Şimdi Ara

W 115 kasa mercedes sahipleri.... (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
4
Favori
119.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ilhankurt

ilgilenen olursa arabam burada...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-takasli-klasik-arac-cuore-alto-tiko-swift-justy-vivio-vb-70683356/detay/

sahibinden.com a ek olarak :

tüpü 2009 model.

arabaya 1973 yılından bu yana dokunulmamış darbe vs yoktur zaten 2. sahibiyim.

orijinal döşeme de sorunlar var kaportada zamana bağlı olarak çeşitli yerlerinde ufak çürükler var...

yeni sahibinin masrafı 1000 lira civarında bir rakam olur o da sadece kaporta boya için..

iş kuracağım için takasa çıkardım aslında arabamdan memnunum

yakıt durumuna gelince bu arabayla 80-90 gidebilirsen az yakar. benim gibi 140-160 kullanırsan kozan-adana gidiş geliş + 20 de şehir içi eklersek 70+70+20 : 160 km ye 55-60 tl tüp yakar..

uzak doğunun ufaklıklarıyla ilgileniyorum satış sebebim iş kuracak olmam + küçük araba gerekiyo malum şehir içinde kulllanıcam..

iyi geceler

USta aracın içinin resimlerini görebilirmiyiz ?

Ayrıca 6500 liraya ( sadece dışarıdan gördüğüm kadarıyla ) seninkinden kat kat daha üstün 115 ler mevcut...

• quote:

Orijinalden alıntı: kaptan_ds888

quote:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-takasli-klasik-arac-cuore-alto-tiko-swift-justy-vivio-vb-70683356/detay/

tüpü 2009 model.

orijinal döşeme de sorunlar var kaportada zamana bağlı olarak çeşitli yerlerinde ufak çürükler var...

yeni sahibinin masrafı 1000 lira civarında bir rakam olur o da sadece kaporta boya için..

yakıt durumuna gelince bu arabayla 80-90 gidebilirsen az yakar. benim gibi 140-160 kullanırsan kozan-adana gidiş geliş + 20 de şehir içi eklersek 70+70+20 : 160 km ye 55-60 tl tüp yakar..

uzak doğunun ufaklıklarıyla ilgileniyorum satış sebebim iş kuracak olmam + küçük araba gerekiyo malum şehir içinde kulllanıcam..

iyi geceler

Ayrıca 6500 liraya ( sadece dışarıdan gördüğüm kadarıyla ) seninkinden kat kat daha üstün 115 ler mevcut...

vardır tabi 2-3 binliraya da vardır ama 180 kadranda 170 basabileni motor ve yürüyen , alt takımlarda konusunda süper durumda olanı 2 hafta çalıştırılmayıp da 2. hafta tek kontak da alabileni kontak kapatmadan 1500 km yapabileninin fiyatı farklı olur .. detaylı resimleri ve video yu zaman bulabilirsem eklicem .. ama bu araca bu fiyatı istememin performansından başka 2. sebebi uzakdoğu ufaklıklarıyla takas etmek için yoksa zaten satmam arabamı ki 16000 yazan benden önceki ilandaki sarı merso(http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-klasik-araclar-klasik-otomobiller-cok-nadir-bulabileceginiz-1972-model-tamamiyla-orjinal-115-kasa-62476289/pasif-ilan/#classifiedTitle) nun görüntüsüne ulaşmak için 1000 lira bile gerekmeyebilir pasta bile o sorunu çözebilir. bu kişiye bağlı bişey şöyle arabayla uğraşmayı severse, benim gibi motor ve yürüyen dışında başka şeyle ilgilenmeyipte (benim için aracın performansı güzel olsun isterse kapısı da olmasın ) araçla ilgilenirse süper 1 araç olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilhankurt -- 15 Ocak 2012; 18:40:49 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kaptan_ds888

quote:

tüpü 2009 model.

