Şimdi Ara

!!!! W900 REVIEW BY REALGS-ÇEKTİĞİM RESİMLER VE VİDEO......!!!!!YENİ RESİMLER EKLENDİ. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
537
Cevap
1
Favori
25.521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    quote:

Orjinalden alıntı: **hunter*91**

bende sana bişey yazmak istemiyorum zatenn90ı beğenmediğin için bu kadar kötülüyorsun boşver sen almasanda olur ki w800i alacakmışsın
    quote:

Orjinalden alıntı: cellat206

hem şimdi seninle yine tartışmaya girmek istemiyorum maazallah rütbe yükseltmek için yaptığımı falan sölersin yine

• ben n90 alcam dediğimi hatırlamıyorumalmayacağımda bana öyle kapaklı telefon gitmez..
    quote:

iyi sen al hayrını gör
    quote:

Orjinalden alıntı: **hunter*91**

bende sana bişey yazmak istemiyorum zatenn90ı beğenmediğin için bu kadar kötülüyorsun boşver sen almasanda olur ki w800i alacakmışsın
    quote:

hem şimdi seninle yine tartışmaya girmek istemiyorum maazallah rütbe yükseltmek için yaptığımı falan sölersin yine

• REALGS arkadaşım öncelikle çok teşekkürler.senden de böyle bi çalışma beklenirdi
    bi sorum olucak.mesela yolda yürürken kulaklıktaki bu kumanda tam olarak nerene geliyo.beline çok mu yakıneğer öyleyse bi esprisi olmaz.çünkü belinin hizasındaki bi kumandaya el atana kadar cebimdeki teli çıkartırım daha iyi.bu konuda yapacağın yorumlar benim için çok önemli, çünkü kumanda çok alçakta değilse bende HPM-80 alıcam
  • Arkadaşlar evet tartışmanın anlamı yok.Daha ilk sürümü üzerinde olan bir telin kalitesini tartışmak biraz haksızlık.Yeni sürümlerde daha iyi olacaktır.
    Bu arada SE türkiye web sitesinden Wap-GPRS-İnternet ayarlarını mesajla tele gönderttim ve kuruldu ama
    internete giremedim.Telsim data hattımı açtırmam gerek sanırım.Başka bir şey yapmak gereklimi?
    Hattım telsim faturalı.
  • Kulaklık sarkık durumda olursa evet beline geliyor.Ama kumanda ile mikrofon arasında bulunan kıskaçı montun yakasına felan tutturursan göğüs hizanda durabilir.Daha doğrusu kıskaçı kullanmaya göre yüksekliği ayarlayabilirsin.Bu arada kulaklık kalitesinin K750/W800 ünkülerden farklı olacağını sanmıyorum.Tek + bu kumanda diyebiliriz.Tabii kulaklık kalitesini test etmedim daha.

quote:

Orjinalden alıntı: EXTREME_84

REALGS arkadaşım öncelikle çok teşekkürler.senden de böyle bi çalışma beklenirdi
    bi sorum olucak.mesela yolda yürürken kulaklıktaki bu kumanda tam olarak nerene geliyo.beline çok mu yakıneğer öyleyse bi esprisi olmaz.çünkü belinin hizasındaki bi kumandaya el atana kadar cebimdeki teli çıkartırım daha iyi.bu konuda yapacağın yorumlar benim için çok önemli, çünkü kumanda çok alçakta değilse bende HPM-80 alıcam

• oda senin tercihin ben ona karışamam ama w800i ile n70 arasında kaldım demişsin bu 2 telefon arasında 300 milyonluk bir fark söz konusu ben w800i alıcam eğer o kadar paran varsa n70 al (gerçi benim o kadar param olsa yine n70 e vermem o parayı) ama senin kararın saygı duyarım
  • zaten aradaki para farkı artar(nokialar daha zor ucuzluyor) ki aynı olsa bile kesin n70 alcam diye birşey yoktu iyice zora girerama kesin almayacağım diye birşey yok tabi...kısmet
    quote:

oda senin tercihin ben ona karışamam ama w800i ile n70 arasında kaldım demişsin bu 2 telefon arasında 300 milyonluk bir fark söz konusu ben w800i alıcam eğer o kadar paran varsa n70 al (gerçi benim o kadar param olsa yine n70 e vermem o parayı) ama senin kararın saygı duyarım

