Şimdi Ara

Warhammer age of reckoning PVP server

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar oyun ex olmuş bir oyun ama söylenene göre pvp si çok sağlammış google'den age of reckoning diye aratırsanız pvp serverini bulabilirsiniz.750 kişilik sunucuları var akşam üstü 6 7 gibi 740 kişi filan online oluyor sunucuda oynaması bedava oyunu indirdim bir 10 gb falan,Tek takılmak çok sıkıcı oynayan başka arkadaşlar varsa yada oynamak isteyenler skype'ım caveler bana ulaşırlarsa birlikte oynayabiliriz çok güzel bir oyun.

• Max level kaç hacım bu warhammerda bi tek bu oyunu oynamadık oda ücreti ve oyuncu sayısı düşük olduğundan.bide private ya daha fazla kolaylık sağlıyolarmı yoksa orjinele yakınmı tutuyorlar tabi orji kapanmış da ben ve bir kaç arkadaş başlıyabiliriz private falan fark etmez zevk alabileceksek gerisi hikaye.
  • drawmu19 D kullanıcısına yanıt
    Maksimum rank daha yeni 40'a çıkarıldı, ilk başta maksimum Rank 15'ti sanırım, T1'di yani Rank'ı tam hatırlamıyorum. Kasması çok kolay. 1 haftada Rank 30 üstü kasabilirsin. Hele rat farm ile kasması çok daha hızlı. Fakat GM'lerin çok katı kuralları var, en ufak hatanda seni chat'ten uzaklaştırıp, geçici banlayabiliyorlar. Coder bir arkadaşla yeni bir server açma hayalimiz vardı ama en son arkadaş yazdıklarıma cevap vermeyince sinirlenip sildim fakat paticik'ten gönüllü olarak coderlık yapabilecek kişiler toplayıp, server'ın masraflarını karşılayarak bir server açma hayalim var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: letumexordo

Maksimum rank daha yeni 40'a çıkarıldı, ilk başta maksimum Rank 15'ti sanırım, T1'di yani Rank'ı tam hatırlamıyorum. Kasması çok kolay. 1 haftada Rank 30 üstü kasabilirsin. Hele rat farm ile kasması çok daha hızlı. Fakat GM'lerin çok katı kuralları var, en ufak hatanda seni chat'ten uzaklaştırıp, geçici banlayabiliyorlar. Coder bir arkadaşla yeni bir server açma hayalimiz vardı ama en son arkadaş yazdıklarıma cevap vermeyince sinirlenip sildim fakat paticik'ten gönüllü olarak coderlık yapabilecek kişiler toplayıp, server'ın masraflarını karşılayarak bir server açma hayalim var.

Oynadığınız serverın linkini atabilir misiniz acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PuSaT28

quote:

Tabii ki.www.returnofreckoning.com

Eğer oyunu oynamayı düşünüyorsan seninle beraber oynayabiliriz. Sürekli olarak benimle oynayacak birine ihtiyacım var. Denemek için gelenler oluyor ama bu evreni daha önceden bilmeyen, bu oyunu daha önceden oynamayanlar çabuk sıkılıyor ya da kimilerinin zamanı olmuyor. Mesela iki kişi oldu bu oyuna başlattığım, birisi sıkıldı, öbürü de sürekli giremiyor, zamanı yok. Her neyse karakter açtıktan sonra konuya ya da özel mesaj ile bana nick'ini yazarsan sevinirim. Ben Order tarafında Witch Hunter olarak oynuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BrokenDiamond -- 24 Mayıs 2016; 5:33:14 >

• Ne zamanlar geçirmiştim o oyunda hala imzam duruyor ve sslerin hepsi duruyor yedeklerimin arasında çok eğlenceli ve güzel bir oyundu. Şuana kadar gördüğüm en iyi ve zevkli pvpye sahip oyundu. Oyunda bir kere yaptığınız şeylerin bir amacı var. Misal pvpyi sadece honor için vs yapmıyorsunuz kaleleri ele geçirip düşmanınızı kendi kalesine hapsetmek istiyorsunuz. Aldığınızda bütün kaleleri adamların ana şehrine giriyorsunuz ve o krallarını devirmekten aldığınız zevk başka hiçbirşeyde yok. Güzeldi eğlenceliydi her classın neredeyse bir antisi vardı. Mesela witchelf var bir tarafta diğer tarafta ise witch hunter var. Çok eğlenceliydi. Ey gidi günler eyy.
  • quote:

quote:

quote:

Eğer oyunu oynamayı düşünüyorsan seninle beraber oynayabiliriz. Sürekli olarak benimle oynayacak birine ihtiyacım var. Denemek için gelenler oluyor ama bu evreni daha önceden bilmeyen, bu oyunu daha önceden oynamayanlar çabuk sıkılıyor ya da kimilerinin zamanı olmuyor. Mesela iki kişi oldu bu oyuna başlattığım, birisi sıkıldı, öbürü de sürekli giremiyor, zamanı yok. Her neyse karakter açtıktan sonra konuya ya da özel mesaj ile bana nick'ini yazarsan sevinirim. Ben Order tarafında Witch Hunter olarak oynuyorum.

