Şimdi Ara

Warframe ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular... (SSS) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
2
Favori
15.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Grafikler kaliteli... Efektler kaliteli.

:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blacktekno -- 10 Ekim 2013; 15:45:03 >
  • Oyunda cephane, HP veya Enerjiniz mi bitti?

Aletler butonu ile takım oyuncularınıza HP, enerji, mermi veya kalkan basabilirsiniz.

Market> Aletler > Sağlık enerji vs kalıp alıp...

Atölyede 1 dakika da kalıpları üretip...

Çantadan> Aletler kısmına Hp, kalkan, enerji, mermileri slotlara yerleştirip...

Oyun içinde> Q Harfine basılı tutup> Mause ile tıklayınca> Ürettiğiniz kadar enerji veya mermi takım oyuncularına destek olabilirsiniz.
  • Mod'ların üzerinde ki C1 C3 C5 C10 C20 C30...C80... ne demektir?

C harfi Conclave'nin kısaltmasıdır.

Kurulu Tüm mod'ların üzerinde ki C rakamları toplamı; conclave toplamıdır.

Conclave toplamı ne kadar ise; misal 100 ise; 0-100 pvp conclavesine giriş yapılır.

Karakteriniz + 1. Silah + 2. Sialh + 3. Silah + Pet + Pet Silah = Toplam conclaveyi vermektedir.

+1000 üzeri (C) conclave'niz varsa; 1000'den düşük pvp conclaveye giriş izni yoktur.

Ayrıca her bir Kutuplaştırma (yıldız ) +10C Bonus vermektedir.

(C) Conclaveniz ne kadar fazla ise o kadar güçlü olursunuz.

Yeni yamayla birlikte oyuncuların conclavesi gizli tutulmaktadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blacktekno -- 14 Ekim 2013; 21:35:42 >
  • loki diye karakter açmışım önceden.bi videoda yay kullanıyordu oynayan kişi.loki ile yay kullanabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sweepstakes

loki diye karakter açmışım önceden.bi videoda yay kullanıyordu oynayan kişi.loki ile yay kullanabilir miyim?

Tüm karakterler istediği silahları kullanır.

Bu oyunda her şey master levelinize göre ayarlanmıştır.

Her silahı kullanmak istiyorsanız master leveliniz en az 7 veya 8 olmalıdır.

Master Level / Tecrübe Leveli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blacktekno -- 19 Ekim 2013; 16:03:28 >
  • Simdi de oyuna giremiyorum.port actim guvenlik duvarini ayarladim arkadaslarimi oyun icinden gorebiliyorum ama oyuna tek giriyorum baskalariyla oynayamiyorum.diger oyuncular bekleniyor yaz7yor surekli.sabah oynuyordum baskalariyla ama simdi olmuyor.bunu nasil duzeltebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sweepstakes

Simdi de oyuna giremiyorum.port actim guvenlik duvarini ayarladim arkadaslarimi oyun icinden gorebiliyorum ama oyuna tek giriyorum baskalariyla oynayamiyorum.diger oyuncular bekleniyor yaz7yor surekli.sabah oynuyordum baskalariyla ama simdi olmuyor.bunu nasil duzeltebilirim.

Takım Bulunuyor...

Diğer oyuncular bekleniyor dedikten 10-15 saniye içinde oyun yüklenmelidir.

Oyun yüklenmiyorsa bugdasin tekrardan 1-2 defa haritaya gir çık.

Olmaz ise relog atinca düzeliyor.

Diğer bir nedeni oynamak istediğin haritada senden başka oyuncu oynamıyor olmasıdır.

"Haritada oyuncu var mı yok mu?" kontrol edip oyunu başlat. Oyuncu yoksa bekler durursun.

En iyisi bir klan'a gir ve klan ile birlikte oynamaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blacktekno -- 21 Ekim 2013; 14:01:01 >

• Tüm warframelerde olmasi gereken 3 Mod;

Canlilik ( + %440 hp )

Kalkan ( + %440 kalkan )

Coşku ( + %120 Hp ve kalkan )
  • bu oyunda mausenin haraket hızını nasıl ayarlayabiliyoruz
  • en büyük eksi ps4 her şeyi paraya bağlamış zaten cihaz pahalı, birde oyunda aldığın karakteri beğenmediysen yenisini açmak olmalı sıkıldım ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blacktekno

Tüm warframelerde olmasi gereken 3 Mod;

Canlilik ( + %440 hp )

Kalkan ( + %440 kalkan )

Tank frameler de diyecektin sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gekido

en büyük eksi ps4 her şeyi paraya bağlamış zaten cihaz pahalı, birde oyunda aldığın karakteri beğenmediysen yenisini açmak olmalı sıkıldım ben.

