Şimdi Ara

Warframe ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular... (SSS) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
2
Favori
15.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Cevap için teşekkür ederim. Söylediğim gibi forumdada yeniyim o yüzden yazarken yanlış bir şeyler yapmış olabilirim Bir sorum daha olacaktı yapmış olduğum bir bölümü tekrar yaparak aynı malzemelerden alabiliyormuyum yani tekrar tekrar kasarak ayrıca platform pc
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emrexsk

Cevap için teşekkür ederim. Söylediğim gibi forumdada yeniyim o yüzden yazarken yanlış bir şeyler yapmış olabilirim Bir sorum daha olacaktı yapmış olduğum bir bölümü tekrar yaparak aynı malzemelerden alabiliyormuyum yani tekrar tekrar kasarak ayrıca platform pc

Ben teşekkür ederim.

Ps4 olsaydı süper olurdu

Evet aynı malzemeleri tekrar tekrar droplayabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bir sorum daha olucaktı ikili ether kılıcı yarattım fakat conclavede kullanamıyorum okadarda ugraşmıştım kullanabilcekmiyim ilerde ?
  • şlemci:İntel(R) Core(TM) i5 CPU M460 2,53GHz 2,53GHz
    Ram:4GB
    Ekran kartı: Radeon hd 6370M
    Windows 7 Home Premium 64 Bit
    Asus K52JU/K52JT Series
    bu sistem dogru duzgun oynayabilirmiyim grafik ayarlı dusuk olsada olur -.-
  • Biri cevap yazabilirmi bu sistemde calisirmi oyun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu gittikçe batırdılar ya ilk oyunculardandım. Nedense ben ilk başlarda seslendirmeler de Türkçeydi diye hatırlıyorum Öncedn oyundan zevk alıyordum da nedense şimdi alamıyorum ilk defa void e excalibur daha 9 iken yürek yiyip girmiştim hg tek atmıştı Şimdi solo giremedim kule kalmadı eskiden sürekli yeni şeyler geliyordu şimdi 2-3 ayda bir geliyor arayüz çok değişikti oyuna girdiğinde galaksi ayaklarının altındaydı o galaksinin sesi felan çok güzeldi şimdi gemidesin ilk çok hoşuma gitmişti ama 1 hafta sonra pişman oldum.O arayüzde Excalibur un resmi felan çok güzeldi levelin felan yazıyordu görevlerin bir heyecanı kalmıştı tüm görevleri bitirince iyice sıkıldım ve bıraktım. Bu konunun yeri değildi belki ama yeni başlayanlar için çok iyi bir konu olmuş ben yazmaya üşeniyordum Yeni başlayanlara mesajım olsun Oyuna çok fazla sevmeyin yoksa ilerde çok pişman olursunuz görevler bitince modları nasıl dizildiğini kapınca Stalker olsun Nekros'un çıktığı yaratık olsun (ismini unuttum) onlara tek atmaya başlayınca oyundan soğuyorsunuz o ilk oyunu açtığınızdaki ortamı bir daha bulamıyorsunuz maalesef, ama o yere gelene kadar alacağınız zevkin haddi hesabı yok

• pdak P kullanıcısına yanıt
    Dostum o sistemde oynarsın ama grafikleri düşürmen lazım ve takımına ulti build Saryn gelirse sıkıntı yaşarsın
    https://www.youtube.com/watch?v=sJ2B5nQOGdk
    Ben bu şeyi en zor infested hayatta kalmada infestedleri tanklayıp yapmıştım arkadaşın oyun çökmüştü
  • Arkadaşlar oyuna girdiğimde tutorial bölümünde oynarken çalışmayı durdurdu hatası verior sistem gereksinimlerine baktım kaldırıor güvenlik duvarının üzerinden izin verdim ama genede sorun çözülmedi lütfen acilen cevap verin
  • Aynı sorunu yaşıyorum maalesef

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • selam arkadaslar...bi sorum olucak.
    ben warframeyi indirerken internet kopmasi oluyo ve oyun yeniden indiriliyor....
    bunun cozumu varmi???Şimdiden teşekkurlerşş
  • satılan her şey platinum ile oluyor, platinumsuz bir şey alamıyor muyuz yahu? görevlerden kazandığımız şey ne işe yarıyor?

yakın dövüş silahı almak istiyorum ama hep platinum..
  • beyler ya ben oyunu indirdim kayıt oldum emaildende aktive ettim ama girişe başınca beta anahtarı etkinleştirilemedi diyor
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.