Şimdi Ara

W550i İLE ÇEKİLMİŞ FOTO VE VİDEO ÖRNEKLERİ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
652
Cevap
1
Favori
52.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu topık cok ıyı olmus gercektende..bende almayı dusunuyordum ...

gren 550 mılyonmu..ya ben bunu 700 cıvarı dıye bılıyodum..
  • havaleyle 585
    ama taksitle burak76 dediği gibi 630 ytl
  • gecen gun ınceledım telı..cok sırın gercektende..cok hosuma gıttı..hatta bızımkı bende s700 varken hıc sevmezdı kapagın o acılısını ama bu cok hosuna gıttı..
  • telefon s700iden küçük olduğu için öyle sanırım
    yanında beyaz yedek kapak veriyorlarmış galiba
    256mb baya iyi hafıza hoparlör kaliteside extra
  • Siz nerede incelediniz, bana bir nasip olmadı.Antalayadayım, nerelerde inceleniyor?

Bir de ses kalitesi bir mp3 çalar ile kapışabilecek kadar iyi mi?

Not:Mp3 çaları gereksiz gördüğümden daha hiç mp3 çalar incelemedim ama mp3 çalarlar sesi hoperlörden de veriyor mu? Yani benim dmek istediğim hoperlör sesi bir mp3 çalar ile yarışır mı?
  • bomber mp3 calarlarda genelde hoparlor yok..sonradan takılma kolon tarzı hoparlorlerı var ama dedıgım gıbı aksesuar olarak satılıyo..ben telefoncuda bırde carrefourda ıncelemıstım..
  • bomber sende k750 var ne yapıcaksın mp3 caları..al 1gb yada 2 gb kart bak keyfıne..tek cıhazda camera mp3 calar tel...

ben fotograf mak aldımya ..eger k750 ım olmasaydı o makıneyı almazdım..cunku boyut olarak buyuk..sureklı yanımda olması ımkansız..ama k750 foto kalıtesı super..buna guvenerekten o mak aldım..
  • quote:

Orjinalden alıntı: SİMBA

bomber sende k750 var ne yapıcaksın mp3 caları..al 1gb yada 2 gb kart bak keyfıne..tek cıhazda camera mp3 calar tel...

ben fotograf mak aldımya ..eger k750 ım olmasaydı o makıneyı almazdım..cunku boyut olarak buyuk..sureklı yanımda olması ımkansız..ama k750 foto kalıtesı super..buna guvenerekten o mak aldım..

Galiba bir yanlış anlaşılma oldu, ben asla mp3 çalar almam.Gereksizliğin hat safası.Buradan her mp3 çalara bir (Creative zen micro dışında)

Ben zaten KJ750'den dinlerim, 512'lik kartım var ve de 43-44 mp3 var.Kalan hafızam 330 mb

Gerçekten K750 foto kalitesi piyasadaki 300-400 ytl'lik makinaları sollayacak kadar iyi

• bas cek tabır edılen mak hepsınden ıyı..
  • quote:

Orjinalden alıntı: SİMBA

bas cek tabır edılen mak hepsınden ıyı..

Bence de

+Birçok yaraı olan bazı kameralardan da iyi
  • şasırdım neden farklı neticeler cıkıyor...
    k750 ile kıyaslanınca 2mp zannettim meger 1.3 mp-w550 eozman normaldir fiat farkıda var zaten...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi candid -- 25 Aralık 2005 15:10:26 >
  • mp3 ve mp4 örneği eklenmiştir
  • eline sağlık burakk76
  • Güsel çalışma tşk ler ..... Bu telefonu sırf rengi yüzünden almam 10 gb hafıza olsa gene almam
  • quote:

Orjinalden alıntı: ç@KAL

Güsel çalışma tşk ler ..... Bu telefonu sırf rengi yüzünden almam 10 gb hafıza olsa gene almam

he renk war bildiğim kadarıyla en hoşu siyahı bnce
  • quote:

Orjinalden alıntı: ç@KAL

Güsel çalışma tşk ler ..... Bu telefonu sırf rengi yüzünden almam 10 gb hafıza olsa gene almam

kapakları değişiyor
  • ben w900ü bekliyordum ama w550i hem daha ucuz hem de bana daha güzel gözüktü
    kime sorsam çok memnun bu telefondan
  • Ben teknosada bi kızın boynunda inceledim! Orda w800i vardı menülerini kurcalıyodum baktım bi kız geldi yanıma boynunda w550i asılıyo sordum aldım inceledim! Ay canım çok tatlıydı yaaaa..... Telefon değil kız tatlıydı!
    quote:

Orjinalden alıntı: bomber

Siz nerede incelediniz, bana bir nasip olmadı.Antalayadayım, nerelerde inceleniyor?

Bir de ses kalitesi bir mp3 çalar ile kapışabilecek kadar iyi mi?

Not:Mp3 çaları gereksiz gördüğümden daha hiç mp3 çalar incelemedim ama mp3 çalarlar sesi hoperlörden de veriyor mu? Yani benim dmek istediğim hoperlör sesi bir mp3 çalar ile yarışır mı?

• çok güzel bi çalışma olmuş.. tel gerçekten resimde göründüğünden çok daha tatlı... biras daha fiyatı düşse o kadar gusel olacakki
  • bu da beyaz kapaklı hali

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.