Şimdi Ara

warcraft/Dota oynayanlar Buraya

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
0
Favori
38.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dotacılar dotayla ilgili herşeyi yazın aklınıza ne gelirse en iyi herolar, oyunda unutmadığınız anılar vs vs...

• kimse dota oynamıyo mu be
  • arkadaşım o oyunlar fazla oynanmıyo ben çok denediiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim üzülmeeeeeee
  • quote:

Orjinalden alıntı: S@HTİY@N_CEZ@

arkadaşım o oyunlar fazla oynanmıyo ben çok denediiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim üzülmeeeeeee

Sen biliyomusun peki bahsettiğin oyunu ?? Neden oynanmasınki oyunu oynuyan çokta bu forumda oynuyan yok oynamayanlar ve bilmeyenler üzülsün....

• oha dota oynayan yokmu?
    waxxi de 1000 kisi oluyo be :)
  • hocam bende oynuomm.... biri waxxi connector u upload edebilir mi??
  • www.wepla.com a girip çekebilirsin.
  • Dota zevkli oyundur. Bilgi isteyen arkadaşlara yardımcı olabilirim...
  • dota neki
  • Dotada en güzelolay goblin topçusu var tinker m ine adam 3 mayın artı bir de harekete duyarlı mayın bırakıyor toplam zarar 2400 e çıkıyor.bence muhteşem
  • alla alla bu konunuun bu kada pasif kalması ilginç
    Ben hemen hemen her gün yaklaşık 5 saat online olarak oynuyorum.Nikim Shalafi_Raist
    görürseniz selamsız geçmeyin
    Yaw eurobattlenet programını nerden ındırebılırım?Official sitesinin linki kırık...
  • Tinker heroyken karşındaki hero agt veya int hero ise ve canı %60 ın altındaysa önce laser sonra ısı güdümlü füze=killing spree
  • Millennium dur kardeş tahmin edeyim. Sen RPG oyunlarında Necromancer tarzı sınıfları seviyosun deil mi? Taa 20 Marttaki konuyu hortlatmışsın yav. Neyse Dotaya bağlanmayı birtürlü beceremedim. Orjinal RoC ve TFT var ama nedense olmuyor. Battle.net e girdiğimde sürümle ilgili bi hata veriyodu. du bi kurup bakayım yine mi öle.
  • euro battle de oynayanlar beni tanır nick aynı zulfikar ama warcraft bozuldu 2 gundur oynuyamıom bana euro battle gate away upload edebilimisiniz bu arada goblin techines in bi wardlık isi var o hero 5v5 te ise yarıo sadece savunma olarak dota ile ilgili her sorunuzu da yanıtlaya bilirm ama her seyi gunluk 8-10 saat oynuodum 2 gun önce
  • burasi wow forumu dota icin wepla nin forumunu kullanabilirsiniz. dotayla ilgili bir suru baslik var
  • beyler bu dotayı oyunu korsan olanlar oynayamıomu?
  • bir zamanlar [KoF]lar olarak ortalığı dağıtırdık
  • walla bn dotayı yeni yeni oynamaya basladm bnce super bi oyun

cok bi şi bilmedigim icn biras ogrenmek istedm de

burda pek ilgi yoq herhalde gercekten sasrdm

bi de netten oynamayı beceremedm onu da solersenz sewinrm
  • bi öğrenemedim çünki acemilerle oynamak istemiyor kimse
    heves kırıyorlar bende oynamıyorum
    oyun güzelde ortam iğrenç...
  • vay be en guzel dota 5.84 di
    riki dart dikerdi critic vardı blink vardı
    ogre magi nin her attıgı multicast ti
    ne baklıydı o zamanlar hero lar
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.