Şimdi Ara

W140 S320 aliyorum.(ALAMADIM ACAYİP KÖTÜ DURUMDAYIM) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
1
Favori
5.883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Su anda w140 s280 kullanıyorum 96 , 5 ileri elektronik sanzumanli model. Harika bir araç alıyorsun. Kafana takılan birşey olursa elinden geldiğince yardım etmeye çalışırım. Simdiden hayırlı olsun.
  • Cok kiskandim hehe. Hayirli olsun cok guzel bir tercih yapmissin aldigin araba gelmis gecmis en mukemmel ve kusursuz arabadir dunyaya bir daha gelmicek turden
  • Sekizsilindir adlı YouTube kanalında o modelin incelemesi var. Kronik sıkıntılarını falan anlatmışlar. Gayet bilgilendirici bir video. İzlemenizi tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cakgalkarlos -- 6 Ekim 2019; 12:19:4 >
  • -net- kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam. Mutlaka sorarım .
  • cakgalkarlos kullanıcısına yanıt
    bir ay kadar önce forumda başlığı da vardı sanırım, video şu:
    w140
  • quote:

Orijinalden alıntı: cakgalkarlos

Sekizsilindir adlı YouTube kanalında o modelin incelemesi var. Kronik sıkıntılarını falan anlatmışlar. Gayet bilgilendirici bir video. İzlemenizi tavsiye ederim.

• 4.7 grand cherokeede atiker vardi, acik-kapali performans farki anlasilmiyordu ki grand cherokee icin prins marka onerilir. sadece rolantide tekleme yapmasi yuzunden regulator degistirtmistim o da cok cuzi bir miktar baska sorununu gormedim. motor bakimi icin 8000 iyidir. o yasta bi arac icin 15000leri gormemek lazim. cok takintili adam 6000de de yaptirir kafasi rahat olur. parca pahali bakim pahali vs diyenlere pek aldiris etmeyin grand cherokeenin 1 yillik bakim masraflari 1.6d focustan dusuktu. yagini suyunu eksik etmeyin belli araliklarla kontrol edin. bakimi cok pahali olmayabilir ama sandik motor aracin kendinden pahaliya gelir. arastirin, isinin ehli durust bir usta bulun. zaten araca severek biniyorsaniz ufak tefek seyler caninizi sikamaz
  • ftymc F kullanıcısına yanıt
    İzledim.ustam. İçime biraz daha şu serpildi.
  • valiars kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle severek bineceğim. Bir de ettiğim masraf gözüme gelmez sonuçta "arabaya" binecegiz inşallah. Bilgiler için de sagolun
  • O kadar ünlü sanatçı adamsın niye eski s serisi bakıyorsun alsana son kasa bi s 500
  • Haksızlığa gelemeyen adam H kullanıcısına yanıt
    Güldüm usta ya. Yerimde duramıyorum zaten şimdi tam delirdim.
  • SelamiŞahin kullanıcısına yanıt
    Aklıma gelmişken yazayım. Böyle arabalara binecekseniz ufak tefek işlerden anlamanız gerekiyor. Kendiniz tamir etmeseniz bile, en azından ustanın yanına gidince biraz fikir sahibi olmuş olursunuz.
    Bir de eski araçlarda bütün yağları(motor, şanzıman, direksiyon, fren vs.) ve soğutma suyunu sık sık kontrol etmeniz, kaputun altını 10-15 günde bir detaylıca inceleyip olası kaçakları önceden tespit etmeniz büyük önem taşıyor. Eski arabalarda motor yemelerin %90'ı bundan kaynaklanıyor. Ufak bir yağ kaçağı oluyor farkında olmuyorsunuz. Sonra bir uzun yolda bütün yağ şak diye boşalıyor, motor yatak sarıyor vs.
  • nacker kullanıcısına yanıt
    Cok sağolun hocam. Peki motor genellikle nereden yağ kaçırır ustam özellikle dikkat etmem gereken yerler neresi ?
    O konuda hiç bilgim yok hocam. W140'ın hassas noktaları nerelerdir bilene sormak lazım.
    Eywallah hocam
  • W 124 e kasa 1992 model ve 2000 model W210 E kasa mercedes ve yeni C serisi 2016 model mercedesleri kullanan biri olarak..

hep almak istediğim fakat işletim maliyetlerinden dolayı vazgeçtiğim bir araçtır s serisi..

şunu bir kenara yazın prins lpg yi hakediyor..

sizi çok özel hissettirir..

tüm parçaları bulunabilir..

aracı yola getirmek ve tam düzgün hale getirene kadar biraz para harcarsınız.

vede bu süreçte yıpranıp satmamalısınız

üstüne araç tamımam hayırlı olsun süper bir makina ve güzel bir macera olacak umarım sizin için

keyif almanız dileklerimle mercedes E ve üzeri farklı bir konfor seviyesi çünkü..

bunun bir üst modelinde körüklü amortisörler vardı diye biliyorum,çok havalı vede pahalı..
  • W140 her Mercedes severin hayalidir demek yanlış olmaz sanırım. Aldığınız araç km'si 400.000 olsa bile eğer bakımlı ve düzgün ise sizi üzmeyecektir. Şehir içi okşaya okşaya kullanırsanız LPG'de 50kr. altı çok zor. Uzun yolda bu miktar 35kr. seviyesine geriler.

Ek olarak W140 S320'ler için bir söz vardır. Onu da buraya bırakıyorum.

"...Bu motor çalıştığında hüzzam ve mahur iki makam birden çalar, erbabı da yaş döker ağlar"

Güle güle kullanın. Fotoğrafları muhakkak bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nk061 -- 6 Ekim 2019; 20:8:58 >
  • Hayırlı olsun şimdiden. Bende w163 ML500 kullanıcısıyım. W-V140 ile aşağı yukarı aynı ağırlıkta. 3.2 V6 biraz hantal kalabilir o araç için.Temiz bir W-V140 S500 hep hayalimdi ancak nasip olmadı maalesef

96 sonrası makyajlı kasa tercih etmeniz iyi olmuş. Hem görünüş güzel hemde kronik sorunları giderilmiş,şanzımanı güncellenmiş bir araç.

Alırken yağ basıncına, hararet durumuna üst kapak durumuna filan baktırın derim. Parçası ucuz araçlar değil. Bazı parçaların yan sanayisi bile bulunamıyor çıkması da olmayınca sıfır almak zorunda kalıyorsunuz.Ben kıçı kırık motor fanına 7 bin liraya yakın para verme durumu ile karşı karşıya kaldım. Bilginiz olsun

Bu arada manevra konusuna yukarıda mesaj yazan arkadaşa katılıyorum. Clio 2 nin 2 defada zor döndüğü yerden ben koca SUV u tek seferde döndürüyorum.Sırf manevrası için bile tercih edilecek marka

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trktlh -- 6 Ekim 2019; 20:11:25 >

• Lpgyi bakimi bilmem de siyah takim beyaz gomlek rugan kundura ve tesbih kombinasyonu ile dosta guven dusmana korku salacaginiza eminim hayirli ugurlu olsun cok guzel bir arac
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.