Şimdi Ara

WALKMAN® PHONE CLUB (Paylaşım ve Teknik yardım) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.734
Cevap
5
Favori
240.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence herkez istediği resmi koysun ama imzada ""the club of walkman phones"" yazısı olsun.
  • @superkene hocam güzel demişsin de sen şu imzadaki The clup yazısını The Club olarak değiştirsen bari
    The Club Walkman Phones

Ayrıca benim attığım resimle ilgili bir yorum yapın yaw. Çok mu dandik olmuş.
     WALKMAN® PHONE CLUB (Paylaşım ve Teknik yardım)

• Kulübün adı Türkçe olsa daha iyi olmaz mı? (Walkman telefon kulübü)
  • Hocam bütünlük sağlanması açısından ilk sayfanın sonlarına doğru koyduğum imzaların kullanılması kararı alındıUmarım herkes uyar ve tüm dh de walkman telefonlarımızın resimleri dolanır
    quote:

Orjinalden alıntı: Superkene

Bence herkez istediği resmi koysun ama imzada ""the club of walkman phones"" yazısı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Contranarya -- 17 Ağustos 2006; 14:07:54 >
  • hayırlı olsun arkadaşlar
  • Tmmdır hocam ilk sayfaın sonlarında verdiğim imza kodlarının üstüne ekledim resimleri...
    quote:

Orjinalden alıntı: dekonline

Resimleri direk koysaydın da bir baksaydık aslında
  • quote:

@kenanmavzer

Sanırım attığın dosya salt okunur olduğu için problem çıkarıyor olabilir. Bence o dosyayı silip tekrar dene. Tahminim olacaktır.

hocam sanırım senin dediğin doru..başka dosya yükledim yüklendi ama telefon modundayken hafıza kartına attım..Dosyayı silip tekrar demişsin ama onu anlayamadım..dosya uzantısıyla alakalı değil mi bu olay..tekrar yüklesemde uzantısı aynı olmayacak mı?..ilk sorun çözüldü gibi...ama malesef ikinci sorun devam ediyor..yani dosya modunda hiç bişey göremiyorum...çıkarılabilir f: olması lazım ama yok bilgisayarımın içinde @Contranarya arkadaşım senin dediğin olabilir dicem ama elimde başka kart yok ayrıca telefon modunda hafıza kartını görebiliyorum..bu durumda hafıza kartında sorun olma ihtimali biraz düşük..

• evet alemin en kral telefonu w 800i kullanıyoruz bizzde üye olacaz
  • quote:

@superkene hocam güzel demişsin de sen şu imzadaki The clup yazısını The Club olarak değiştirsen bari
    The Club Walkman Phones

resim güzel ama bence herkes kullandığı resmi koysa daha iyi en azından ne kullanıyor bilgi sahibi olup ona göre yorum yaparız...

• beyler yardım edin w700 ün fiatı bayaaa ii geldi ben ipod umu satıp tel alacağım için bana ipod photo gibi hafıza olmasada kalite olarak yakın bi telefon lazımm bi de video ve foto de önemli benim için yardım . sony ericssonn dan bi tel önerisi fazla uçmayın fiyat olarak
    teşek.
  • w550i düşünebilirsin hocam şu anda fiyatı makul seviyelerde
  • W810 da da var bahsettiğin özellikler fiyatıda makul bence...
  • quote:

beyler yardım edin w700 ün fiatı bayaaa ii geldi ben ipod umu satıp tel alacağım için bana ipod photo gibi hafıza olmasada kalite olarak yakın bi telefon lazımm bi de video ve foto de önemli benim için yardım . sony ericssonn dan bi tel önerisi fazla uçmayın fiyat olarak
    teşek.

W700i'den çok W810i veya W800i'yi tavsiye ederim.
  • w800i il3 üye olmak isterim..walkman rulez
  • @reign Hoşgeldin hocam
  • quote:

Orjinalden alıntı: KNİGHT586

quote:

beyler yardım edin w700 ün fiatı bayaaa ii geldi ben ipod umu satıp tel alacağım için bana ipod photo gibi hafıza olmasada kalite olarak yakın bi telefon lazımm bi de video ve foto de önemli benim için yardım . sony ericssonn dan bi tel önerisi fazla uçmayın fiyat olarak
    teşek.

W700i'den çok W810i veya W800i'yi tavsiye ederim.

Dostum imzandaki resmi en sağa nasıl alıyoruz bide uğraşıyorum olmuyor şu yazıyı turuncu yapamadım bi türlü...
  • @kenanmavzer hocam ilk sayfanın sonunda verdiğim w810i imzasını direk kopyalayıp yapıştırırsan sorun olmaz
  • quote:

@superkene hocam güzel demişsin de sen şu imzadaki The clup yazısını The Club olarak değiştirsen bari
    The Club Walkman Phones

Değiştirdim dostum.Resim iyide çok büyük biraz daha sade olsa iyi olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gayipten Gelen Ses -- 17 Ağustos 2006; 14:30:16 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Contranarya

@kenanmavzer hocam ilk sayfanın sonunda verdiğim w810i imzasını direk kopyalayıp yapıştırırsan sorun olmaz

saol dostum çok şükür hallettik bu arada son üyelerle güncel liste varmı ne kadar üyemiz oldu yani
  • @dekonline hocam hazırladığın resmi topicin girişine eklemeye karar verdik hazırlayıp emek verdiğin için gerçekten çok sağolAyrıca belirlenen imzaları kullanmanızı tekrar rica ediyorum beyler
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.