Şimdi Ara

Warlockların durumu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
136
Cevap
0
Favori
3.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba, oyunu 2 ay önce tekrar bırakmıştım (üçüncü bırakışım oluyor 1 yılda ) ve bırakma nedenim sadece Warlockların durumuydu. Özellikle PvP'de bütün classlar çok rahat alıyordu beni. Bütün değilde neredeyse çoğu. Tol Baradda dailyleri yapmaya korkuyordum o derece Forumlarda herkes warlockların durumunun kötü olduğundan bahsediyordu, diğer classlar bile. Ben de dayanamadım ve bıraktım.Şimdi diyeceksiniz ''reroll yapmak çok mu zor, git başka class aç.'', mount ve pet collector olduğum için bırakmak istemiyorum. Alt karekter hiç denemedim aslında olabilir gibi ama beraber kasacak kimsem kalmadı horde tarafında. Soracaklarım şu:

-PvE ve PvP'de warlocklar son 2 ayda düzeldi mi? Yoksa yine hala ''brokenlock'' mu?
    -4.2 patch geldi mi, gelmediyse ne zaman gelecek?
    -Ragnaros Horde tarafında oynayan var mı?

Başka söylemek istediğiniz bir şey varsa oyunla ilgili söylerseniz çok mutlu olurum, hepinize iyi oyunlar.

Düzeltme: İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Genesis. -- 7 Temmuz 2011; 19:10:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Genesis.

Merhaba, oyunu 2 ay önce tekrar bırakmıştım (üçüncü bırakışım oluyor 1 yılda ) ve bırakma nedenim sadece Warlockların durumuydu. Özellikle PvP'de bütün classlar çok rahat alıyordu beni. Bütün değilde neredeyse çoğu. Tol Baradda dailyleri yapmaya korkuyordum o derece Forumlarda herkes warlockların durumunun kötü olduğundan bahsediyordu, diğer classlar bile. Ben de dayanamadım ve bıraktım.Şimdi diyeceksiniz ''reroll yapmak çok mu zor, git başka class aç.'', mount ve pet collector olduğum için bırakmak istemiyorum. Alt karekter hiç denemedim aslında olabilir gibi ama beraber kasacak kimsem kalmadı horde tarafında. Soracaklarım şu:

-PvE ve PvP'de warlocklar son 2 ayda düzeldi mi? Yoksa yine hala ''brokenlock'' mu?

Başka söylemek istediğiniz bir şey varsa oyunla ilgili söylerseniz çok mutlu olurum, hepinize iyi oyunlar.

PvE'de fena değiller ancak PvP'de "brokenlock" devam ediyor.
    4.2 patch'i geldi. Yeni tierlar yeni PvP itemleri raid...
    Mazrigos'tayım. Horde.

• quote:

Orijinalden alıntı: marshall_fb

quote:

Merhaba, oyunu 2 ay önce tekrar bırakmıştım (üçüncü bırakışım oluyor 1 yılda ) ve bırakma nedenim sadece Warlockların durumuydu. Özellikle PvP'de bütün classlar çok rahat alıyordu beni. Bütün değilde neredeyse çoğu. Tol Baradda dailyleri yapmaya korkuyordum o derece Forumlarda herkes warlockların durumunun kötü olduğundan bahsediyordu, diğer classlar bile. Ben de dayanamadım ve bıraktım.Şimdi diyeceksiniz ''reroll yapmak çok mu zor, git başka class aç.'', mount ve pet collector olduğum için bırakmak istemiyorum. Alt karekter hiç denemedim aslında olabilir gibi ama beraber kasacak kimsem kalmadı horde tarafında. Soracaklarım şu:

PvE'de fena değiller ancak PvP'de "brokenlock" devam ediyor.
    4.2 patch'i geldi. Yeni tierlar yeni PvP itemleri raid...
    Mazrigos'tayım. Horde.

Sağol yorumun için, peki specler hakkında yorum yapabilir misin ayrı ayrı? Destro oynuyordum ben ama affli daha iyi DPS yapıyormuş galiba. Hiç affli oynamayı denememiştim. Alışmam zor olacak gibi. Veya belkide petlere ve mountlara bye bye diyip yeni bir class açmanın vakti gelmiştir. Diğer classlar hakkında da yorumu almak isterim.