• evet ses kalitesi aynı olur kesinlikle.tek fark kumanda.dediğin gibi kıskaç var ama mesela yazın bunu yakana tuttursan çok kötü bi görüntü olur kanısındayım.çünkü hemen yanındada HPM-70 olucak.yani yakada iki kumanda biraz garip geliyo bana.SE bunu tek kumanda yapabilirdi.yani o kumandaya mikrofon koyabilirdi.ama nedense yapmadı ben bunun mantığını hala anlamadımSE'ye benden bi kaç
    quote:

Orjinalden alıntı: realgs

Kulaklık sarkık durumda olursa evet beline geliyor.Ama kumanda ile mikrofon arasında bulunan kıskaçı montun yakasına felan tutturursan göğüs hizanda durabilir.Daha doğrusu kıskaçı kullanmaya göre yüksekliği ayarlayabilirsin.Bu arada kulaklık kalitesinin K750/W800 ünkülerden farklı olacağını sanmıyorum.Tek + bu kumanda diyebiliriz.Tabii kulaklık kalitesini test etmedim daha.

quote:

REALGS arkadaşım öncelikle çok teşekkürler.senden de böyle bi çalışma beklenirdi

• Telefonun radyo işlevinin tamamen kulaklıktan kontrol edilmesi hosuma gitmedi yaw Mesela ilerde herhangi bir sebepten dolayı w800 kulaklıgı taksak radyo dinleyemeceğiz demekki
  • evet maalesef öylekeşke tüm fonksiyonlar hem telefondan hem kumandadan olsaydı o zaman çok güzel olurdu zaten bi tane 4x4lük telefon yokki(se'nin değil diğer markalarında)ufak tefekte olsa bi eksik bişey oluyor
    quote:

Orjinalden alıntı: parietale

Telefonun radyo işlevinin tamamen kulaklıktan kontrol edilmesi hosuma gitmedi yaw Mesela ilerde herhangi bir sebepten dolayı w800 kulaklıgı taksak radyo dinleyemeceğiz demekki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HuNTeR_1907 -- 12 Ocak 2006 17:44:37 >

• bu arada şimdi bi düşündümde jack olayından dolayı herhalde ayrı bi kumanda yaptılar.ama yine de bunu bi kumandada birleştirebilirlerdi.yani bu HPM-80 denilen kumanda da hem mikrofon hemde 3.5 mm lik giriş olabilirdi.ileriki modellerde bu özellikleri bi kumanda da toplayacakları kesin.bunların uyguladığı bu pazarlama stratejilerinin topunun a.k.....
    SE ye benden bikaç daha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _extreme_ -- 12 Ocak 2006 17:48:52 >

• o aparat inşallah bozulmuyodur artık ne diyeyim onu satısa cıkarırlarsa bi tane de yedek alıp kenara koymak lazım ne olur ne olmaz
  • w900 de radyo yok.kulaklıkta radyo var.neden böyle bişey yapmaya ihtiyaç duydular bi anlam veremiyorum.seriye devam
    quote:

Telefonun radyo işlevinin tamamen kulaklıktan kontrol edilmesi hosuma gitmedi yaw Mesela ilerde herhangi bir sebepten dolayı w800 kulaklıgı taksak radyo dinleyemeceğiz demekki

• ana neden öle bişey yapmışlarki kulaklık bozulduğunda veya kaybolduğunda radyo dinleyemiicen mi o zaman SE ye benden de biraz
    quote:

w900 de radyo yok.kulaklıkta radyo var.neden böyle bişey yapmaya ihtiyaç duydular bi anlam veremiyorum.seriye devam
    quote:

• öncelikle herkese merhaba
    uzun zamandır bu forumu sadece bir okuyucu olarak takip ediyordum ancak artık bende sizin aranızda yer almak istediğimden üye oldum =) böylece hem bilgilerimi sizinle paylaşacağım, hemde kendi fikirlerim konusunda sizlere özelden mesajlar atabileceğim.
    öncelikle w900 ile ilgili fikirlerim genellikle olumlu ancak sony ericssonun bazı konularda göz göre göre aptallık yaptığı kanısındayım.mesela w900 gibi bir telefon yapılıpta bir "lens kapağı" yapılmaz mı? singapurdan w900 alan arkadaşımın telini incelediğimde, kamerasının arka yüzeyle aynı hizada olduğunu gördüm.yani en ufak bir sürtünmede lens camı çizilecek! e o zaman o 2mp kameranın ne önemi yada özelliği kalacak?
    ancak başka bir konuya büyük bir dikkat çekmek istiyorum.genel olarak herkes rdayonun telin içinde olmadığından şikayetçi. ancak bu iyi birşey,şundan dolayı.w900da diğe tellerde olmayan ,3G, war.radyonun yerine bu war.zaten w800 dahil kulaklık takılmadan radyo dinlememiyor?yanlış mı?zaten radyo dinlemek için kulaklığı takmak şart.e bunda da bir problem yok o zaman.kulaklığı tak,radyonu dinle.asıl önemli olan bu w900da "RDS" war mı?bunu en iyi realgs adlı kişi bilir. bu kameranın camı ve radyonun rds si ile ilgili bilgi verirse beni daha çok aydınlatacak.diğer konularda da görüşmek üzere...

• başka telefonda da dinlenmez kiçünkü telefonlarda kulaklık anten görevi yapıyor
    quote:

ana neden öle bişey yapmışlarki kulaklık bozulduğunda veya kaybolduğunda radyo dinleyemiicen mi o zaman SE ye benden de biraz
    quote:

w900 de radyo yok.kulaklıkta radyo var.neden böyle bişey yapmaya ihtiyaç duydular bi anlam veremiyorum.seriye devam
    quote:

• quote:

Arkadaşlar evet tartışmanın anlamı yok.Daha ilk sürümü üzerinde olan bir telin kalitesini tartışmak biraz haksızlık.Yeni sürümlerde daha iyi olacaktır.
    Bu arada SE türkiye web sitesinden Wap-GPRS-İnternet ayarlarını mesajla tele gönderttim ve kuruldu ama
    internete giremedim.Telsim data hattımı açtırmam gerek sanırım.Başka bir şey yapmak gereklimi?
    Hattım telsim faturalı.

inceleme için sağol dostum
    mini.operea.com adresine girip operea miniyi indirirsen internet daha hesaplı olur
    1-internete girersen internetle ilgili yorum yaparsın
    2-hpm80i w800i ile denedinmi izlenimlerin
    3-internetten vb mp4 video indirip buraya koyabilirmisin
    4-deneyebilirsen full pil ve walkmen modunda ne kadar mp3 çalıyor
    5-kapalı modda sadece mp3 mü var radyoda varmı
    6-resim çercevesi k750iile aynımı farklı mı
    7-mp4 modunda çekim yapamıyormu
    8-e posta özelliğği nasıl
    9-ekranını n90 ile kıyaslama şansın oldu mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gren -- 12 Ocak 2006 21:03:28 >

• n90nın ekran kalitesi daha iyidir
    quote:

Orjinalden alıntı: gren

quote:

Arkadaşlar evet tartışmanın anlamı yok.Daha ilk sürümü üzerinde olan bir telin kalitesini tartışmak biraz haksızlık.Yeni sürümlerde daha iyi olacaktır.
    Hattım telsim faturalı.

inceleme için sağol dostum
    mini.operea.com adresine girip operea miniyi indirirsen internet daha hesaplı olur
    1-internete girersen internetle ilgili yorum yaparsın
    2-hpm80i w800i ile denedinmi izlenimlerin
    3-internetten vb mp4 video indirip buraya koyabilirmisin
    4-deneyebilirsen full pil ve walkmen modunda ne kadar mp3 çalıyor
    5-kapalı modda sadece mp3 mü varradyoda varmı
    6-resim çercevesi k750iile aynımı farklı mı
    7-mp4 modunda çekim yapamıyormu
    8-e posta özelliğği nasıl
    9-ekranını n90 ile kıyaslama şansın oldu mu

• w900ün ekranı 262k we 2.2inch. yani artık gidipte n lerle karşılaştırmanın alemi yok. artık bence özelliklere bakılmalıdır ki belki n serisi bazı konularda w serisinden daha iyidir.
    bu arada w900ün radyosunun RDS olup olmadığını bilen var mı????
  • rdsdiye biliyorum
    quote:

Orjinalden alıntı: maestro_34

w900ün ekranı 262k we 2.2inch. yani artık gidipte n lerle karşılaştırmanın alemi yok. artık bence özelliklere bakılmalıdır ki belki n serisi bazı konularda w serisinden daha iyidir.
    bu arada w900ün radyosunun RDS olup olmadığını bilen var mı????
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.