Akk ye takıldım. Turbo şeysini yapabilirsem bir iki güne gelirim.

Ömrümde oynadığım en sağlam pvp oyunuydu. Gerçi başka da pvp tabanlı oyun görmedim ben.

Server durumu nasıl? T4 görebilir miyiz?

Eğer sıkıntı olmazda gelirsem sana ulaşırım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: deadlords

Ne zamanlar geçirmiştim o oyunda hala imzam duruyor ve sslerin hepsi duruyor yedeklerimin arasında çok eğlenceli ve güzel bir oyundu. Şuana kadar gördüğüm en iyi ve zevkli pvpye sahip oyundu. Oyunda bir kere yaptığınız şeylerin bir amacı var. Misal pvpyi sadece honor için vs yapmıyorsunuz kaleleri ele geçirip düşmanınızı kendi kalesine hapsetmek istiyorsunuz. Aldığınızda bütün kaleleri adamların ana şehrine giriyorsunuz ve o krallarını devirmekten aldığınız zevk başka hiçbirşeyde yok. Güzeldi eğlenceliydi her classın neredeyse bir antisi vardı. Mesela witchelf var bir tarafta diğer tarafta ise witch hunter var. Çok eğlenceliydi. Ey gidi günler eyy.

Aynen. Güzel oyundu. 2011 yılında ben de oynuyordum ki sonra kapanmıştı zaten. Fakat senin Renown Rank bayağı düşükmüş. Ben RvR Pack ile Renown Rank 70+ kasmıştım. Ve benim de oynadığım en zevkli PvP'ye sahip oyun Warhammer Online'dı. Fakat hiçbir mmorpg sadece puan kasmak için oynanmaz. Hepsinde savaş sistemi ve buna bağlı olarak kale ele geçirme falan vardır. Knight Online'da da vardı bu sistem ama çok hatırlamıyorum. Maksat savaş sistemi değil aslında, sadece Renown Rank kasmak için oynansa bile götürebilecek bir oyun bu. Çünkü PvP'si çok zevkli. Mesela World of Warcraft oynadım, PvP'sinden hiçbir şey anlamadım ve hiçbir şey yapamadım ve zevk de almadım. Fakat Warhammer Online çok çok daha iyiydi ve hâlâ da öyle. Ayrıca ben düşmanı kendi kalesine hapsetmekten ziyade dışarı gelip bizi geri püskürtmeye çalışmalarını istiyorum. Onlar kral değil, Championlar. Ayrıca onlar anti değil, mirror classlar. Yani aynı özelliklere sahip, benzer oynanışa sahip classlar.

quote:

quote:

quote:

quote:

Akk ye takıldım. Turbo şeysini yapabilirsem bir iki güne gelirim.

Ömrümde oynadığım en sağlam pvp oyunuydu. Gerçi başka da pvp tabanlı oyun görmedim ben.

Server durumu nasıl? T4 görebilir miyiz?

Eğer sıkıntı olmazda gelirsem sana ulaşırım.

AKK problem değil ya, 2 güne iner zaten.

Aynen. Diğer mmorpgler'in alayında PvE öğeleri de baskın ama bu oyunda PvE yapan yok denecek kadar az. World of Warcraft'ta ise oyun daha çok PvE odaklı. PvE yapmak istiyorsam giderim Single Player oynarım zaten, neden milletle online olarak PvE yapayım?

Server durumu gayet iyi. Server kapasitesi 1200'den 1400'e çıkarıldı. Hatta server kapasitesi 1400'e çıkarıldığı bir zaman tamamen doluydu. Oyuna bir süre girememiştim. Ve kasması Rat farm ile gayet kolay. Servera Tier 4 patch'i geldikten 2 gün sonra falan millet Rank 35'ten Rank 40'a çıkmıştı bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BrokenDiamond -- 27 Mayıs 2016; 10:18:26 >

• Rr80 marauderle oynamıştım 2010 2011 arası. Şu private servera girmeyi epeydir düşünüyorum ama fırsatım olmamıştı. Bi bakmak lazım. Orderda baya pre oyuncu vardı son zamanlar. Onlar devam ediyordur muhtemelen. Chaosta öyle müdavim tipler yoktu pek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.