Şimdi Ara

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU] (1935. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
41.561
Cevap
623
Favori
1.760.913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
119 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19331934193519361937
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son güncellemeden sonra karşıma böyle bir sayfa çıktı.Taskbar'dan istediğim şekilde geçiş yapabiliyorum ama desktop'u işgal etmesi kafamda soru işaretleri oluşturdu.

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]

Edge zımbırıtsı dönüşüm mönüşüm birşeyler eveleyip geveliyoe arka planda durabiliyor ama minimize yada close yapamıyorsun.

• 2004 güncellemesi Asus pc'lere de 1-2 güne gelir umarım. Şuan denetledim daha gelen bir şey yok.
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    hatırlarsan dvd den kurdugumda uefi olmamıstı sonra usb den indirip uefi kurmustum. 2004 versiyonundan memnunum. oyunlarda performansla ilgili bir kayıp yasamadım
    yalnız edge neden eski versiyonda gelir onu anlamak mumkun değil :)
  • Yeni güncellemeden sonra artık xbox controller ve alıcısı bilgisyarım tarafından tanımlanamıyor. Aygıtta sorun yok. Driver kurulumu , aygıt yöneticisinden listeden seçerek yüklemek gibi yöntemlerle de cihazımı tanıtamadım. Bir gün önce cihazımı kullanırken güncellemeden sonra aygıt sisteme yabancı oldu.
  • 2004 güncellemesi geldkten Xiaomi marka bluetooth mouse um ara ara donmaya başladı. Bir önceki sürümde aygıt yöneticisinden güç tasarrufunu kaldırınca sıkıntısız çalışıyordu bu sürümde o seçeneği pasif hale getirmişler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: phoenix_88

2004 güncellemesi geldkten Xiaomi marka bluetooth mouse um ara ara donmaya başladı. Bir önceki sürümde aygıt yöneticisinden güç tasarrufunu kaldırınca sıkıntısız çalışıyordu bu sürümde o seçeneği pasif hale getirmişler.
    Bende Asus marka bluetooth ve wireless mouse var ama 1903 son çıkan sürümlerinde ve 1909 de bazı sürümlerinde ara ara donuyor. Ama tam donma değil. Hareket ettirebiliyorum ama kasa kasa. 10 saniye sonra geçiyor ama düzeldiği sırada da görev çubuğunda yer alan her icon görünmez olup tekrar geri geliyorlar.

Bazen günde 5 defa oluyor bazen günlerce olmuyor. 2004 ile düzelir diye umut ediyorum ama sizin mesajı görünce onla da düzelmeyecek diye düşünmeye başladım. Bu arada benim mouse wireless ie bağlı. Bluetooth ile bağlamadım.

Oyun oynarken hiç olmuyor. Zaten bu windows 10 yaşadığım sorunların hepsi boşta kullanımda olan sorunlar. Bir ara donanımsal diye düşünmüştüm ama baktım oyun oynarken yok yaşadığım sorunlar o zaman dediğim yazılımsal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 19 Haziran 2020; 16:57:1 >

• arkadaşlar selamün aleyküm herkese ben güncel 2004 iso dosyasını indirdim rüfusla uefi gpt formatında yazdım fakat bi türlü format atamadım resimde gördüğünüz hatayı alıyorum. anakartım asus b450m-k prime

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Bende Asus marka bluetooth ve wireless mouse var ama 1903 son çıkan sürümlerinde ve 1909 de bazı sürümlerinde ara ara donuyor. Ama tam donma değil. Hareket ettirebiliyorum ama kasa kasa. 10 saniye sonra geçiyor ama düzeldiği sırada da görev çubuğunda yer alan her icon görünmez olup tekrar geri geliyorlar.

Bazen günde 5 defa oluyor bazen günlerce olmuyor. 2004 ile düzelir diye umut ediyorum ama sizin mesajı görünce onla da düzelmeyecek diye düşünmeye başladım. Bu arada benim mouse wireless ie bağlı. Bluetooth ile bağlamadım.

Oyun oynarken hiç olmuyor. Zaten bu windows 10 yaşadığım sorunların hepsi boşta kullanımda olan sorunlar. Bir ara donanımsal diye düşünmüştüm ama baktım oyun oynarken yok yaşadığım sorunlar o zaman dediğim yazılımsal.

Alıntıları Göster
    Wireless'da hiç sıkıntı çekmedim. Benim bahsettiğim bluetooth mouselar için. Zaten herkeste var olan bir sorunmuş. Güç yapılandırma ayarlarıyla alakalı olduğunu düşünüyorum. Güncelleme gelir umarım genel bir sıkıntı çünkü.

• quote:

Orijinalden alıntı: mikail66gs

arkadaşlar selamün aleyküm herkese ben güncel 2004 iso dosyasını indirdim rüfusla uefi gpt formatında yazdım fakat bi türlü format atamadım resimde gördüğünüz hatayı alıyorum. anakartım asus b450m-k prime

rufus ile alttaki gibi yazdırıp pc açılırken F8 e basıyor musun? bir menü çıkar orada uefi usb flashı seçmen gerek

• Bios > Windows OS > CSM olanı UEFI seçip F10 ile kaydet düzelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 20 Haziran 2020; 0:50:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

rufus ile alttaki gibi yazdırıp pc açılırken F8 e basıyor musun? bir menü çıkar orada uefi usb flashı seçmen gerek

Alıntıları Göster
    hocam yazdırma seçeneklerini doğru bir şekilde yaptım. sadece burada isim olarak esd.iso yazmadım kendi belirlediği ismi atadı o kısma yani onun dışında hepsi aynı. asus b450 m-k anakartında f8 e basıncamı geliyor uefiusb flash seçeceğim alan?

• ad önemli değil o bende yazandı versiyona göre değişir o evet asus kartta usb ye flash belleği takıp yeniden başlat ve açılırken sürekli f8 e bas bir menü çıkar ekranda oradan taktığın flashı seç devam et olması lazım kurulum başlarken anakarrt logosu çıkar windows logosu yerine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 20 Haziran 2020; 1:2:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

ad önemli değil o bende yazandı versiyona göre değişir o evet asus kartta usb ye flash belleği takıp yeniden başlat ve açılırken sürekli f8 e bas bir menü çıkar ekranda oradan taktığın flashı seç devam et olması lazım kurulum başlarken anakarrt logosu çıkar windows logosu yerine
    eyvallah hocam bu söylediklernizi deniycem teşekkür ediyorum bilgilendirme için
  • dene olması lazım ki uefı kurulumu öyledir
  • niye rufus ile uğraşıyorsunuz? isoyu açın masa üstüne, oradan kurun, bir şey mi atlıyorum?
  • agtr A kullanıcısına yanıt
    O, yükseltme ile kurulum oluyor, temiz kurulum (format) değil.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • designr kullanıcısına yanıt
    Sorunu çözdünüz mü?
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Beta sürücü mü?
  • facepunchS F kullanıcısına yanıt
    Evet anca beta sürümün getirdiği özellikle açılıyor. WDDM 2.7

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • facepunchS F kullanıcısına yanıt
    uğraşamadım, yeni key aldım.

microsoft müşteri hizmetleri ile telefonda falan görüştüm ama hintli kardeşimiz derdimi bir türlü anlamadı. bilgisayarı kapatıp açmayı denediniz mi demediği kalmıştı bir tek
  • 
Sayfa: önceki 19331934193519361937
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.