Şimdi Ara

W8 e W8.1 Güncellemesi Sonrası Çıkan Sorunlar Başlığı... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
3.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benimde wifi ağını bulamıyor çevredeki tüm ağları buluyor fakat benim ağımı bulamıyor ne yapmam gerekir
  • Tatildeyim henüz güncellemedim, güncelleyecek arkadaşlara tavsiyem her ihtimale karşı sistemin kurulduğu diskin imajını almanız. Acronis gibi yazılımlar dışında windows içerisinden de imaj almanız mümkün.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir üstteki arkadaş gibi , kurulum yapacak herkeze sistem yedeğinizi almanızı tavsiye ederim. Ben almadan güncelleme yaptıktan sonra mavi ekran hatasına maruz kaldım ve sistem yedeğim olmadığı için de mecburen fotmat atma yoluna gittim.
  • windows update yapamiyoruz windows yeni guncellemeri ariyamadi hatasi veriyor 8 ve 8.1 de

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=82748780&p=1#82750702

konuda actim bu sorun icin

• amd 8750m Hybrid ekran kartını tanımadı (Blocked olarak gözüküyor) driver bulmaya çalışırken hatalı driver yükledim sanırım ve şimdi ekrana hiç görüntü gelmiyor
    gece gece kafayı yemiş durumdayım

• Kaspersky internet security 2013 ve kaspersky pure 3.0 uyumluluk sorunu bildiriyor.

Yükleye bilen varsa bilgi versin. Windows uyumluluk sayfasında da sadece 2 kişi uyumlu oyu vermiş ben dahil 33 kişi uyumlu değil demiş.
    iki kere yeniden kurdum olmadı.
  • bende 8i kaçak göçek yollarla edindim. yani indirdim bi yerden sonra activator ile etkinleştirme yaptım. sonradan media center'i kurayım dedim. hiç elimi de sürmedim o media center'a. şimdi 8.1 gelmiş işte. kurdum yeniden altifleştirme istiyor sanırım bu.

W8 e W8.1 Güncellemesi Sonrası Çıkan Sorunlar Başlığı...

internette bayağı bi bakındım ama 8.1 build 9600 için activator ya da key uyduramadım ne yazıkki. format atma falan da bilmiyorum. billgisayar dolu. iki üç güne kilitlenip kalır diye korkuyorum. yedeklemeye başladım özel dosyalarımı şimdiden. nasıl aktifleştirebiliriz bilen varsa biz de seviniriz şahsen.

• masterofdisaster84 M kullanıcısına yanıt
    7670m ekran kartım var bendede hybrid blocked durumda.ati in sitesinden 8.1 driver ını indirdim çözüm olmadı ilk başta yükledi ama değiştirilebilir grafik menüsü yok oldu oyunlar büyük sorun.yeniden başlatıncada driver yüklü gözükmüyor.çift ekran kartlı modellerde şu an için 8.1 kurmak mantıklı değil.sürücü desteği yok.zaten amd yi anlamıyorum.hybrid ekran kartları için kendisi güncelleme çıkarmıyor.bu işi üretici ye atıyor.üretici de sürekli yeni model çıkardığından eskiler için driver çıkarmıyor.bende samsung var 2012 tarihli driver yüklü.güncelleme yok.halbuki ati bunun üstüne 15 tane güncelleme yayınlamış ve hiçbiriside uyumlu değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreaktas06 -- 19 Ekim 2013; 13:41:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreaktas06

7670m ekran kartım var bendede hybrid blocked durumda.ati in sitesinden 8.1 driver ını indirdim çözüm olmadı ilk başta yükledi ama değiştirilebilir grafik menüsü yok oldu oyunlar büyük sorun.yeniden başlatıncada driver yüklü gözükmüyor.çift ekran kartlı modellerde şu an için 8.1 kurmak mantıklı değil.sürücü desteği yok.zaten amd yi anlamıyorum.hybrid ekran kartları için kendisi güncelleme çıkarmıyor.bu işi üretici ye atıyor.üretici de sürekli yeni model çıkardığından eskiler için driver çıkarmıyor.bende samsung var 2012 tarihli driver yüklü.güncelleme yok.halbuki ati bunun üstüne 15 tane güncelleme yayınlamış ve hiçbiriside uyumlu değil.

aynen dostum. ben de çift ekran kartı diye atladım ama gerçekten büyük hayal kırıklığı. ben de ne yazık ki samsung kullanıyorum ve samsung'dan güncelleme beklemek de zaten hayal dünyasında yaşamak demek. ben bugün vazgeçtim güncellemeden ve recovery ile geri dönüş yaptım.

