Şimdi Ara

Watch Dogs | Playstation Ana Konu | 27 Mayıs 2014 (173. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.003
Cevap
28
Favori
174.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha önce soruldu mu bilmiyorum ama gta v deki gibi uçak helikopter v.s kullanabiliyormuyuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aragonit.

GTA ya kıyasla ve genel olarak oyunda gördüğüm eksikler

- Zıplama yok
    - Araç sürerken ateş etme yok
    - Yakın dövüş yok
    - Trafik yapay zekası çok kötü siren ile dolaşırken arabalar takmıyor.Aynı şekilde çarpıldıgında bişey olmamıs gibi devam ediyorlar.
    -Kıyafet mağazasında ürünleri deneme yok
    - Kaza sırasında hasar alma gerçekçi değil
    -Yoldaki yayalar ayağından pistolle vursanız bile yerde biraz kıvranıp ölüyorlar

Şuan aklıma gelen bunlar oynadıkça gördülçe ekleme yaparım.

Bende ekleyim

Takla atamıyoruz
    sıkıldık saç rengimizi degiştiremiyoruz
    Amuda kalkamıyoruz
    Maalesef wc yok
    Son seçenege bende katılıyorum ayagından birini vurdunmu direk ölmesi gerek ölmüyor :)))

• quote:

- Zıplama yok
    - Yakın dövüş yok
    - Trafik yapay zekası çok kötü siren ile dolaşırken arabalar takmıyor.Aynı şekilde çarpıldıgında bişey olmamıs gibi devam ediyorlar.
    -Yoldaki yayalar ayağından pistolle vursanız bile yerde biraz kıvranıp ölüyorlar

Gördüğünz + lar ne?
  • tamam kusura bakmayın ,şaka yapmak istemiştim sadece hakaret etmek için demedim zaten.Lise ile ilgisini açıklar mısın diye sormuşsunuz,-alınmak yada gocunmak için bi sebep yok bunda-,lise de kafa rahat daha az sorumluluk dolayısıyla rahatlıkla oyun oynayabilir insan(bu benim algım tabi),ben ancak hafta sonları falan oynayabiliyorum genelde,finallerim olduğu için de çok istememe rağmen oyunu alamıyorum.Dolayısıyla böyle bi şaka yapıyım dedim."la" ise lan kelimesinin daha kibar ve samimi versiyonu olarak kullandım,"lan" yazsaydım daha fazla alınırdınız muhtemelen.neyse açıklamam budur."burdaki her forum sakinini de isin icine sokmussun" ,bence çok yanlış anlamışsınız,yani ben bi iftira yada hakaret mi ettim ki herkesi "işin içine" sokmuş oluyum :D.Ama sizden ve bu şekilde algılayıp alınan herkesten özür diliyorum.ancak bu kadar alındı iseniz beni şikayet edebilirsiniz ve forumdan silinmemi de talep edebilirsiniz.bu da sizin hakkınız

• C-TRanger kullanıcısına yanıt
    şakasına dedim ya herkes oynar,bende oynarım muhtemelen öğrencilik yaşım geçse de,zaten bu fiyatlarla asıl öğrenciler oynayamaz bu orjinal oyunları :D
  • hayırlısıyla ps4 ümü alacam bu hafta :) ve ilk alacağım oyunlar

"Assassin's Creed IV Black Flag" Ve Watch Dogs

oyunu övdünüz bakalım aldığımda beni eğlendirebilecekmi, en sevdiğim şeyde akşamları ışığı kapatıp oyundaki yağmur seslerini dinlemek :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deamonlord44 -- 24 Mayıs 2014; 18:31:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: false shepherd

Dalgalar iyimiş. AC4 bu konuda çığır açmıştı zaten.
    Geceleyin ışık kaynakları da fena gözükmüyor. Şehrin yoğun meydanlarına bakınca mesela.
    Texture'lar ve çizim mesafe(en azından LoD mesafesi) zaten iyi.

Ancak, detaya inince eksikler var. Mesela arabamızın farı, hiçbir şekilde gölge düşürmüyor... Yandaki arabalara, direklere tutunca gölge göremiyoruz. Sadece, genel ışık kaynaklarından gölge düşebiliyor.
    Ya da binalar. Texture çözünürlüğü iyi olsa da, model detayı anlamında old-gen'den devşirme oldukları belli.

PS4'te 900p 30 fps olunca, insan acayip grafikler, detaylar bekliyor... Hani KZ SF gibi acayip bir şeyi, 1080p 30-40 fps gördükten sonra...

27 Mayısı merakla bekliyorum. Grafik konusunda detay konusunda açık dünya konusunda yapılabileceği yapmışlar gibi. Grafiklerde foto gerçekçi görüntüleri ancak bir sonraki nesilde görürüz gibi geliyor.
    Killzone reklam oyunu oldu PS4 için grafikleri gerçekten muazzam 1-2 sene içinde grafiklerde artış olacaktır ancak PS3 ve Xbox360'daki gibi çok olacağını sanmam X86 yapısı zaten yıllardır biliniyor Amerikayı yeniden keşfetmek gibi bir şey olmaz.

• Beyler şuan online oynuyoruz arkadaşlarla inanılmaz zevkli olmuş. Kameralardan falan birbirimizi bulmaya çalışıyoruz, tüm o trafik ışıkları vb olaylarla çok eğlenceli oluyor online kapışmak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thriller89

Beyler şuan online oynuyoruz arkadaşlarla inanılmaz zevkli olmuş. Kameralardan falan birbirimizi bulmaya çalışıyoruz, tüm o trafik ışıkları vb olaylarla çok eğlenceli oluyor online kapışmak.

