Şimdi Ara

WASP SAHİBİ BAN AÇIMI İÇİN PARA İSTİYOR

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bundan 1 yıl önce wasp tarafından banlandım.
    Kanıt:
    Olaylar bundan sonra başlıyor,
    Bu 1 yıl içinde önce haksız banım için forumda konu açtım,açmadılar.
    Sonrasında kurallara uyayım dedim,sitelerinde ki appeal ban kısmından itiraz ettim.
    Açmadılar.
    Adminlerini ekledim,
    Kabul etmediler.
    Bugün arkadaşımdan rica ettim,bir yetkili ile görüşmesi için.Görüştü ve yetkili beni ekledi.Aramızda geçen konuşmaları buraya bırakıyorum.
    Videolu kanıt

Engellendim.Kanıt istiyor ama benim hile olduğumun bir kanıtı yok.Kafalarına göre bir ban üstüne para vermemi istemeleri beni bu konuyu açmaya itti.Evet server onların istediklerini banlarlar ama ben bunu paylaşmak istedim.En azından bu topluluğun düşünce yapısını tanımanızı istedim.

Steam profilim:http://steamcommunity.com/id/zobudukoffical
    Admin:http://steamcommunity.com/id/pesintresh/

Benim isteğim banımın açılıp haksızlığın EN AZINDAN benim için düzeltilmesi.

• Banin açılsa o evde iynuyacaj misin daha

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -xenon

Banin açılsa o evde iynuyacaj misin daha

Pingi çok uygun,evet oynayacağım.
  • WASP ne olaki? birine ait server mi nedir? Kim ki la bunlar?
  • beni de banladılar. wasp her yönüyle kalitesiz bir ortam. sırf düşük ping diye muhatap olmaya gerek yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Böyle boş adamların admin olduğu serverda oynasan ne oynamasan ne?
    Bence kaybettiğin bir şey yok, isterse 1 ping olsun.
    Hala oynayabilecek olmana şaşmalı.
  • Benide Retake serverinden banladı adminin biri saatlerce 3 4 tane admine wasp sahibine kadar dil döktüm watsaptan forumlardan yazdım hile değilim diye adamlarin cevabı da şuydu ; sana kesin hilesin demedik ama şüphelisin steam profilin de güven vermiyor diye adamlar banımı açmadılar eski bir cs oyuncusuyum zamanında kendi Steam hesabımı sattım ve ara verdim tekrar başlamaya karar verince yeni bir hesap satın aldım ve adamlar bu hesabı yeteri kadar güvenilir görmedikleri için beni banladilar kısacası asıl olayın komik tarafına gelicek olursakta bu wasp seneler önce csgo da ilk faaliyet göstermeye başladığı günlerde serverlerinde oynarken oyunumu beğendiklerinden ve eski ve tecrübeli bir oyuncu olduğumdan wasp sahibi tarafından ücretsiz adminlik yetkisi verilmisti bana ama şimdi adminlik yetkisi verilmiş birinin hakkımda ki düşüncesi yüzünden serverlerinde oynayamiyorum ne kadar trajikomik ama deil mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çoluğu çocuğu admin yaparlarsa olacağı bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tayfunsulan -- 30 Ocak 2018; 11:42:9 >
  • bende banlandım da , daha da ugramam o servere. pingi iyi bir sürü server var sonucta niye inatla bunların serverine girmek istiyorsun
  • daha cümle kuramayan adamı admin yapmışlar. google translate çevirisi okuyor gibi oldum. birisinin hile olup olmadığını saatine bakmadan anlayamamaları ne kadar zekaya sahip olduklarını gösteriyor zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi can_celik -- 30 Ocak 2018; 14:52:41 >
  • wasp böyle çocukça şeyler yapmaz. cs.center ile anlaşmışlar ya onların veletleri bunlar. waspın direk yöneticisine yazmanı öneririm.
  • Her tanrı, kadınını yaratana kadar tanrı,kadınını kadın ettikten sonra yavaş yavaş saran bir sanrıdır...

profilde böyle yazıyor ağır moron, buna harcadığın emeğe yazık valla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Born2Kill35

Her tanrı, kadınını yaratana kadar tanrı,kadınını kadın ettikten sonra yavaş yavaş saran bir sanrıdır...

profilde böyle yazıyor ağır moron, buna harcadığın emeğe yazık valla.

Sabah sabah hic gulecegim yoktu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 128 tick ve iyi ping değerine sahip bir sürü sunucu varken uğraşmanıza değmez. Bırakın istedikleri gibi yönetsinler.
  • server adamın aga adam parayla isterse açar isterse açmaz işine gelirse diyor yani
  • Comminty oynuyorsanız bu tarz şeyleri şikayet edemezsiniz onların kuralları geçerlidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.