• gonuldagi kullanıcısına yanıt
    pure 3.0 ı bile kurdurmadı..
  • Bende de güncelleme sonrası ie de Google aramada sonuçlar sütun gibi aşağıya doğru uzayıp gidiyor. W8 e W8.1 Güncellemesi Sonrası Çıkan Sorunlar Başlığı...
     W8 e W8.1 Güncellemesi Sonrası Çıkan Sorunlar Başlığı...

• senolars kullanıcısına yanıt
    sağ üstteki çark'a tıkla Uyumluluk görünümü ayarları / Microsoft uyumluluk görünümü listelerini kullan yanındaki kutucuğu boşalt Tamam diyip pencereyi kapat düzelir
  • harbizonta H kullanıcısına yanıt
    internetteki yayınlanan kaçak keylerden gömmeye çalıştınız mı yapmadıysanız etkinleşmesi gerekir benimkisi sorunsuz etkinleşti şuan kullanıyorum. Sol alt köşeye başlata sağ tıklayıp Sistem'e tıkla açılan pencerenin resmini buraya koyarmısın lisans kısmı özellikle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 19 Ekim 2013; 22:16:31 >
  • Teşekkürler düzeldi sorun.
    @MRT_
  • Arkadaşlar güncellemeden sonra Avira antivirüs programı üzerinden Firewall'ı da açamıyorum. Fabrika ayarlarına geri döndürsem Windows 8'e döner miyim ? Yoksa Windows 8.1 olarak format mı atar ? Bi pc zevkim vardı o da rezil oldu.
  • cihazim yavasladi oyunlar kasmaya basladi
    ayrica sistem puani yok olmus bulamiyorum
    bilen goren varmi acaba
    laptop lenovo z500 gt645 artik tum oyunlar kasiyor

• Windows 8'den 8.1'e market aracılığı ile güncelledim. Tek ve büyük sorunum, herhangi bir windows araması yaptığınızda (windows tuşuna basıp herhangi bir şey yazmanız dahil), Windows Gezgini CPU'yu aşırı şekilde kullanmaya başlıyor, CPU kullanımı %100'e vuruyor ve haliyle bilgisayar çok yavaş yanıt veriyor. Bir süre sonra düzeliyor.

İnternetten araştırdım, aslında deneme sürümlerinde de olan bir sorunmuş, şu an geçerli bir çözüme ulaşamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hatipoglu

Windows 8'den 8.1'e market aracılığı ile güncelledim. Tek ve büyük sorunum, herhangi bir windows araması yaptığınızda (windows tuşuna basıp herhangi bir şey yazmanız dahil), Windows Gezgini CPU'yu aşırı şekilde kullanmaya başlıyor, CPU kullanımı %100'e vuruyor ve haliyle bilgisayar çok yavaş yanıt veriyor. Bir süre sonra düzeliyor.

İnternetten araştırdım, aslında deneme sürümlerinde de olan bir sorunmuş, şu an geçerli bir çözüme ulaşamadım.

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=82810777&p=1#82811532

sorun felan kalmadi habere bak

• quote:

Orijinalden alıntı: Yılmaz YK

sorun felan kalmadi habere bak

Yalnız bu RT, yani tabletler için olan sürüm. Ben zaten yeni indirdim PC sürümünü (bu haber çıktıktan epey bir sonra).
  • İ7 li makinama 8.1 i güncelleme yoluyla kurdum.
    1- Nvidia ekran kartını görmüyor
    2- Masaüstüne sağ tıkladığımda sağ tuş menüsü 20 saniyede ancak açılıyor

Bendeki sorunlar bunlar
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.