Şimdi Ara

Wanted (2008) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
0
Favori
11.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Septic indirdim ben de. henüz izleyemedim ama. Bakalım izleyebilirim umarım ilerki günlerde.
  • quote:

Orjinalden alıntı: PHI

Septic indirdim ben de. henüz izleyemedim ama. Bakalım izleyebilirim umarım ilerki günlerde.

konusu, mermilere falso (evet doğru anladınız mermi yan çiziyor,başka bir deyişle kurşun adres soruyor ) verdirmeleri ve birkaç dışında aksiyon bakımından güzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 20 Kasım 2008; 15:17:48 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: BluuBZeR0

Hangi Sürümden bu ss'ler?

septic 720p
    ekleme:angelinanın güzelligi dillere destan da kadının insani yönü de var.bugün haberde gördüm afganistana gitmiş ordaki insanlarla ilgileniyor onlarla ağlıyor .Helal olsun herkesin içinde yardım duygusu olsa keşke.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALPEREN A. -- 20 Kasım 2008; 18:40:09 >
  • enreden indirebiliriz bu filmi
  • bu kadına aşıgım
  • quote:

Orjinalden alıntı: stonegiant

ekleme:angelinanın güzelligi dillere destan da kadının insani yönü de var.bugün haberde gördüm afganistana gitmiş ordaki insanlarla ilgileniyor onlarla ağlıyor .Helal olsun herkesin içinde yardım duygusu olsa keşke.

Gerçekten ben de gıpta ile bakıyorum bu konuda angelina ve brad'e. Karı koca o kadar yardım severler ki. Gerçekten böyleler mi diye şüpheleniyor insan bazen. Bildiğim kadarı ile afrikanın fakir ülkelerine sürekli yardım yapıyorlar ve 3 tane zenci evlatlık çocukları var.

Ekleme:
    http://images.google.com.tr/images?hl=tr&q=angelina+jolie+childs&btnG=G%C3%B6rsellerde+Ara&gbv=2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PHI -- 20 Kasım 2008; 19:57:20 >

• filmi izledim 15 gün önce torrentten indirdim iyi bi film olmuş izleyin derim.yanlız angelinaya acayip hayranlığım var acayip içim gidiyo hiç bi kadına böyle olmuyorum allah fazla mesaiyle yaratmış sanki lan.
  • quote:

Angelina İçin 720p Bluray çekilir hatta başladım bile indirmeye :D

demi. bende yükledim katıra çat diye ertesi gün bitmiş...

ama daha izleme fırsatım olmadı. bu akşamki psikolojime bağlı bakalım belki izlerim..

edit:

evet izledim filmi dün akşam. aman aman denilecek bir film değil bana göre. solemiş arkadaşlar popcorn luk bir film...

izlemesenizde bir şey kaybetmiş olmazsınız...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uGürkan. -- 22 Kasım 2008; 10:43:10 >
  • en son bitiş kısmındaki müziği arıyorum beyler daha yeni izlemek nasip olduk final müziğinin adı nedir acaba?
  • geçen gün çektim torrenten izledim 2 tane sahne var offff

angelina hastayım sana

gerçekten güzel filmdi...
  • Filimi daha yeni izleme fırsatı yakaladık.Acayip etkisinde kaldım.

Efektler harika.+Son sahne tartışılmaz 10 numara.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dante

quote:

/>

Filmde ki en iyi sahnelerden biri.. Klavye yazılarına dikkat.
    İlk izlediğimde anlayamamıştım..

Güzel ve ince detay burdan wantedi beğenmeyenlere gelsin

Ahah koskoca perdede seçemedim bende bunu süper

"f*ck you" yazıyor ya tuşlar dağılınca, bu veciz sözde 2 adet "u" var birisi klavyedeki "u" diğeri de kanlı bir klavye parçasından oluşmuş "u". Bu ayrıntıyı da atlamamaları güzel olmuş.

• quote:

Orjinalden alıntı: erci541

quote:

Orjinalden alıntı: Dante

quote:

/>

Filmde ki en iyi sahnelerden biri.. Klavye yazılarına dikkat.
    İlk izlediğimde anlayamamıştım..

Güzel ve ince detay burdan wantedi beğenmeyenlere gelsin

Ahah koskoca perdede seçemedim bende bunu süper

"f*ck you" yazıyor ya tuşlar dağılınca, bu veciz sözde 2 adet "u" var birisi klavyedeki "u" diğeri de kanlı bir klavye parçasından oluşmuş "u". Bu ayrıntıyı da atlamamaları güzel olmuş.

Klavye parçasımı.

Kocaman diş var orada.

• filmde aslen o klavyeler rusça değil mi çünkü film rusya'da çekilmiş?
  • Angelina filmde çok sağlam oynamış. Silah sahneleride baya güzel. Başarılı film
  • Güzel aksiyon sahneleri olan bir filmdi ama konusu beni pek tatmin etmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *Bozkır* -- 11 Aralık 2008; 20:17:17 >
  • ben hala müziği arıyorum ama yardım edebilcek olan yokmu
  • quote:

Orjinalden alıntı: Can !

Bu filmde Mr. And Mrs. Smith gibi mi acaba
    Ya gece gece nerden koyuyosunuz böyle filmleri

İnş onun kadar kaliteli bir film olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GuF -- 11 Aralık 2008; 23:32:37 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: arseniCem

en son bitiş kısmındaki müziği arıyorum beyler daha yeni izlemek nasip olduk final müziğinin adı nedir acaba?

The Little Things

soundtrack albümünde mevcut
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.