• Pvp icin dusunuyorsan lock lar baya kotu cok iyi oynayanlar birşeyler yapiyor ama izlediklerim kadari ile 10 macın 8 ini veriyorlar.

Şuan pvp de mage ler feral druid baya saglam gorudugm kadari ile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert1905x

Pvp icin dusunuyorsan lock lar baya kotu cok iyi oynayanlar birşeyler yapiyor ama izlediklerim kadari ile 10 macın 8 ini veriyorlar.

Şuan pvp de mage ler feral druid baya saglam gorudugm kadari ile.

Anlaşılan bufflanıp adam gibi olana kadar PvP'de full PvE devam edeceğim, teşekkürler.
  • Arenada 3v3 de mükemmel durumda onun dışında duel, bg, 2v2 de rezil durumda.
  • PvP'de underpowered, peki PvE'de nasıl? Hangi classları rahat geçerim DPS meter'da, hangi ilevel ile en az kaç DPS yapmalıyım hangi spec şu an en iyi DPS'i çıkarır, 5manlerde en iyisi hangisidir, raidlerde hangisidir...
  • Abi oynayana bakıyor olay. Raidlerde genelde pvede 17-20k arası yapıyorum , pvpde biraz zorlanıyorum ama cdleri iyi kullandığında fearda ve stunda tuttuğun zaman Win yazsını görebilirsin. Ama benim dotlarım 4k crit vururken catlerin 10k crit vurması dotlarla , o garibime gidiyor.
  • hocam sana zahmet 17-20k DPS yaptığın karekterinin armory linkini atabilir misin? İncelemek istiyorum da iyice.

Birde raidlerde hangi speci kullanıyorsun, 5manlerde hangisini? En iyisi hangisi sence şu an?
  • Anlamıyorum ya locka neden hala kötü diyosunuz 3s-5s öttürüyo adamlar tamam soul swap glyph nerfi biraz olsun etkiledi ama hala cok iyi durumda lock tabii ki oynamasını bilmek gerek siz gidip fake cast yapmadan LoS olmadan vesaire lock oynarsanız tabii ki gelip burda cok kötü itin kıcında gibi yorumlarda bulunup milletin aklını karıstırırsınız. Lockların suan kötü oldugu pvp alanı 2s ve dueldir bana göre kalan her yerde gayet iyiler (ki 2s dede arkanıza saglam bi resto shammy resto druid alırsanız gayet güzel seyler yapabilirsiniz)
  • quote:

Orijinalden alıntı: -S2K-

Anlamıyorum ya locka neden hala kötü diyosunuz 3s-5s öttürüyo adamlar tamam soul swap glyph nerfi biraz olsun etkiledi ama hala cok iyi durumda lock tabii ki oynamasını bilmek gerek siz gidip fake cast yapmadan LoS olmadan vesaire lock oynarsanız tabii ki gelip burda cok kötü itin kıcında gibi yorumlarda bulunup milletin aklını karıstırırsınız. Lockların suan kötü oldugu pvp alanı 2s ve dueldir bana göre kalan her yerde gayet iyiler (ki 2s dede arkanıza saglam bi resto shammy resto druid alırsanız gayet güzel seyler yapabilirsiniz)

Hocam pvp sadece 3s-5s değil ki, duelde ve 2s'de kötü demişsin. Tek başımıza biz world pvpde, bglerde kimseyi kesemeyeceksek, tol baradda adam gördük mü kaçacaksak ne anlamı var pvp oynamanın? EU forumlarını gez bir diğer classlar bile '' Warlock = Free HK '' diyor.

