Şimdi Ara

Wave - 2 Almayı düşünüyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet arkadaşlar bu saatten sonra wave - 2 alınır mı ? eğer alınmazsa 600 lira civarı hangi telefon alınabilir ?

• Bu saatten sonra derken?Wave 3 ilerleyen zamanlarda çıkacak olabilir fakat Wave 2 android şartı aramayanlar için tam bir fiyat performans ürünü.Ki hem daha çıkalı 1 yıl olmadı hem de samsung bada 2.0 sürümünün tüm wave'lerce destekleneceğini açıkladı.
    Ben de daha dün siparişini yaptım,bekliyorum.700lira.
    Yalnız sen 600den bahsediyorsun,eğer wave 2 için de aynı fiyattan bahsediyorsan,paralel ithalat olarak düşünüyor olabilir misin?
  • şu anda android piyasada olmasaydı bada bir numaralı bir sistem olurdu.çok kullanışlı ,çok iyi çalışan bir sistem..şu an itibarıyla piyasada alınacak iki cihaz görüyorum biri samsung wave2 diğeri ise samsung galaxy s2 dir.. hiç tereddütte kalma gönül rahatlığıyla al derim.pişman olmayacaksın.yemin ederim..ben aldım hiç bir eksi yanını görmedim..inşallah wave2 tercihin olur..
  • wave 2 yi kullanan biri olarak şunu söyliyeyim kesinlikle ama kesinlikle on numara bir cihaz gerçektenn..al pişman olmayacaksıın
    saygılar
  • Samsung zaten iyi bir marka dolayısı ile güzel telefon çıkartıyor . Arkadaşım kullanıcısı sürekli dikkat ediyorum memnuniyetinden bahsediyor fiyat olarak'ta uygun. Bende de i9003 var.İnternet üzerinden yaptım alışverişimi taksit falanda oluyor sende düşünebilirsin bu tarz bir alışverişi.
  • wave2 güzel cihaz fakat bada işletim sistemli olduğu için uygulama sıkıntısı var. uygulamalar bol olsun dersen huawei x5 tavsiye ederim.
  • uygulama,oyun takıntın yoksa güzel cihaz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.