Şimdi Ara

W10 Yükleme değil ' Rezerve' oluyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 gün önce Windows 8.1 satın aldım ve şu anda kullanıyorum. Tüm güncellemeleri yaptım hatta windows 10 iso oluşturup format için dvd bile hazırladım fakat, bir türlü rezerve onayı gelmiyor. Eksik hiçbir güncelleme yok. Rezerve et tık ına bastım ve bekliyorum. Bu rezerve onayı ne zaman onaylanacak. Bilgisi olanlar cevaplar ise sevinirim.

• Beklemene gerek yok buradan indirebilirsin : https://www.microsoft.com/en-us/software-download/windows10
  • İndirmede bir sorun yokki. Herkesin elinde Windows 10 var bu sorun değil. Benim sorunum rezervemin onaylanmasını beklemek. Yoksa w10 u orjinal kullanamam diye biliyorum.
  • Hayır. onay gerekmiyor. iso yu indirip hemen yükseltebiliyorsun. Aktivasyon zaten otomatik oluyor.
  • cagdas70 kullanıcısına yanıt
    Peki sorunsuz bir şekilde temiz bir formatta atabilirmiyim önce yükselttikten sonra.
  • Net bilmiyorum ama temiz kurulum yok. Her seferinde önce eski sürüm windows formatla kurulduktan sonra bu iso ile win 10a yükseltilecek.
    1 Yıllık ücretsiz geçiş kanpanyası boyunca w7 ye veya w8 ze formatlayıp w10 a geçiş yapar dururuz artık. 1 yıllık ücretsiz geçiş hakkı bitincede ortada kalırız hahah. Temiz kurulum yapılabilmesi lazım.
  • xRibellax kullanıcısına yanıt
    Henüz hiçbir açıklama gelmedi. Ben de sizin gibi düşünüyorum. Bir sürpriz yapıp, 1 sene sonra satın almanız gerekecek diyebilirler.

Şu an furyadan istifade yükleyen yüklesin. Ondan sonra bombaları patlatacaklardır. Bize bekleyip görmek kalıyor.
    Evvelsi gün normal güncelleme ile yükselttim daha önce windows 8'den 8.1'e yükseltince de olduğu gibi bilgisayar yavaşladı, dün sitesinde ISO'yu indirip DVD'ye yazdım ve bu sabah tüm harddiski sıfırlayıp yeniden kurulum yaptım, seri numarası istediğinde herhangi bir numara girmeden devam ettim ve tüm işlemler bitikten sonra Ayarlardan Etkinleştirme'yi kontrol ettim 'Etkinleştirildi' yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cmldrs -- 31 Temmuz 2015; 19:59:08 >
  • cmldrs kullanıcısına yanıt
    Bu güzel haber. Peki rezerve onayını beklemelimiyim. Rezerve hazır gibi herhangi bir mail yada bildirim gelmedi bana.
    Rezerve yaklaşık 1 yıl daha geçerli, forumda bazıları ben beklemedim indirip yükledim etkinleşti diyor, denemediğimden bilemiyorum.
    Örneğin bizde 2 bilgisayarı rezerve ettik şu an kullandığıma geldi diğeri bekliyor ne zaman gelir bilmem. Ama bu ilk günlerin sıkışıklığı geçtikten sonra gelir diye düşünüyorum.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Halen rezerve onayı bekliyorum. Bu nasıl iştir ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagdas70

Hayır. onay gerekmiyor. iso yu indirip hemen yükseltebiliyorsun. Aktivasyon zaten otomatik oluyor.

benim laptopta Windows 7 vardı reserve geldi ama yükseltemedim son aşamada siyah ekran verip geri döndü. sonra laptopu Windows 7 de fabrika ayarına çektşm servise pack 1 e güncelledim. rezervasyonu beklemeden iso ile yükseltsem lisanslı olur mu?
  • MetalWave kullanıcısına yanıt
    Olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rezerve onayı maili halen gelmedi fakat güncellemelerden indirme başladı sizce ne yapmalıyım ?

http://i.hizliresim.com/vL8Y7A.png

Yardım lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xRibellax -- 4 Ağustos 2015; 20:26:58 >
  • Şu anda güncelleme ile gelen w10 u kurdum ve saniyede kendini etkinleştirdi hemde mailime rezerve onayı ile ilgili hiçbir bildirim gelmeden
  • Şu anda önce yüksettim ardında temiz kurulum yaptım ve etkinleşttirildi diyor windows 10. Dvd' den format atarken bana yeni verilen kod u girdim ve onunla format attım fakat internetten araştırdığıma göre o kod herkeste var.
    Hocam bilgili birine benziyorsunuz benim windows 7 orjinal 0dan sisteme format atmak istiyorum benden key falan isterse hangi keyi vereceğim?
    neredeki keyi
  • Windows 7'yi orijinal KEY ile kurduktan sonra yükselteceksin. Yükseltme sırasında yeni key istemiyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.