Şimdi Ara

Washington’da iki grup karşı karşıya geldi: Erdoğan’ın korumaları göstericilere saldırdı (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
193
Cevap
0
Favori
11.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • emre usluya bakın ortamı nasıl harlıyor.
    https://twitter.com/EmreUslu/status/864926655478890497
    https://twitter.com/EmreUslu/status/864923226832502785

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Malvolorne -- 18 Mayıs 2017; 0:51:41 >
  • Where is us air force ahaha hala gülüyorum hewallere yazık arkalarını yaslamadıkları ülke kalmadı ama orada da hak ettiklerini bulmuşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İçimin yağları eridi. Sarıp sarıp baştan izliyorum. Elleri kolları dert görmesin. Allah çoluğuna çocuğuna bağışlasın.

Herifler her yerden çıkıyolar hamam böceği gibi. Dedeleri bunlara da küçük müçük bi devlet kursaydı keşke, kafa s**mezlerdi belki bu kadar.

• Başlığa bakıyorum da, haini cidden uzakta aramaya gerek yok.

• Yalnız redditte gündem olduk ve ciddi anlamda Türkiyenin imajı yerle bir oldu (var mıydı ki?) Yine kaybeden biziz.

• Bu diken denen mecmua fetonun yeni tarafı
    2019 da ortak adayin gazetesi olucak,o yuzden pkk lafi olmaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • saldırı görmedikçe yapılmaması gerekirdi. birkaç terör yanlısının imajı itibarı olmayabilir ama türkiye cumhuriyeti'nin itibarı zedelenir böyle olaylarda. hoş olmamıştır.
  • türkiye oyuna geldi.bu gizli servisin bir planıydı bunu ziyaretten önce planladılar gösteriçiler bilerek getirildi oraya amaçları karşı tarafı kışkırtıp türkiyeyi zor durumda bırakmak...oyuna geldiniz şimdi ypg ye destek artacak korumaların durumunuda allah bilir zaten onlar için korumalar önemli degil bir kaç gün sonra trump neler diycek neler şovu bekleyin....
  • Yalancinin .............. ulan ne yapti bu erdogan size cok merak ediyorum.

• hahahahahahahahaa

Olm korumaların elleri ayakları dert görmesin iyi dağıtmış it sürüsünü moralim yerine geldi resmen

Hahahahahahahahaga

• Arkadaşlar içerde muhalif olurken dışardan destek çıkmalıyız yedi duvelin bize düşman olduğunu unutmayalım korumalar güzel iş çıkarmış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orayi Türkiye sanmis heralde korumalar

• Sen çözüm sürecinde el ele kol kola dolaş. Gerçek vatanseverlere faşist de o kadar zaman. Kürt düşmanı de. Sonra partin çıkar çatışmasına girince vatansever gibi davran. Böylelerinin de bir farkı yok pkkdan benim gözümde. Şimdi burada eline sağlık diyenlerin bir kısmı bu gruba giriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Marvin the P.A

Sen çözüm sürecinde el ele kol kola dolaş. Gerçek vatanseverlere faşist de o kadar zaman. Kürt düşmanı de. Sonra partin çıkar çatışmasına girince vatansever gibi davran. Böylelerinin de bir farkı yok pkkdan benim gözümde. Şimdi burada eline sağlık diyenlerin bir kısmı bu gruba giriyor.

aynen
  • O megafonlu yaratığa vurulunca o kadar rahatladım ki tekrar tekrar açıp izledim videoyu.
    Teröristleri uzakta aramaya gerek yok, konu başlığına ve haber sitesinin başlığına bakmamız yeterli.
    Karşı iki grupmuş, peh.

• adamlar türkiyeden giderken yanlarında biraz ohal götürdüler demekki.

• Ülkeler belli yatırım değerleri ve şartlarla vatandaşlık sağlayabiliyorlar. Tam miktar bilmiyorum. Ama amerika için 300 binden daha çok olduğunu düşünüyorum .

• Ogudeg kullanıcısına yanıt
    Hele şükür bu kadar insanın içinde akıllı yorum yapan biri çıktı.

Teşekkürler hocam, mevzu aynen budur, iyi veya kötü ayrımı dünyanın umrunda değil ve bu bizim zaten yerle bir olmuş prestijimizi iyice diplere çekiyor.

Tam tersi Trump'ın korumaları Ankara'da Türk vatandaşlarına böyle saldırsa herkes ağlamaya başlayacaktı.

Biz de olmayan hukuk, ABD'de var sayın arkadaşlar. Kim olduğu önemsiz, kendi ülkesinde ABD vatandaşlarına saldıramazsın, provokasyona gelemezsin.

Azıcık düşünün, biraz kafa yorun.

• Göstericiler değil pkklılar.

• Sayın cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın korumaları göstericilere değil pkklılara saldırdı.

Videoyu izlerseniz görürsünüz karşıdan apo posterleri selahattin demirtaş posterleri pkk ve erdoğan aleyhine sloganlar atıyorlardı korumalar acayip dağıttı ama içimin yağları eridi ellerine sağlık kafalarını gözlerini kırdılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktay1910 -- 18 Mayıs 2017; 12:22:11 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.