Şimdi Ara

Wakti Olan Oyuncular Bİ Göz Atın

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.yy2.com/Gamez_Official_Ws/YaBB.pl bu site oyun download forum u bi dolu oyun war keyfini çıkarın aynı zamanda sizde paylaşın hadi hayırlı uğurlu olsun

• üye olanlar buraya ismini yazsın bari de bilelim ordaki türk arkadaşlarımızı
    bi de sizde katkıda bulunursanız o siteye sewinirim
  • Ben gene bu nick ile üye oldum bakalım sp2 'yi kurduktan sonra girecem bu işe performansı dört gözle bekliyorum...
  • tamamdır ben de kaydoluyorum johnbyrum nickiyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi johnny -- 8 Ekim 2004, 23:21:10 >
  • Aşağı bak adamlar saklamış biraz vertical bar'ı aşağı çek yani nick, ilgi alanı bi de mail adresini soruyor orda...Bende ilk başta çakozlamadım ama biraz karıştırınca çıktı...
  • Çalışan ftp linklerini burdan verelim...
  • soyle bir durum var, lisanssiz full oyun program vs. linki vermek yasak forumda.
  • PM Atarız problem değil...
  • çalışan linkleri bu topicteki ark. pm atın bende de war de pm atarım
  • Bu unlu warez grubu myth degil mi yav?süper
  • evet ve maalesef... ne alaka dersen 18+ adıyla bi topic vardı şimdi bilmeden girmedim bu topice diyemiycem desem de yemessiniz ztn (;
    ve burdaki dosyaları full movieleri indirmenin bi yyolu varmış: spoof zspoof denen prog. verilen linkle indiriosun sonra inen prog.un 2 boşluğuna forumlarda verilen 2 ayrı linki girerek explorer la sayfayı açıosun bölece member gibi görünüosun ve o sayfadaki her dosyayı flashgetle indiriosun mantığı gayet kolay(mış), mış diorum baya zorlandım anlayana kadar uzattıkça uzatmışlar yapılması gerekenleri anlatırken.. neyse, gelgelelim bi süre sonra pcden çalan telefon sesi gelir oldu hayır dialer dicem:
    1- adsl de dialer etkirmi etkimez biliorum,
    2-hadi etkir dielim network and dial up connectionsta dialer ın adı görünmeli die biliorum (happy giibi dialer lardan az çok ne karakterde davrandıklarını bilioruz nasıosa)
    3-gene hadi etkir dielim sesin modemden yada fantazi yapıorum şimdi telden gelmesi gerekir e o da diil,
    4-İşin garibi tel o esnada ve hala yaklaşık 10 saattir açık yani meşgul durumda,

E tüm bu parametreler ışığında bu 10ar dakka arayla 2 kez üstüste duyulan tel sesi nedir bu forumda anlatılanları uygulayınca ve tüm spoof prog.ları sildikten sonra bile myth in sayfaası açıkken hala daha çalan telefon sesi nedir hayra alamet diil, ama doğaüstü de diil sanırım (:,

Sesin nassı bişi olduğuna dair en iyi tanım: muzip radyo djlerinden bazılarının telefon işletmeleri yapmadan önce yapılmış işletmeyi dinletmeden önce yaptığı sunumu bitirmesiyle işte o işletme dediği anda başlayan o ses: düt düt.. die ve kurbanın çalan telini açmasıyla işletmenin başlaması..daha ii tarif edemezdim anlaşılmıştır umarım...

Yorumlarınız?

• Yukarıda bir chat session var görmüşsündür mini chat. O ses ondan geliyor o mini chat ekranının sol üst köşesinde sesi açıp kapatmak için bir tuş var ama web sayfası her refresh oluşunda ses tekrar açılıyor...
  • quote:

Orjinalden alıntı: d_projekt

çalışan linkleri bu topicteki ark. pm atın bende de war de pm atarım

Bana PM atabilir misin?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Amore

quote:

Orjinalden alıntı: d_projekt

çalışan linkleri bu topicteki ark. pm atın bende de war de pm atarım

Bana PM atabilir misin?

