Şimdi Ara

Watch Dogs | Playstation Ana Konu | 27 Mayıs 2014 (174. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.002
Cevap
28
Favori
174.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bykadiraras

gold edition ile normal arasında ne fark var!!!!!!!!!!!!!

yokmu arkadaş bir bilen

gold edition olayı ayrıcalığı şu gold oyunu alırsın bir kaç ücretli eklentisini içinde barındırır oyunun kendinde vardır yani normalde psnden ücretli indireceğin eklentileri o direk hepsi içindedir .....

• quote:

Orijinalden alıntı: haqoco

O kadar yoğun bi ingilizce yok ama az çok alt yazılardan ne istenildiğini anlıyorsunuz. Abartmaya gerek yok bu bir adventure oyunu değil. Yani az buçuk ingilizce yeter oyunu oynamak için.

Sağol
  • quote:

O kadar yoğun bi ingilizce yok ama az çok alt yazılardan ne istenildiğini anlıyorsunuz. Abartmaya gerek yok bu bir adventure oyunu değil. Yani az buçuk ingilizce yeter oyunu oynamak için.

Aynen, sadece farklı terimler kullanıyor, o terimleri öğrendikten sonra sorun kalmaz.
  • Oyun elime ulaştı biraz oynadım tadı damağımda kaldı diyebilirim. Oyunda frame düşmesine falan hiç rastlamadım, çok stabil oyun.
  • Durup dururken oyuna dalan elemanlar olmasa bir de görevi mörevi yarıda bırakıp len kim benden bilgi aşırıyor diye sağa sola bakıyorsunuz. Bulunca da Allah ne verdiyse.. Çıkış tarihinden sonra daha da artacaktır bu oyuna dahil olmalar. Bunu kapatınca da online skill kazanma deaktif oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Durup dururken oyuna dalan elemanlar olmasa bir de görevi mörevi yarıda bırakıp len kim benden bilgi aşırıyor diye sağa sola bakıyorsunuz. Bulunca da Allah ne verdiyse.. Çıkış tarihinden sonra daha da artacaktır bu oyuna dahil olmalar. Bunu kapatınca da online skill kazanma deaktif oluyor.

Görevin ortasında gelmemeleri lazım hocam
  • arkadaşlar birinin oyununa nasıl giriyoruz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozcan

Oyun elime ulaştı biraz oynadım tadı damağımda kaldı diyebilirim. Oyunda frame düşmesine falan hiç rastlamadım, çok stabil oyun.

Hocam hangi platformdan oynuyorsunuz ?

• Yırtık dondan çıkar gibi çıkıyorlar birden gözlemlediğim kadarıyla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sherlock69 -- 24 Mayıs 2014; 20:13:13 >
  • ps4
  • bozcan kullanıcısına yanıt
    Aslında tam görev ortasında değildi polislerden kaçıyordum o sırada. Bu arada polisler hakkaten keriz değiller baya baya zorluyorlar, bu yüzden trafik ışıklarını, bilumum blok taşlarını, köprüleri kullanmak gerek kaçarken. Bir de kovalamaca sırasında eğer arkada polis veya düşman varsa x tuşu ile geriye bakıp hackleme yapmak lazım bu sayede daha kolay takedown oluyor. Yalnız kovalamacalar acayip keyifli be. 5 araçtan kaçmaya çalışmak çok zevkli. Yalnız araç patates ise kaçmak çok zor.

• Sherlock69 kullanıcısına yanıt
    Sağ tarafta zaten iki dakikada bir online davetler geliyor fakat online hacking farklı sanırım biri direk habersiz dalıyor oyuna.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hardlinelegolas

arkadaşlar birinin oyununa nasıl giriyoruz ?

ilk başta bir kaç single görevinden sonra online hakkında bir görev geliyor onuda yapınca ds4 ün yukarı ok tuşuna basınca çıkan menüden online contracts olmas gerek oradan giriyorsun.

Arkadaşlar şu online modları birileri açıklarsa çok sevinirim. Şu tailing modunda mesela ne yapacağız?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bodrum kullanıcısına yanıt
    Tailing modları genel olarak yakalanmadan takip etmek üzerinedir
  • haqoco kullanıcısına yanıt
    Arkaya bakmadan bile düz giderken arkadaki araçlar trafik ışığına bloğa takılacağı farklı bir simge mi desem açık mavi bir simge ile gösteriyor dikkat ettin mi hiç :) Bu arada hackleyip kaçınca düşman biz ne kaybediyoruz :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: bodrum

quote:

ilk başta bir kaç single görevinden sonra online hakkında bir görev geliyor onuda yapınca ds4 ün yukarı ok tuşuna basınca çıkan menüden online contracts olmas gerek oradan giriyorsun.

Arkadaşlar şu online modları birileri açıklarsa çok sevinirim. Şu tailing modunda mesela ne yapacağız?

yani psn plus yoksa ve dolayısıyla online oynamazsak oyundan tam keyif alamaz mıyız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozcan

Arkaya bakmadan bile düz giderken arkadaki araçlar trafik ışığına bloğa takılacağı farklı bir simge mi desem açık mavi bir simge ile gösteriyor dikkat ettin mi hiç :) Bu arada hackleyip kaçınca düşman biz ne kaybediyoruz :D

evet bende merak ediyorum düşman bizi hacklerse bişey kaybediyormuyuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: french press

quote:

Orijinalden alıntı: bodrum

quote:

yani psn plus yoksa ve dolayısıyla online oynamazsak oyundan tam keyif alamaz mıyız ?

online oynamazsan oyunun online keyfinden mahrum alırsın single player devam edersin oyuna

• Oyun açılırken ki loading cok uzun degil mi yav :D

• bozcan kullanıcısına yanıt
    Aynen bi kaç defa denk geldim bende fakat deneyemedim bir tek. Maksat bok sürdürmemek, nasıl beni hacklersin ulennn diye tam bilmiyorum ama online puanları çalıyor olabilir. Az önce bi elemanla endurance yarışı yaptık motorlarla çok keyifliydi. Görev mörev hak getire:)

• 
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.