Oyunu bırakarak asıl hatayı yaparsın hocam. Ben oyunu 7 aydır oynuyOrum. Beğenmediğim için tam 3 kez sildim sonra arkadaşım zorlayınca hep tekrar tekrar indirdim. Baktım ilk karakterle olmuyo gittim marketten frost aldım. Hayatımda ilk defa para verdim işte böyle karaktere vs vs. Sonra abi öğrendim ki bu oyun her anlamda bedava. Platin desen geçen ay 2k platin vardı. Bir ton set aldım aldım sattım kullandım vs vs. 3k plat oldu sonra onu da harcadım sıfıra indim. Dün 2-3 saat trade e baktım yine 200 oldu ki elimdeki kartların prime eşyaların %1 ini satmamışımdır

Mastery 15
    archwing hariç tüm karakterler max. Herşeyle oynadım bedavaya. Void candır volt prime geldi ilk hafta yaptım vs vs. Ana karakterim frost prime dı 8 formalı. Ama artık nova prime. Nova inanılmaz ve tüm karakterlerle oynamama rağmen 40 karakterin içindeki en iyi karakter kesinlikle nova prime dır. Buyrun ss ler dün çekmiştim. Kısmet buraya atmakmış.

Warframe ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular... (SSS)

Warframe ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular... (SSS)

Bende Playstation 4 te oynuyorum. Psn GodLeSsCapTive

Edit - oyunda zaten bro istesen de istemesen de mastery level ını yükseltmek için tüm silahları, frame leri, sentinel leri 30 level yapmak zorundasın. Oyunun level sistemi mükemmel. herşeyle oynamanı istiyor ki tüm karakterler farklı farklı. Beğenmediğimiz loki öyle güzel iş yapıyor ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GodLeSs CapTive -- 26 Mayıs 2015; 17:41:09 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Merdomable

quote:

Canlilik ( + %440 hp )

Kalkan ( + %440 kalkan )

Ben novada redirection kullanıyorum. Shiekd hem baya iyi oluyo çünkü t4 survival da falan 2 saat gidince ister istemez shield gerekiyor. Oralara novayla shield sız girilmez. Gerçi yanımda hep bi frost ve limbo var kaldırırlar ama olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: GodLeSs CapTive

quote:

quote:

Canlilik ( + %440 hp )

Kalkan ( + %440 kalkan )

Ben novada redirection kullanıyorum. Shiekd hem baya iyi oluyo çünkü t4 survival da falan 2 saat gidince ister istemez shield gerekiyor. Oralara novayla shield sız girilmez. Gerçi yanımda hep bi frost ve limbo var kaldırırlar ama olsun

Slow/Fast Nova mı? Slowsa Shielde gerek bile yok

Nekros / Nova / Vauban / Frost varsa daya sırtını gitsin.

• Yazan var mi bilmiyorum ama yazmadan edemiyecem

işlemci:İntel(R) Core(TM) i5 CPU M460 2,53GHz 2,53GHz
    Ram:4GB
    Ekran kartı: Radeon hd 6370M
    Windows 7 Home Premium 64 Bit
    Asus K52JU/K52JT Series
    Soruyu sanirim anladiniz 30 FPS de grafik yok sayilarak oynanabilirmi grafik 2 hatta 3. Oncelik takilmadan oynayabilim bide goruntu ekrani kaplasin yeter :) tesekkurler
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GodLeSs CapTive

quote:

quote:

Canlilik ( + %440 hp )

Kalkan ( + %440 kalkan )

Slow/Fast Nova mı? Slowsa Shielde gerek bile yok

Nekros / Nova / Vauban / Frost varsa daya sırtını gitsin.

Slow aga hemde baya slow max slow diyim ama yine de mod kısmı boş durmasındansa arıyorum redirection ı içim rahat oluo

• Merhaba arkadaşlar hem forumda hemde Warframe'de yeniyim bir sorum olacaktı oyun hakkında,

Bu silah yaratmak için gerekli olan polimer demeti, değerli taş, morphics tarzı şeyleri takaslayabiliyormuyuz? Yardımcı olursanız sevinirim iyi forumlar.
  • Burasi yeri degil galiba ama biri yanit yazabilirmi dedim burada hararetli bi tartisma var birileri yanit verir cunku diger forumlara sistem tavsiyesi istediginde uzun zaman bekliyosun burada oyundan anlayan birileri donanimdan anlayan biriler vardir diye umut ederek yukarida yazmis oldugum soruya cevap verebilrse cok sevinirim iyi forumlar

• Burasi yeri degil galiba ama biri yanit yazabilirmi dedim burada hararetli bi tartisma var birileri yanit verir cunku diger forumlara sistem tavsiyesi istediginde uzun zaman bekliyosun burada oyundan anlayan birileri donanimdan anlayan biriler vardir diye umut ederek yukarida yazmis oldugum soruya cevap verebilrse cok sevinirim iyi forumlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Emrexsk

Merhaba arkadaşlar hem forumda hemde Warframe'de yeniyim bir sorum olacaktı oyun hakkında,

Bu silah yaratmak için gerekli olan polimer demeti, değerli taş, morphics tarzı şeyleri takaslayabiliyormuyuz? Yardımcı olursanız sevinirim iyi forumlar.

Selamlar hocam. Oyunda o malzemeleri sadece farmlayabiliyoruz. Takaslamak yok. Kendimiz çıkartıyoruz ama çok zor değil Gezegenlerdeki her oyunu görevi oyna zaten yeterince malzemen oluyor sarı kuruları topla sandıklara bak adamlardan düşür. Defans görevlerine gir orada çok rahat toplarsın Zaten gezegenin içine girdiğinde her gezegenden düşen 4 çeşit malzemeyi görebilirsin hoşgeldin. Platform nedir ayrıca?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.