Şimdi Ara

W705 ilk izlenimlerim ve inceleme (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
172
Cevap
1
Favori
17.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: missing_88

Ya bu SE nu anlamak mümkün değil O kadar özellikli müzik telefonu yapıyorsun ama kendi kulaklığını kullanamana izin vermiyor.

Yanında gelen kulaklık 3.5 mm dönüştürücüyle geliyor. Yani kendi kulaklığını kullanabilirsin.

quote:

Orijinalden alıntı: Hokagé

Yazın çok güzel olmuş büyük ihtimalle bende alacağım bu telefondan,keşke siyahını getiseler griyi pek sevmiyorum.

Kırmızı ve gümüş renk olmak üzere iki rengi var. Siyah rengi olan w715

• dış hoplarlör sesi nasıldır acaba.dışarıya verdiği ses kalitesi bakımından en iyi cihaz bumudur yoksa w595 mi?
  • Orijinalden alıntı: Ermeydan

Ya bu SE nu anlamak mümkün değil O kadar özellikli müzik telefonu yapıyorsun ama kendi kulaklığını kullanamana izin vermiyor.

Yanında gelen kulaklık 3.5 mm dönüştürücüyle geliyor. Yani kendi kulaklığını kullanabilirsin.

HAklısın ama şöyle bi sorun var o dönüştürücüye kendi kulaklığını taktığın zaman kabloların içinde boğulacakmışsın gibi bir his veriyor. Ben halen w810i kullanıyorum ordan tecrübeliyim

• quote:

Orijinalden alıntı: ali282

dış hoplarlör sesi nasıldır acaba.dışarıya verdiği ses kalitesi bakımından en iyi cihaz bumudur yoksa w595 mi?

İncelemeyi yapan arkadaş yazmış w595 in dışarıya verdiği sesin daha yüksek oldugunu. Çünkü w705 de tek hoparlör var w595 2 adet hoparlör var.

@missing_88 Bence Başka kulaklık kullanmana gerek kalmaz yanında gelen kulaklık kaliteli bir şeye benziyor(hpm77) Hemde w705 müzik konusunda w810 na göre bayagı gelişmiş.
  • teşekkürler
  • arkadaslar bunu almayı düşünüyorum ama bişey sorucam şimdi ben 4.sınıfım ve kredi alıyordum bu kredi nezaman kesiliyor bilgisi olan varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: m35

arkadaslar bunu almayı düşünüyorum ama bişey sorucam şimdi ben 4.sınıfım ve kredi alıyordum bu kredi nezaman kesiliyor bilgisi olan varmı ?

Ağustosa kadar devam eder

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AntonChigurh -- 29 Nisan 2010; 22:15:53 >
  • Öncelikle inceleme yazısı için teşekkürler. Ben de w715 kullanıyorum. Bu telefon için bir an bile düşünmeden sıfır s5233wifi telefondan vazgeçtim. Gerçekten harika bir telefon.
  • quote:

quote:

arkadaslar bunu almayı düşünüyorum ama bişey sorucam şimdi ben 4.sınıfım ve kredi alıyordum bu kredi nezaman kesiliyor bilgisi olan varmı ?

Ağustosa kadar devam eder

agustostada alıyozmu :)
    bakalım ona göre taksitleri ayarlicam :)
  • quote:

agustostada alıyozmu :)
    bakalım ona göre taksitleri ayarlicam :)

Eylülde bile alırsın ,en azından ben Eylül'e kadar aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali282

teşekkürler

Rica ederim

@m35 Eylül ayında son paranı alırsın. Ekimde almayacaksın. Yani eylül son.
  • hımm sagolun arkadaşlar bunu ögrendigim iyi oldu ayagımızı yorganımıza göre uzatırız:D

şimdi düşünme kısmındayım alsammı yoksa 2.ele düşmesinimi beklesem diye :) ama önce k770i vermek lazım bi şekilde... :) telefoncu 120 veriyo en kötü o var :)

bide şu var touch diamond varken bu telefon almak nekadar mantıklı :) müzik ve ekran dışında k770den pekde bi artısı kalmıyo :S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rezalet forum -- 30 Nisan 2010; 0:48:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mellun

w705 ve w595 arasında kaldım sizce hangisi daha iyi şuan almak için ?

tabiki w705 :)
  • quote:

w705 ve w595 arasında kaldım sizce hangisi daha iyi şuan almak için ?

w705 derim ben de wifi + clear bass, clear stereo var.
  • quote:

Tamam teşekkürler.
    Son bir soru w705 mi Nokia 5530 XpressMusic mi ? Mp3 player gibi kullanmak istiyorum telefonu ama 5530 da fena değilmiş dokunmatik ekran falan sesi nasıl çıkıyor kullaklıktan bilmiyorum ama fiyatları yaklaşık aynı gözüküyor.

müzik için alıyorsan tabikide yanına bile yaklasamaz her şekilde w705 ;)

5530un bence tek üstün yanı dokunmatik olması onun dışında her özellikte w705 symbian olması kişiye göre degişir ben symbiandan haz almıyorum mesela...

ama w705de keşke olsa dediğim şeyler win mobile , dokunmatik ve AFli xenon.lu bir kamera bu 3ü
  • quote:

Dokunmatik olsaydı zaten hiç düşünmezdim

herkes öyle tabiki ama herkes dokunmatik kullanmıyor tuşlu olmasıda bazen artı kısın dokunmatkk telefon işkence oluyor :D
  • bende almayı dusunuyorum hos telefon
  • Bu telefon yanında 4 gb kart + yurtdışında olduğu gibi hoparlör ile gelirse bu fiyattan bayağı satacaktır.
  • nerede fotolar , kutu içeriği vs...
    bu mu inceleme ? 2 kelam yazan herkes inceleme yapar oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

nerede fotolar , kutu içeriği vs...
    bu mu inceleme ? 2 kelam yazan herkes inceleme yapar oldu

önce yazının tarihini okuyun sonra TRye ne zaman satışa sunulmuş kim nasıl incelemiş anlayın yorum yapmadan önce. o 2 kelam dediğiniz nedir sonra gelin burdaki yorumcu ve donanımcılara öğretin.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.