• valla bugun 2 kere aff geldi 2v2 de ikisde fenaydı
  • quote:

Orijinalden alıntı: -S2K-

Anlamıyorum ya locka neden hala kötü diyosunuz 3s-5s öttürüyo adamlar tamam soul swap glyph nerfi biraz olsun etkiledi ama hala cok iyi durumda lock tabii ki oynamasını bilmek gerek siz gidip fake cast yapmadan LoS olmadan vesaire lock oynarsanız tabii ki gelip burda cok kötü itin kıcında gibi yorumlarda bulunup milletin aklını karıstırırsınız. Lockların suan kötü oldugu pvp alanı 2s ve dueldir bana göre kalan her yerde gayet iyiler (ki 2s dede arkanıza saglam bi resto shammy resto druid alırsanız gayet güzel seyler yapabilirsiniz)

2vs2 de hiç iyi değil.yani resto shammy falan da kurtarmaz.En kötü mage rogue gelse rogue recuperate mage zaten 19 k shield bişey olmaz.Keserler yanında resto druid de olsa.Ama şu varki uzak bi köşeye çekilip de dotları dizip drain life spamlayınca inanılmaz burst dmg oluyor.Bu durum wotlk da daha fenaydı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CSB yazmayan adam -- 8 Temmuz 2011; 3:56:51 >

• Pvp de kötü dio herkes pvp yapmadıgım icin bilemicem ama lock a kötü deniyosa harbiden kötüdür her zaman pvp de lock lar op bilmemne die aglayanlar bile kötü dio yani :D pve de harika durumdalar ortalama bi dps iz diyenler ya destro oynuyodur yada affli oynayamıyodur. gecen patch in hunterı bu patch affli lock yada shadow priest diyorum.
    edit: geçen patch de çok iyilerdi hunter ve arcane mage e gelen hafif nerfler le iyice öne çıktılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darcyn -- 8 Temmuz 2011; 3:55:23 >
  • @ Genesis tamam dogru demissin pvp sadece 3s veya 5s degil ancak lock suan pvpnin her kolunda varlık gösterebilicek halde sadece 3s ve 5s de cok daha belirgin oluyo bu. Bg de kötü demissin buna cidden gülerim bg dedigin olay karamboldür zaten ve karamboldede lock varlıgını unutturup dotlarını dizerek (ki zaten lockun suanki tek derdi nerdeyse her classta interrupt oldugu icin dotlarını kolay kolay dizememesi ) amacına ulasabilir duel ve tol baradda dolanmaya gelirsek lock dedigimiz olay sadece affli degil bildigin gibi ve bu oyundada OS denen bir nimet var. OS olarakta destro alırsan tol baradda rahat rahat dailylerini yapıp duellerdede oynayısına baglı olarak varlık gösterebilirsin :)
  • lock ile pvp yapmaktan nefret eder hale geldim. yeni karakter açtım ve onu 85 yapmaya çalışıyorum. tam anlamadım ama pve de ya bosslar güçlendi yada destroya belli olmayan bi nerf geldi.pacth ten önce pve de çok iyiydim ama şu an 4. oluyorum. utanmasa healer beni geçicek te bereket adam dps yapmıyor. tol baradda görev yapmaktan korkar hale geldik diyen arkadaşa ağzına sağlık diyorum. mob kesmek kolay da 1 tane ally gördüğüm zaman kaçmaya çalışıyorum. tabi kaçabilirsem. lock şu anda zevkle oynanacak bir clas değil. zevk almak için çok çok iyi olmak lazım. casual oyuncu lockla hiçbirşey yapamaz. Örnek : ben
  • quote:

Gelme geri.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hünerli

quote:

Gelme geri.

ama böyle yaparsan çok üzülürüm ben

Bu arada bir arkadaş ''pvede iyi dps yapamayan ya destro oynuyordur ya affli oynayamıyordur'' demiş. Ben affli oynamak isterdim hep ama sanki 5manlere girince moblar hemen ölecekmiş hiç DPS yapamayacakmışım gibi geliyor korkuyorum affli oynamaya. Ama sanırım artık affli oynamanın zamanı geldi.

• Loclar bg dual 2v2 hepsinde kötu 3 ve 5 haric gerisinde yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert1905x

Loclar bg dual 2v2 hepsinde kötu 3 ve 5 haric gerisinde yok.

hatırlıyormusun pacth ten önce bana lock oynamayı bırakma pacth ile locklar çıkışa geçicek demiştin. daha da kötüleştik yahu.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.