Şimdi Ara

W 810 İ NİN YERİNİ TUTACAK MODEL BİLEN VAR MI ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
17
Cevap
0
Favori
570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 11 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 15
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 39 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Angelica (3 mesaj) farukkk (3 mesaj) COBALT01 (1 mesaj) SARIMSAKLI MAYONEZ (1 mesaj) yakamoz40 (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> Cep telefonu tavsiyeleri >> W 810 İ NİN YERİNİ TUTACAK MODEL BİLEN VAR MI ??
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    4 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    4 Senedir W810i kullanıyorum fakat çok kalın olduğu için takım elbise ile sorun olmaya başladı :D
    w810i nin menüsü özellikle orbit teması yazı karakterlerinin şıklığı beyaz renginin parlaklığı kısacası W810 i nin yerini tutabilecek daha ince bir model bilen var mı ???

|
    |
  • Emekli Yönetici
    14785 Mesaj
    C 901,T 700 tavsiye ederim.
    |
    |
  • Yarbay
    11010 Mesaj
    temizini bulabilirsen w880i tavsiye ederim , kullanmaktan zevk aldığım ve unutamadığım bi modeldi

|
    |
  • Yarbay
    6988 Mesaj
    bence yok. En sevdiğim java w810i hala satmadım. Tüm javaları kullanmış birisi olarak w810 kadar memnun etmedi.
    |
    |
  • Yarbay
    17586 Mesaj
    kamera hariç c510 olabilir
    |
    |
  • Yüzbaşı
    464 Mesaj
    w810'um duruyo benimde hala şuan g 705 kullanıyorum ama sms yaz bölümüne girerken acayip kasıyo,yani herşeyi güzel diyorum yine tutmuyo w810 u :) Yunus'a katılıyorum ince istediğin için w 880 işini fazlasıyla görür baya da benziyo w 810 a ;)
    |
    |
  • Yarbay
    17586 Mesaj
    o kasma olayı a2 lerde hep var nedense
    |
    |
  • Yüzbaşı
    499 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Eray89

C901 kasmıyor.
    |
    |
  • Emekli Yönetici
    14785 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sonyman01

quote:

C901 kasmıyor.

C 901de hiç yok
    |
    |
  • Yarbay
    4126 Mesaj
    w880i işini görür
    |
    |
  • Yarbay
    8263 Mesaj
    c902 tasarım olarak çok iyi
    |
    |
  • Yarbay
    4681 Mesaj
    bana hic kasma enk gelmedi javada kasma olayi imkansiz gibi birsey simbiyan degilki kassin
    |
    |
  • Yarbay
    17586 Mesaj
    kasma derken yanlıs anladınız sanırım. Dedigim olay c510 ve c903 de bariz var. Mesela ara sıra dosya yöneticisine girerken kum saati cıkıyor..
    |
    |
  • Yüzbaşı
    898 Mesaj
    bende 810 var bende onun yerini alacak bir telefon arıyorum. biraz araştırdım türkiyede henüz satışa sunulmamış zylo ve spiro var. henüz lansmanı yeni yapılmış olan androidli w8 modeli var. bi de w995 var satılıyor ancak bana çok pahalı geldi. emektar 810 yerini sanırım hiç bir şey dolduramayacak. 810 kronik problemi (kullananlar bilir) bağlantı soketinin çok kötü olması ve 3.5 mm jak bağlantısının yokluğuydu
    |
    |
  • Binbaşı
    1217 Mesaj
    w810i elbette efsaneydi bende yıllarca kullandım, yerini hiç bi cihaz alamaz demek yanlış olur micro usb girişli 3,5mm jack girişli w8, x8, yendo, x10, x10 mini, x10 mini pro varken
    |
    |
  • Yarbay
    2217 Mesaj
    Bende W850i m arıza yaptıktan sonra kullanacak telefon bulamadım. Şu an nokia 1110 kullanıyorum. Mini pro2 nin çıkmasını bekliyeceğim sanırım. Yada temiz denk gelirse yine aynısından alacağım.
    |
    |
  • Binbaşı
    1781 Mesaj
    quote:

kasma derken yanlıs anladınız sanırım. Dedigim olay c510 ve c903 de bariz var. Mesela ara sıra dosya yöneticisine girerken kum saati cıkıyor..

evet arada kasılıyor gıbı oluyor ama yınede cok hızlı oluyor c510
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
pubg mobile uc
vp satın al
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.