TDM tarzı online modlar var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

- Zıplama yok
    - Yakın dövüş yok

Bunlar büyük değil ama önemli detaylar. Sanırım sitelerin incelemelerini ve fiyatının düşmesini bekleyeceğim. Baya bir arafta kaldım.
  • quote:

Beyler şuan online oynuyoruz arkadaşlarla inanılmaz zevkli olmuş. Kameralardan falan birbirimizi bulmaya çalışıyoruz, tüm o trafik ışıkları vb olaylarla çok eğlenceli oluyor online kapışmak.

ben en çok online merak ediyorum bf4 gibimi nasıl ne yapılabiliyor biraz detay verebilirmisiniz
  • Vay be Heavenly Swordda zıplama yok diye oyunu itin g...tüne sokanlar vardı şimdi watch dogsta yok ama bunlar ufak detay hehe tamam...
  • Grafik olarak gta5 in gerisinde olabilir belki ama şehir çok canlı gerçekten bunu rahat hissediyorsunuz . Görev falan yapmıyorum şuan için gezintideyim herifin yürüyüşü yetiyor :) + yağmur olayında oha dedim onuda belirteyim. Sadece ingilizce olayı olmasa çok iyi olacak çatpat biliyoruz ama yinede olmuyor ne vardı altyazı koysanız !
  • maydo67 kullanıcısına yanıt
    Zıplama yoksa almıyorum, Jumping Watch Dogs çıkmadan almam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

quote:

ben en çok online merak ediyorum bf4 gibimi nasıl ne yapılabiliyor biraz detay verebilirmisiniz

Hocam gta'daki mantık ama fazlası var. Çok detaylı modlara girmedik ama team death match veya birlikte yapılan çeşitli görevler var. Şimdilik sadece Free roam yapıyoruz arkadaşlarla. Aramızda kapışıyoruz şehirde, polislerden falan kaçıyoruz. Pusan olursa etraftaki kameralardan yerini görebiliyorsun. . Kendi arkadaşlarınla bunda da aynı arabaya binip dolaşabiliyorsun, sürücü dışındakiler camdan ateş edebiliyor.

• Tv de ayarları yapınca grafikler on numara oldu gece gunduz farketmiyor akıyor oyun. Grafikler kesinlikle gta dan ustun. Zıplamayı çok aramadım herhangi bi engele geldiğinde yuvarlak tuşu ile atletik bi şekilde atlıyor. adam dövme yok ama gene yuvarlak tuşuyla değişik şekillerde takedown yapıyor. tabi her onune gelene yapmıyor bunu. olsa iyi olurdu. Kıyafet deneme yok. Alıyor direk aldıktan sonra giyme var. Zaten kıyafet seçenekleri kısıtlı paltosu değişiyor sadece.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

quote:

Hocam gta'daki mantık ama fazlası var. Çok detaylı modlara girmedik ama team death match veya birlikte yapılan çeşitli görevler var. Şimdilik sadece Free roam yapıyoruz arkadaşlarla. Aramızda kapışıyoruz şehirde, polislerden falan kaçıyoruz. Pusan olursa etraftaki kameralardan yerini görebiliyorsun. . Kendi arkadaşlarınla bunda da aynı arabaya binip dolaşabiliyorsun, sürücü dışındakiler camdan ateş edebiliyor.

online da donma filan oluyormu gta5 oynamadım diğer modlara baktıkdan sonra yazarmısın şunlar var diye bunları yapabiliyorsun filan

• İngilizcesi üst düzey olmayan arkadaşlara sorum var. Oyunu oynarken zorlandınız mı ? Çoğu oyunda altyazıları anlarım fakat bu biraz daha fazla ingilizce istiyor sanki.
  • TheDC kullanıcısına yanıt
    O kadar yoğun bi ingilizce yok ama az çok alt yazılardan ne istenildiğini anlıyorsunuz. Abartmaya gerek yok bu bir adventure oyunu değil. Yani az buçuk ingilizce yeter oyunu oynamak için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun bi GTA5 değil, ama gayet harika bir oyun. Hack dinamikleri çok keyifli bir atmosfer oluşturmuş. Chicago harika bir seçim olmuş.

İnsanların takıldığı (hatta takılmaya çalıştığı) noktalar biraz saçma. Zıplama yok diye eleştireni kızılcık sopasıyla döverler yani.

Oyun tabi ki kaçınılmaz olarak GTA5 ile karşılaştırılıyor. Grafikler olarak ben hala GTA5'in daha büyüleyici olduğunu düşünüyorum. Gameplay dinamikleri ile grafik motorunun inanılmaz manzaralar çıkarmasından ötürü GTA5 bence 1 adım önce FAKAT bu Watch_Dogs'un kaybettiği anlamına gelmiyor kesinlikle. Özellikle gece harika gözüküyor herşey.

Kalite olarak resmen Triple A değil, quadruple A oyun. Müziklerden efektlere, seslerden oyunun 2D art dizaynına kadar herşey çok kaliteli.

Online hacking olayına bayıldım. Ubisoft yaratıcı modlar yaratmayı başarıyor. AC: Brotherhood ile gelen multiplayer'da beni son derece sarmıştı. Favori oyun modlarımdan biridir Wanted. Online Hacking'de favorim oldu.
    Diğer modları denemedim henüz.

Görevleri yaparken oldukça özgür bırakıyor, görevlerin keyfini oldukça arttırıyor bu durum. Hack olayı başlıbaşına farklı bir yol açtığı için diğer oyunlara nazaran "daha çok çeşit" sunuyor gibi.
    Bir sürü skill unlock etme olayıda var, uzun zaman keyifle oynatacak kendini belli.

Sonuç olarak gayet güzel duruyor teknik olarak. Hikayeyi bitirince göreceğiz.

• 
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.