Şimdi Ara

Watchmen (2019) | HBO | DC Comics (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
282
Cevap
8
Favori
11.388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

.

(
    )

• Gerçek Rorschach değildir o zaten de bakalım nasıl olacak.
  • Filmi zack snyder'ın yönettiği tek iyi film bence hakettiği karanlık atmosferi ve sansürsüz çekimleri çok ama çok iyi vermiştir şu süper kahraman filmleri ve dizilerinin hepsini +18 olacak şekilde çekseler bkz.. spawn gibi piyasa çok daha iyi yerlere gelecek, süperman ve batmanıda bu şekilde batırdılar bana nolanın batmanı bile yeterince sert ve karanlık gelmiyordu açıkçası.. bu tarzda başarılı olan bir diğer seride thordu bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ahşabı yakarak böyle birşey çıkardım ortaya. Diziyi sabırsızlıkla bekliyorum.
    Watchmen (2019) | HBO | DC Comics

• Filmi, muhtemelen yapılmış en iyi süper kahraman filmidir. Çizgi romana neredeyse birebir sadık kalmasına değinmiyorum bile. Hbo ise herkesin malumu bir kanal, beni yakın zamanda en çok heyecanlandıran dizi bu.

• Hype trenine binmeyen kalmasın!
  • Nasıl olacağından emin olmadığım için şimdilik izliyorum fakat sonbaharı beklemek üzücü. Keşke hemen yayınlansa.

• Dizinin havası güzel gözüküyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hype

GoT bitince yeni favori HBO dizim bu olacak
  • Yeni Fragman

• Harbiden 4 saniye önce davranmışsın. Yazmasan farketmiyordum bile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Meraxes. -- 20 Temmuz 2019; 21:26:39 >
  • Fena bir şey geliyor

• İzlemeden karar vermek zor olur ama şu an için beni beklentiye sokamadı dizi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dürüstİnsan -- 20 Temmuz 2019; 21:39:52 >
  • Görüntü olarak çok kaliteli. Sonra Doctor Manhattan'ı görmek acayip heyecanlandırdı. Umarım filmdeki gibi Billy Crudup canlandırmıştır. Reyizin ses tonu çok güzeldi.
  • Rorschach çok önemli bir karakter. O rolün altından filminde ki efsane adam kalmıştı ama işin içinde HBO var yeni bir rorschach yaratabilirler mi bakacağız.
  • 20 Ekim'de başlıyor

• Az kaldı
  • HBO’nun yeni dizisi Watchmen’in senaryo yazarı Damon Lindelof, dizinin hikayesinin bir sezonda bitecek şekilde yazıldığını söyledi.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.