Şimdi Ara

Washington’da iki grup karşı karşıya geldi: Erdoğan’ın korumaları göstericilere saldırdı (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
193
Cevap
0
Favori
11.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kimse kusura bakmasın ama korumalar en iyisini yapmışlar dövmekle hatta az bile, biji ypg sloganları atıyorlar onun bunun çocukları
  • quote:

Orijinalden alıntı: KortX

Şu olaylar için ne Cumhurbaşkanına ne de oradaki PKK sempatizanlarına üzülürüm. Tek üzüleceğim şey bu ülke olur. PKK destekçilerinin esas amacı zaten ülkenin adını kirletmek ve bunu başarıyla yapıyorlar. Hükümete gelince, 15 yılda ülkeyi getirdiği konum bu.

Orada korumaların saldırması terbiyesizliktir. PKK'lıların seviyesine inmektir. Adamlar zaten bunu istiyor. Yabancı basında Kürtlere karşı baskı var algısı oluşsun istiyor. Millette "bunlar burada böyleyse ülkelerinde kim bilir nasıl baskı yapıyordur" algısı oluşturmak istiyorlar.

ataturk profil resmi ve pkk sevicilik şaşırdıkmı tabiki hayır. Pkknın yanında devletinin herzaman karısında . Ellerine sağlık korumaların

• Yalçın Ç. kullanıcısına yanıt
    Seni de bloklayayım bari. Yazık. İki paragraftan çıkarttığın şey PKK seviciliği demek. Anlama kapasiten buna yetiyor. Aç da az kitap oku anlama kabiliyetin gelişsin.

Ha, bu arada ta geçen sene sana AKP'li diye not düşmüşüm. Şaşırtmadın. Bu sefer bloğu da hakettin. Hadi yine iyisin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KortX -- 18 Mayıs 2017; 13:39:3 >
  • YazıYorum kullanıcısına yanıt
    Yerde yatan adamin kafasini tekmelemeye ellerine saglik mi denir?

Forumdan soguttu bu baslik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 480mrt -- 18 Mayıs 2017; 14:16:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Scott Mary kullanıcısına yanıt
    Çok mu zoruna gitti sevgi pıtırcığı hahaha

https://www.youtube.com/watch?v=fzK1a5GUbI8
  • 480mrt kullanıcısına yanıt
    Haklısınız hocam, ellerine sağlık hafif kalmış arkadaş bir an bebek katili olduklarını unutmuştur o yüzden öyle demiştir.
  • Ulan ne terör örgütü sempatizanı varmış şu forumda , neymiş efendim yerde yatan adamın kafasına tekme mi atılırmış !!! Senin ülkeni bölmeye çalışan bir örgüte destek veren , binlerce insanı şehit edenler lehine slogan atanlara ne yapacaklardı ? Az bile yapmışlar , ellerine kollarına sağlık o korumaların.
  • Teröristler abilerinin arkasına saklanıp çemkirince dayak yemeyeceklerini zannettiler ama TAKTİK MAKTİK YOK BAM BAM BAMMM
  • sülözışık kullanıcısına yanıt
    Hocam mobildeyim hic incelemedim şahsın profilini. İçime doğmuş heralde ben kripto pkk diyordum fetö çıktı

• La yürü git çakma milliyetçiler. Diyarbakirda İstanbul'da 1 ay önce nevruzda neler yaptılar gidip döveydiniz o zaman. Noldu tutan mı vardı

Ulan pkk ya tonla tank silah veren adamların huzuruna çıkana bişey demiyorlarda burda bize laf sokmaya çalışıyorlar.

Ne farkı var Abd nin Pkk dan. Hani darbeyide abd yapmıştı.

İşiniz gücünüz yalan dolan. Çözüm sürecinde bunlarla sanki ben kolaydım.

Sen yürü git kumda oyna. Büyük te konuşma yarın gelir ypg denen zibidiler müttefik sayılır savunmak zorunda kalırsın

• sülözışık kullanıcısına yanıt
    Feto nun mk...

Size göre muhalif herkes fetocu zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: sarkat

He gülüm he.

Daha dün gel hocam diyip pensilvanyada feto itinin önünde kuyruk olanlar

Çözüm sürecinde pkklı belediyeleri ziyaret eden, bayrak yakanlari seyredenler, ilçe isimlerini kürtçe yapanlar,

Suçunuzu başkasına yıkamazsınız troll kardeş

Ortada 1 tane suçlu ve onun yancıları var devlet tarafından resmen terör örgütü olarak ilan edildi bunlar.
    Bize düşen şu saatten sonra devletimizin yanında olmaktır.
  • Forumun vatan hainlerini tespit konusu
  • Burda önemli olan Farklı bir ülkede Türk vatandalarına saldırılması.

Mevcut iktidarı sevmeyebilirsiniz veya sevebilirsiniz ama orada bir şekilde görevini yapmakla yükümlü evine ekmek götürmek istiyen bir çok koruma mevcut ve bu insanlar siz sevsenide sevmesenizde Cumhurbaşkanı nı korumakla yükümlü.

Yinede görevi başındaki bu insanlara bu şekilde saldırmak hiç hoş olmamış.

Aksi tarafta pkk lıda olsa başka alternatif oluşjmlarda olsa herkesin bitey olarak protesto hakkı vardır bı yüzden saldırılmaz.

Kısaca her iki tatafta büyüklerin oyuncağı

• Orda aslında birisi yüksek sesle ölürüm Türkiyem çalsaydı keşke

O zaman bu itlerden kesin ölü çıkardı

Ellerine kollarına sağlık abilerimin. Elleri ayakları dert görmesin vatan evlatlarının 🇹🇷 🇹🇷 Keşke bende orada olup bende vurabilseydim bir kaç tanesine

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Harbi vatan hainlerine bakın hele. Vah vah yüzde 51 in acısı daha biryerlerden çıkmamış belli ki. Bence zevk almaya bakın . Uzun süre daha cikmayacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buyrun donanımhaber admininin gerçek yüzü karar sizin.
  • Vuranların ellerine kollarına sağlık.
  • Edit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tala Valkov -- 22 Eylül 2020; 15:23:39 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.