Şimdi Ara

Watch Dogs Donma, Siyah Ekran ve Save Dosyası ( VİDEO EKLENDİ )

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
8.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bir süre önce Watch Dogs'u bilgisayarıma kurdum oyunda bir göreve girdim arabayı verilen süre içersinde bir yere ulaştırma görevi neyse. Görevi tamamlıyorum oyun donuyor sadece ESC ye basınca menüyü falan açabiliyorum ama oyun hiç hareket etmiyor menü de istediğim gibi takılabiliyorum options falan :D sonra yeni oyuna başlıyayım dedim loading ekranı geçiyor ekran siyah da kalıyor oyun başlamıyo. Sonra oyunu sildim yeniden kurdum baktım yine aynısı ama eski SAVE dosyası duruyor onun üzerinden devam etti SAVE dosyasını silsem sanırım sorunum düzelicek 0 dan oyuna başlamış gibi olucam fakat save dosyasını birtürlü bulamadım Ubisoft un herşeyini sildim UPLAY dahil Ubisoft ile ilgili herşeyi sildim hepsini yeniden kurdum ama şu save dosyası birtürlü gitmedi hala aynı duruyor oyuna girdiğimde Continue yazısı hala mevcut ne yapmalıyım yardım lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nakoicve -- 30 Mayıs 2014; 21:12:38 >

• Save dosyaları benim gördüğüm kadarıyla \watch_dogs\bin klasörü içinde.Sav uzantılı olarak duruyo.
  • İşte bende oda yok .sav yok hiçbiryer de ama eski save game duruyo kaldım böyle oyunu oynayamıyorum :( oyunu siliyorum ubisoft game launcher'ı da siliyorum ama yine yok acaba daha detaylı nasıl silebilirim ?

Daha temiz bir şekilde detaylarına kadar her dosyasını bilgisayardan kaldırabileceğim bir program varmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nakoicve -- 30 Mayıs 2014; 13:01:10 >
  • Bakın oyundaki hatayı videoya çektim buyrun

http://www.youtube.com/watch?v=5j-S1yfHM8s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nakoicve -- 30 Mayıs 2014; 21:19:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nakoicve

İşte bende oda yok .sav yok hiçbiryer de ama eski save game duruyo kaldım böyle oyunu oynayamıyorum :( oyunu siliyorum ubisoft game launcher'ı da siliyorum ama yine yok acaba daha detaylı nasıl silebilirim ?

Daha temiz bir şekilde detaylarına kadar her dosyasını bilgisayardan kaldırabileceğim bir program varmı ?

Dostum C:\ProgramData\Origin içinde klasörlere bak
  • Origin değil Orbitmiş
  • nakoicve N kullanıcısına yanıt
    http://forum.donanimhaber.com/m_92576977/tm.htm

Oyunun save dosyası bana ait değil ama bulmuşken ve denemişken paylaşayım dedim. Gayet güzel çalışıyor.

Adres:

http://istockfile.com/w...dex.php?action=d&step=3

Kurulum:

1. Rar'daki dosyaları çıkarın
    2. Elinizdeki versiyona göre adreslerdeki klasör dosyalar ile değiştirin.

* Steam / Uplay version =>

Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\savegames\<user-id>\274

example

C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\savegames\260yud576-0060-41h5-hd66-9ytu5ettt0936\274

* Other version => – if you are using RELOADED version =>

C:\ProgramData\Orbit\274\RLD!

• Teşekkürler arkadaşlar sorunu çözdüm APPDATA içindeki ORBİT klasörünün içinde ne kadar save varsa sildim ve oyuna yeniden sorunsuz başladım :D
  • contunie yerine new game diyerekte sorunu çözebilirdiniz
  • 3. gün sonunda yaptım.Windows 8.1 kullanıcısıyım ve skidrow un yayınladıgı oyunu indirdim.Öncelikle 64 bit windows kullanıcıları C dizininde program files ve program files(x64) klasörleri var.. Oyun ile birlikte kurulan Uplay program files(x64) e kurulurken Watch Dogs oyunu farklı klasöre kopyalıyor(örn:Program files klasörüne) kurulum yaparken dikkat edin aynı klasör içerisinde olsun.. Kurulumdan sonra masaüstene gelen uplay ve watch dogs simgelerini silin sakın tıklamayın uplay i güncellemeye gerek yok. Daha sonra skidrow un yayınladığı hotfix düzeltmesi var onu masaüstüne yada boş bir dizine çıkartın (sakın oyun klasörüne çıkar demeyin oyunu baştan kurmak zorunda kalırsınız.) daha sonra çıkan dosyayı ubisoft/watch dogs klasörüne atın.Cd deki skidrow crack i de "bin" dizine kopyalayın.Daha sonra oyun ekran ayarını giriş yaparken 1280 e düşürdüm ve oyun açıldıktan sonra tekrar 1366 ya getirdim sorunsuz bir şekilde açıldı. umarım yardımcı olmuşumdur.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.