hatayı alıyorum bir türlü yapadım
    bazı yorumlarda zimage dosyasını telefonun hafızasına tekrar atın demişsiniz ama telefonun hafızanı görmüyor bilgisayar telefon açılmadığından

HATA

fota output enabled
    debug: 0x0
    debug: 0x7a38b0
    loading...

...

Jumpout to 0x22000000

bada olarak açın telefonu o zaman bilgisayara bağlayabilirsiniz
  • işte normal dediğim açılış bada açılır gibi yapıyor sonra kapanıyor
  • Ya şu açılma olayını yaşayan birtek benim galiba kaç gündür uğraşıyorum sürekli mesaj atıp canınızı sıkmak ta istemiyorum ama bi yardım edin ya En son badayı ve androidi tekrar kurun demiştiniz.Androidi 3-4 kere daha silip kurdum ama olmuyor.Son çare olarak badayı tekrar nasıl kurabilirim?Veya soruna başka bir çözüm var mı?Mesajınızı 4 gözle bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: DarKSpeaR35

Ya şu açılma olayını yaşayan birtek benim galiba kaç gündür uğraşıyorum sürekli mesaj atıp canınızı sıkmak ta istemiyorum ama bi yardım edin ya En son badayı ve androidi tekrar kurun demiştiniz.Androidi 3-4 kere daha silip kurdum ama olmuyor.Son çare olarak badayı tekrar nasıl kurabilirim?Veya soruna başka bir çözüm var mı?Mesajınızı 4 gözle bekliyorum

açılma sorunu neydi? Bada'yı tekrar kurmak için bir sürü anlatım var. Multiloader ile uygun bir yazılım atacaksınız

• PeerNet* kullanıcısına yanıt
    merhaba PerrNet ben arzu foruma yenı uye oldum sırf bu problem yuzunden bende de Android 4.4.2 Kit Kat Cyanogen Mod 11 surum yukluydu bataryayı cıkarıp taktgımda açılma ekranında takılı kaldı satlerce bekledım fakat deısıklık olmadı telefon gttı kısaca defalarca denememe ragmen asla acılmadı .. ben de bada da duruor bı yandan ama acaip bı kasma var kulanılcak gbı deıl ben duzgun bı surum yuklemek ıstıorum volk un surumlerınden bahsedıoyorsunuz kım blmıorum badanın sılıncegı bı surumu yuklemek ıstıorum bnm durumumda napmam lazım hcbı bılgım yok satlerdır arastırıorum yanlıs bırsey yapıp elımde patlamasındanda korkuyorum yenı telefon alcak gucumde yok ogrencıyım mlum:( bnde olan surumde guzeldı yıne onu kulansamda olur ısımı goruyordu badada yuklu bunun yanında kitkat 4.4.2 androıd versıyonda fakat acılmıor hangı yolları ızlemem lazım farklı olarak ne yapmam lazım hangı sıteden dosyalara ulasabılırım adım adım ayrıntıyla anlatan bı sıte bulamadım omnı rom u yuklenısını anlatan ıngılızce bı sıte var hcbısey anlamadım ****ıye lınkı atmıssınız onada tkladım fakat sıteye gırmıyor baska bır sıteye yonlendırıyor alakasız lınkler olan.. . hcbırsey yuklemeden bu sorunu cozebılırmıyım bu konuda bılgınız varsada olur olmassa bastan yuklemek ıcın ne yapmam gerek androıd surumu sılıp tekrarmı yuklemem lazım recovery modda hangı adımları ızlemelıyım bu konuda aydınlatırsanız cok mutlu olurum kitkatı da bı arkdsım yuklemıstı kendısı uzakta caresız kaldım lutfen yardım edın:(

• quote:

Orijinalden alıntı: arnesergok

merhaba PerrNet ben arzu foruma yenı uye oldum sırf bu problem yuzunden bende de Android 4.4.2 Kit Kat Cyanogen Mod 11 surum yukluydu bataryayı cıkarıp taktgımda açılma ekranında takılı kaldı satlerce bekledım fakat deısıklık olmadı telefon gttı kısaca defalarca denememe ragmen asla acılmadı .. ben de bada da duruor bı yandan ama acaip bı kasma var kulanılcak gbı deıl ben duzgun bı surum yuklemek ıstıorum volk un surumlerınden bahsedıoyorsunuz kım blmıorum badanın sılıncegı bı surumu yuklemek ıstıorum bnm durumumda napmam lazım hcbı bılgım yok satlerdır arastırıorum yanlıs bırsey yapıp elımde patlamasındanda korkuyorum yenı telefon alcak gucumde yok ogrencıyım mlum:( bnde olan surumde guzeldı yıne onu kulansamda olur ısımı goruyordu badada yuklu bunun yanında kitkat 4.4.2 androıd versıyonda fakat acılmıor hangı yolları ızlemem lazım farklı olarak ne yapmam lazım hangı sıteden dosyalara ulasabılırım adım adım ayrıntıyla anlatan bı sıte bulamadım omnı rom u yuklenısını anlatan ıngılızce bı sıte var hcbısey anlamadım ****ıye lınkı atmıssınız onada tkladım fakat sıteye gırmıyor baska bır sıteye yonlendırıyor alakasız lınkler olan.. . hcbırsey yuklemeden bu sorunu cozebılırmıyım bu konuda bılgınız varsada olur olmassa bastan yuklemek ıcın ne yapmam gerek androıd surumu sılıp tekrarmı yuklemem lazım recovery modda hangı adımları ızlemelıyım bu konuda aydınlatırsanız cok mutlu olurum kitkatı da bı arkdsım yuklemıstı kendısı uzakta caresız kaldım lutfen yardım edın:(

smarturkiye kapandı dün akşam. Android açılmıyorsa recovery moduna girip wipe data ve wipe dalvik cache yapın.(daha önceden açabiliyorsanız) Eğer hiç açamadıysanız androidi telefonunuzda bada 1.2 olabilir. En iyisi tekrar bada yükleyip sonra android yüklemek. Bana elinizdeki dosyaları ve telefonunuzu söyleyin ona göre bir şeyler söyleyeyim

