Şimdi Ara

W8 e W8.1 Güncellemesi Sonrası Çıkan Sorunlar Başlığı... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
3.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Logitech klavye ve faremin tuşlarını ayarladığım program 8.1den sonra çalışmaz oldu.PVP yapamıyorum bir el atın
  • Arkadaşlar bir kaç ufak sorunum var gerçi arkadaşlar ne sorunlar yaşıyor benimkiler sorun sayılır mı bilmiyorum ama yardımcı olursanız sevinirim ;

-8.1'e geçmeden önce 60 GB boş alan vardı şimdi 93.1 GB oldu.

-Windows Old adlı klasör'ü silsem bir sorun yaratır mı gerek var mı ?

-Bilgisayarımın ismi bu Bilgisayar oldu adını değiştirmem sorun yaratır mı ?
  • Yükseltme olarak kurmayı pek doğru bulmuyorum genelde sorun çıkartıyor.Win8 release prewiew sürümüne yükseltme olarak kurunca donmalar meydana geliyordu.Bende ıso kalıbını usb belleğe yazdırıp temiz bir format atmıştım ve dahada donma sorunu olmamıştı.Ve şu andada usb ile kurduüum win 8.1 kullanıyorum bahsedilen sorunların hiçbirini yaşamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2K

Arkadaşlar bir kaç ufak sorunum var gerçi arkadaşlar ne sorunlar yaşıyor benimkiler sorun sayılır mı bilmiyorum ama yardımcı olursanız sevinirim ;

-8.1'e geçmeden önce 60 GB boş alan vardı şimdi 93.1 GB oldu.

-Windows Old adlı klasör'ü silsem bir sorun yaratır mı gerek var mı ?

-Bilgisayarımın ismi bu Bilgisayar oldu adını değiştirmem sorun yaratır mı ?

Windows.old klasörü herhangi bir soruna karşı sistemin almış aldığı yedektir.

- Güncelleme sonrası herhangi bir sıkıntınız yok ise silmenizde sakınca olmaz.

- isim değişikliği yapman (sistem izin verdiği sürece) sorun olmaz

- 8,1 e geçmeden önce olan boşluğun güncelleme sonrası azalması lazım (sistem yedeğinden dolayı) ama sen boş alanın arttığını yazmışsın. Yanlışlık yok değilmi ?

• Dota 2 oynayan güncellemesin. Driver sorunu yaşıyorum.Amd sitesindeki 8.1 için olanıda kurdum ama genede oyundaki animasyonlar bi acayipleşti.Bidiğim kadarıyla Fifa oynayanlarda şikayetçiydi.
    Bu aada Tekrar Win 8 e de dönemiyorum. Windowsun sitesinden indirmeye kalktığımda bağlantı kurulamadı hatası alıyorum.http://forum.donanimhaber.com/m_82833035/tm.htm
  • Sağ ol hocam yardımların için boş alan çoğaldı hemde dediğim gibi 30 GB falan bir artış oldu umarım önemli dosyaları götürmemiştir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2K

Sağ ol hocam yardımların için boş alan çoğaldı hemde dediğim gibi 30 GB falan bir artış oldu umarım önemli dosyaları götürmemiştir.

Güncelleme sırasında sadece dosyalar yer değişir ve ek özellikler var ise onlar kurulur...
  • arkadaşlar internet exploreri açınca bazı eklentiler uyumsuz nedeni ile devre dışı bırakıldı diye uyarı veriyor. java felan eklentilerde devre dışı. masaüstünden böyle bi sorun yok ancak laptopumda var. w8 de böyle olmuyordu.boyle bi sorunla karşılaşan oldu mu??
  • Bende az once magza yoluyla guncelledim fakat islem basariyla bitmesine ragmen suan sistem acilmiyor siyah ekranda kaldi oyle sadece mouse var o da kasiyor ve kayboluyor ekrandan. Napmam lazim yardim bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lycoon

Bende az once magza yoluyla guncelledim fakat islem basariyla bitmesine ragmen suan sistem acilmiyor siyah ekranda kaldi oyle sadece mouse var o da kasiyor ve kayboluyor ekrandan. Napmam lazim yardim bekliyorum

Ekran kartı driverı ile ilgili bir sıkıntı oluşmuş olabilir. Güvenli modda açmaya çalışıp bu driverı kaldırdıktan sonra açmayı deneyin birde. Yoksa sistem geri yükleme yada formattan başka çareniz yok...
  • quote:

Orijinalden alıntı: enes6116

arkadaşlar internet exploreri açınca bazı eklentiler uyumsuz nedeni ile devre dışı bırakıldı diye uyarı veriyor. java felan eklentilerde devre dışı. masaüstünden böyle bi sorun yok ancak laptopumda var. w8 de böyle olmuyordu.boyle bi sorunla karşılaşan oldu mu??

uyumsuz eklentilerin 8,1 desteği yok olabilir. kaldırıpğ tekrar deneyin izterseniz...
  • Yardımlar için teşekkürler hocam bir kaç sorun daha ortaya çıktı ;

-C'nin boyutu sürekli değişiyor ilk mesaj attığımda 93GB'dı bir ara 83 oldu şimdi 92.

-Intel Rapid depolama teknolojisi çalışmıyor.

-Son olarak aygıtı silip tekrar donanım değişikliği yap dememe rağmen;

W8 e W8.1 Güncellemesi Sonrası Çıkan Sorunlar Başlığı...

• Sorunumu şu başlığı açarak belirtmiştim.http://forum.donanimhaber.com/forumid_822/tt.htm

Konuyla ilgili bilginiz varsa ister buradan ister açtığım konudan bana ulaşabilirsiniz.
  • facebook video araması yapılmıyor
  • Windows 8.1 de İnternet explorer youtube sorunu var videolar yarım kalıyor yüklemeye devam etmiyor. Facebook video izlerlen hata verip sayfayı yeniliyor.
  • Girişte parola soruyor. Sormayı kapatsam bile? Sizdede öyle mi? Paralolı korunumu nasıl deaktif edebilirim. Ayarlardadan sormaz diye yaptım ama olmuyor.
  • Arkadaşlar gecici ag kurulmuyor oyun oynamak ıcın o tamam ama win 7dede kurulan gecıcı agıda gormuyor artık win8.1 win8 de byle bı sorun yoktu butun drıverları 8.1 e gore yaptım sonra cevırdım 8e gore yaptım degısın bırsey olmadı
  • Hocam bende de bi sorun var cihaz normal çalışırken bi anda çalışan tüm uygulamalar kapanıyor metro arayüzü açılıyor sanki yeniden başlatmış gibi acaba neden ? Bir şey üzerinde çalışırken bir anda başa dönmek zorunda kalıyorum
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.