Şimdi Ara

w810i sorun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • telefonum acıldıgında karsıma sim kart aktif dei yazısı geliyor bunu nasıl cozebilirim yardımcı olursanız sevinirim daha telefon yeni geldi garantiden

• quote:

Orjinalden alıntı: ucet91mj

telefonum acıldıgında karsıma sim kart aktif dei yazısı geliyor bunu nasıl cozebilirim yardımcı olursanız sevinirim daha telefon yeni geldi garantiden

sim kartında sorun yok ise telefonun ımaili klonlanmış olabilir
  • baska telefonda sim kartlarım calısıyor ama bunda calısmıyor
  • quote:

baska telefonda sim kartlarım calısıyor ama bunda calısmıyor

başka sim kartlar senin telefonda çalışıyormu önemli olan o çalışmıyorsa ımali klonlanmış olabilir
  • calısmıyor hiçbir sim kart
  • telefonu nerden aldın ?
  • telefon garantiden geldi 0 olarak faturası falan burda imeisi falan burda sony ericssonun yetkili servisinden geldi bi sakatlık yok yani
  • ozaman servise geri gönder ara birazda fırca at telefonum çalışmıyor diye
  • 6 olcak bu 2 kez 0 telefon gonderdiler adamlara dedikçe boyle oluyor hallolabilcek bi problem sanırım faturası falan war cunku
  • quote:

6 olcak bu 2 kez 0 telefon gonderdiler adamlara dedikçe boyle oluyor hallolabilcek bi problem sanırım faturası falan war cunku

Sim kart yuvasının bacağı bazen cihaz açılırken esneme/oynama yapabiliyor buda haliyle temassızlık olayı oluşturabiliyor , korkulacak durum söz konusu değildir fakat gecikme yapmadan teknik servise telefonunuzu verip durumu izah ederseniz en yakın zamanda tamiri yapılır
  • telefon acılıyor pin kodunu falan giriyorum şbeke aranıyor diyor daha sonrada sim aktif değil diyor problemin o oldugunu pek sanmıyorum genede saol
  • netten imeini kontrol et
  • imeimde bi problem yok servisten gelen faturayla aynı
  • o zaman arkadaşların söylediği gibi bacaklarda bi sorun vardır

yarın bnce servise götür eğer 1 günde halledebilirlerse ver
    yapamazlarsa bayramdan sora verirsin
  • aynen onu yaparlar sen servise gönder sadece yeter... maks. 1hafta oda seni tutup oyalamazlarsa...
    bak ben modemi erdim teknosaya kavga etmek için 10gün sürem kaldı yaptılaryaptılar yapmazlarsa ben bilirim=) sesini çıkar yüksek sesle konus ki hemde sana rahatlama fırsatı sinirlerini boşaltmıs olursun hehe
  • burda servis olsa ankaraya gondermem gerekıyor telefounu o yuzden boyle ugrastırıyorlar ımesi klonlandı sanırım
  • quote:

burda servis olsa ankaraya gondermem gerekıyor telefounu o yuzden boyle ugrastırıyorlar ımesi klonlandı sanırım

eskiden bi telefonu servise gönderen sevinirdi iyi bakımdan dolayı ama devir kötü kolla ... hakkaten öyle teknosadan falanmı almıştın tel.i
  • yok turkcell bayisinden almıstım ama o telefon bozuldu sıfırını gonderdiler oda bouldu bidaha sıfır telefon geldi onunda imeisi klonlandı bu kadar sans olur bu klonlama işini nasıl cozcem ben onu dusunuyorum tel cok lazım cunku
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.