• quote:

Orijinalden alıntı: PeerNet*

quote:

Ya şu açılma olayını yaşayan birtek benim galiba kaç gündür uğraşıyorum sürekli mesaj atıp canınızı sıkmak ta istemiyorum ama bi yardım edin ya En son badayı ve androidi tekrar kurun demiştiniz.Androidi 3-4 kere daha silip kurdum ama olmuyor.Son çare olarak badayı tekrar nasıl kurabilirim?Veya soruna başka bir çözüm var mı?Mesajınızı 4 gözle bekliyorum

açılma sorunu neydi? Bada'yı tekrar kurmak için bir sürü anlatım var. Multiloader ile uygun bir yazılım atacaksınız

Alıntıları Göster

Cyanogenmod logosu çıkıyor oradan sonrası yok sürekli o ok dönüyor. Wipe data ve wipe dalvik cache'yi yap demiştiniz ondan sonra açılmıştı fakat bada'ya geçip sonra androide geçtiğimde (geçmeye çalıştığımda) bu sorunla karşılaştım.

• Orijinalden alıntı: DarKSpeaR35

Cyanogenmod logosu çıkıyor oradan sonrası yok sürekli o ok dönüyor. Wipe data ve wipe dalvik cache'yi yap demiştiniz ondan sonra açılmıştı fakat bada'ya geçip sonra androide geçtiğimde (geçmeye çalıştığımda) bu sorunla karşılaştım.

zImage dosyasını silip tekrar deneyin olması lazım.
  • zImage dosyasını silip tekrar mı atayım yoksa sadece sileyim mi?
    wipe data ve cache yi uyguladım acıldı sistem suan sorun gozukmuyor cok mutluyum tesekkurler:)
  • quote:

zImage dosyasını silip tekrar mı atayım yoksa sadece sileyim mi?

silip atın.

@arnesergok Önemli değil
  • Hadi yine iyiyiz.

Volk204 Omni 5.0 (Android L Lollipop) deneme sürümünü koymuş..

http://forum.xda-developers.com/samsung-tizen/bada-android/rom-omni-5-0-lolipop-t3004838
  • quote:

Orijinalden alıntı: DHArcadia

Hadi yine iyiyiz.

http://forum.xda-developers.com/samsung-tizen/bada-android/rom-omni-5-0-lolipop-t3004838

teşekkürler hocam bilgilendirme için, güzele benziyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: PeerNet*

quote:

Orijinalden alıntı: DHArcadia

Hadi yine iyiyiz.

teşekkürler hocam bilgilendirme için, güzele benziyor

Bugün kurdum Android 5.0 Omni'yi. Özellikle upgrade etmek için bir sebep göremedim. Kullanmayı engelleyecek büyük bir probleme de rastlamadım.

4.4.4'e kıyasla azıcık daha yavaş buldum.

Android 5.0'a dair hoşuma gitmeyenler: Pil ömrü % olarak gösterilemiyor app yüklemeden. App listesinde beyaz arkaplan var.

• En sonunda sinir olup kaldırdım Android'i . Ama telefondaki sorunlar hiç bitmiyor.Şuan telefon bomboş yani sistem dosyaları dışında resim bile yok.Ama Samsung Apps'e girmeye çalıştığımda ya da telefondaki herhangi bir oyuna girdiğimde şu hatayı alıyorum;

Beklemedeyim.

• quote:

En sonunda sinir olup kaldırdım Android'i . Ama telefondaki sorunlar hiç bitmiyor.Şuan telefon bomboş yani sistem dosyaları dışında resim bile yok.Ama Samsung Apps'e girmeye çalıştığımda ya da telefondaki herhangi bir oyuna girdiğimde şu hatayı alıyorum;

Beklemedeyim.

fabrika sıfırlaması yapın hocam ya da tekrar kurun badayı.

• Telefonu sıfırlamıştım zaten. Şimdi tekrar kuruyorum badayı.
    Çok sağolun sonunda yptm androidi çok stabil ancak arada bir çok küçük donmalar oluyor.Bi ii yanıda mesela ön kamera ile foto çekilemezken şimdi çekebiliyorum çok güzel oldu yardıma ihtiyaç olan vaesa yardım edebilirim
  • gladcv G kullanıcısına yanıt
    Tebrikler hocam Bu arada cfwler ile ön kamerayı kullanabiliyoruz, mesela bende S4 style var ve fotoğraf ve video çekebiliyorum ön kameradan
  • HOCAM ANDOİD MARKET YÜKLEYEMİYORUM SDCARD 0 A GİRMİYOR 1 E GİRİYOR BEN RARLI ATTIM TELEFONUN HAFIZASINA DOĞRUMU YAPTIM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER :D
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.