Banada!
  • arkadaşlar çalışan o forumda çalışan linkleri buldukça dedim üstüme gelmeyin ama lazımsa elimde half life alcohol image dosyası we zip i war full isteyene pm atarım
  • bi de şurayı deneyinhttp://mythcrew.6x.to
    açıldığında members ı tıklayın ve karşınıza gelen 21 ayrı sektörün öncelikle bi listesini görün sadece..sonra istediğiniz sektörün başlığına tıklayarak download listesini görün,bu resimleriyle listesi olan oyunlardan dilediğinizi, altındaki here linkinden danlooda başlayın.. peki nasıl? anti-leech denen ve 0,2mb 200k ya mı ne tekabül edio.. bu, browserdan otomatik çalışan plug-in le danloodlarınızı katlayın.. katlayın diorum çünkü, gb larca oyun riplenmiş vaziyette.. 1-21 arası sektörlerden 21e yaklaşan sektörler son dönem oyunları 1-10 arasıysa nispeten eski oyunları içermekte... peki riplenmiş derken neyi kastedioruz, mesela 1gb lık splinter cell i 250mb olarak indirmeniz ve install unu kendisinin dos ortamında yapması anlamına gelio daha napsın dimi (:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aborjin -- 25 Ekim 2004, 13:48:48 >

• http://katz.ws/?d=96473

aynı olayı bu linkten de yapabilirsiniz mesela bu spiderman movie nin full downloadu, bu üstteki link gibi öle membersa tıkla vs. istemeyen bi site burda tek olay yandaki dawnloada tıklamak ve aynı anti leech download izleme browserının açılması şeklinde ceryan edio..
    şimdi buraya dikkat ben bu linki sondaki rakamını tamamen silip katz.ws yapın demiorum sonuç almassınız peki napcaksınız sondaki rakamın son 2 veya 3 rakamını göznlünüze göre deiştiriceksiniz ve internet explorer nızın yada mozilla nızın hangii varsa en üstteki mavi windows barında sitenin adının yanında o numarayı deiştirir deiştirmez sıkı durun: yeni bi oyun ismi görüceksiniz ha bu 96ooo küsur oyun var demek midir tabi ki hayır ben o kadar oyun bilmiorum araştırcaksınız accaip zevkli oyun bulmaca oyunu..
    özetle ve tekraren bu linkin sonundaki rakamı dilediiniz gibi deiştirin ve entera bastıınız an en üsteki mavi explorer barda yeni yüklenen linkin hangi oyuna ait old. görün sonra aynı sistemle danlodun tadına varın hem de riplenmiş riplenmiş bi oyun nedir yukarda yazıo

• aborjin kardeş senin bu siteye girdim Counter Strike:Condition Zero oyununa geldim oyuna 400 mb diyo ama oyun gerçekte daha fazla acaba demo versiyonmu onu öğrenmek istedim?
  • üstteki cevabımdan alıntıdır: "1gb lık splinter cell i 250mb olarak indirmeniz ve install unu kendisinin dos ortamında yapması anlamına gelio: "rip"

asla demo yok sadece full oyun..oyunu yüklesen dahi ekle/kaldır da göremezsin ve register ını pcye kendisi yapar ve sorar, bu yönteme rip diolar..

sonuç: gönül rahatlığıyla indir ama fake çıkarsa da bana laf bulma ben myth ten diilim...
  • sen de acemisin galiba aborjin şu an türkiye deki bi çok farcry we silent hill 4 myth yapımı asıllı we onlardan asla fake çıkmaz...Bunu başka yerde söyleme gülerler bu arada elimde silent hill 4 2.3 gb lık download linki war isteyen pm atsın ayrıca 404 mb postal 2 linkide war...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.