Şimdi Ara

W550i İLE ÇEKİLMİŞ FOTO VE VİDEO ÖRNEKLERİ (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
652
Cevap
1
Favori
52.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • w550 illaki alacam diyorsan , git asya telekoma deki ben w550 almak istiyorum de . onlar sana ankaradan getirtirler. yaklaşık 660 a patlar sana . w700 ü sormuşsun , carrefourda 445 ytl . 256 mb kart , kulakiçi kulaklık , kutudan çıkanlar bunlar . w700 de otomatik netleme ve makro modu yok . w550 üretim olayına gelince ben asya telekoma sormuştum . adamlar , üretiliyo dedi ama talep olmadığından , bizde getirmiyoruz dedi. istersen sana getirirler .
  • O zaman ben en iyisi gidip bi w810 alıyım.Ses bakımından da iyiyse sorun yok.W550 den vazgeçtim güzel ama kamera,hafıza iyi değil.W700 de joyistick varmı?Bir de hangisini almalı w810 mu w700 mü ve bide w800 ile w810un fiyatları neler:D bunlara bi cevap yazarsanız sevinirim.
  • ses bakımından k750 den kaliteli . w700 de joyistik var . tabiki w810 alınmalı .w800 ü bilmiyorum ama w810 550 ytl olacaktı galiba .
  • w550i kamerasi gerçekten kötü ama ses kalitesi mukemmel sırf sesi için aldım bide şirin telefon turuncu fln
  • quote:

Orjinalden alıntı: rascasse*

w550i kamerasi gerçekten kötü ama ses kalitesi mukemmel sırf sesi için aldım bide şirin telefon turuncu fln

ya arkadaşlar bende w550i yi çok seviyom ama kamerası ve hafıza kartı hakkında çok şijkayet var hadi yine hafıza kartını hallederiz benim mp3 üm var az şarkı atarım ama kamera...????bide biz öğrenciyiz yani sırf sesi içinde alamıyoz aldıkmı iyi bişey lazım w550i nin beni tatmin edeceğinden emin değilim:(ama tipine hasstayıımm çok şekerrrr....bide tam ekran video izleniyo mu w550i de ...çok karelenme oluyo mu???videoda şimdiden teşekkürler...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
  • arkadaşlar w550i yi piyaada bulabilen hala varsa ve almak istiyorsa direk w580i ye yönlensin. aynı şirinlik, detaylardaki estetik, hafiza kartı ve 2mp kamerayle geliyor. 580-600 lira civarında. ama artık döner değil kayar kapakla.
  • arkadaşlar kardeşimin w550'si açılınca görüntü tam ortadan ikiye bölünmüş ve bir kısmı beyaz diğer kısmı da karışık renklerde görülüyor, ne yapmak gerekir?
  • tamire götürmek...
  • 10 senelik hort!
    Forumu bulup kaydolmamı sağlayan konuydu hey gidi günler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • coolsten kullanıcısına yanıt
    :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: coolsten

10 senelik hort!
    Forumu bulup kaydolmamı sağlayan konuydu hey gidi günler

Sony eskiden efsaneydi.isler degisti artikzbende su an c510 var hala calisiyor :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.