iyi geceler

vardır tabi 2-3 binliraya da vardır ama 180 kadranda 170 basabileni motor ve yürüyen , alt takımlarda konusunda süper durumda olanı 2 hafta çalıştırılmayıp da 2. hafta tek kontak da alabileni kontak kapatmadan 1500 km yapabileninin fiyatı farklı olur .. detaylı resimleri ve video yu zaman bulabilirsem eklicem .. ama bu araca bu fiyatı istememin performansından başka 2. sebebi uzakdoğu ufaklıklarıyla takas etmek için yoksa zaten satmam arabamı ki 16000 yazan benden önceki ilandaki sarı merso(http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-klasik-araclar-klasik-otomobiller-cok-nadir-bulabileceginiz-1972-model-tamamiyla-orjinal-115-kasa-62476289/pasif-ilan/#classifiedTitle) nun görüntüsüne ulaşmak için 1000 lira bile gerekmeyebilir pasta bile o sorunu çözebilir. bu kişiye bağlı bişey şöyle arabayla uğraşmayı severse, benim gibi motor ve yürüyen dışında başka şeyle ilgilenmeyipte (benim için aracın performansı güzel olsun isterse kapısı da olmasın ) araçla ilgilenirse süper 1 araç olur.

Peki ustam hayırlı satışlar...

• yurur iyi durumda 115 coupe olan var ise satmak isterse talibim bilginiz olsun iyi forumlar.
  • SLM ARKADAŞLAR 115 KASA TÜM PARÇALARINIZ TEMİN EDİLİR.BURSA YENİ ÇEKİRGELİ OTOMOTİV
  • arkadaslar benımde 74 model115 kasa mercedesım var ve cok rahat bır surus keyvı var hatta 3 bınlıra masraf yaptım motorunu karburatorunu avans dişlisinive zincirini yaptırdım satıyorum ılgılenen varsa arkadaslara duyrulur ian no 91675332(sahıbınden.com)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxplas -- 28 Haziran 2012; 12:37:14 >
  • merhaba bendede 115 kasa merso var parca sıkıntısı cekmedım ve cok ama cok rahat bır arac lpg de sorunsuz calısan bır arac ben motorunu karburatorunu avans dıslısıve zıncırını sıfır yaptırdım ve bana malıyetı 3 bınlıra oldu yanı bır sıkıntı cekmeyeceksın
  • Uzun zamandır kimse konuya birşey yazmamış.bende satın almak için arastırma yapıyorum.tavsiyelerinizi almak istiyorum.önereceginiz araç varmıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar merhaba ben 1974 model 115 almak üzereyim bu aracı tek kapı yaptırmak mümkün mü bunu yapacak bir yer biliyormusunuz tesekkürler
  • bu konu üstlere taşınsın güncel kalsın..

benimde 1968 model W115/8 Kasa 2200CC 4 Silindir aracım var 2 yıldır bende çok memnunum... resimlerini kısa sürede eklerim.

sorusu olan var ise bilgim dahilinde yardımcı olmaya çalışırım.
  • Benide kaydedin bi tane de ben aldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: E.İsgenderli

bu konu üstlere taşınsın güncel kalsın..

benimde 1968 model W115/8 Kasa 2200CC 4 Silindir aracım var 2 yıldır bende çok memnunum... resimlerini kısa sürede eklerim.

hocam fotoğrafları hala göremedik :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çekilin Ben Tercümanım

quote:

bu konu üstlere taşınsın güncel kalsın..

hocam fotoğrafları hala göremedik :)

hocam tamamen aklımdan çıkmış kusura bakmayın işyerindeyim şuanda olanları yüklüyorum :)

W 115 kasa mercedes sahipleri.... W 115 kasa mercedes sahipleri.... W 115 kasa mercedes sahipleri.... W 115 kasa mercedes sahipleri....

• oo hocam mbclub'dan biliyorum seni ve arabanı :)
  • quote:

oo hocam mbclub'dan biliyorum seni ve arabanı :)

tanıyormuyum hocam sizi ordan nickiniz nedir ? :)
  • quote:

quote:

oo hocam mbclub'dan biliyorum seni ve arabanı :)

tanıyormuyum hocam sizi ordan nickiniz nedir ? :)

orda da aynı nicki kullanıyorum.
  • Merhaba Arkadaşlar.
    Bukadar Çok W115 Kasa Hayranı görmek güzel :)
    Bende 71 Model Otomatik Şanzuman Kırmızı W115 Kasa var.
    Motor Durumu iyi Kabortada Uzakdan çok güzel duruyor Fakat bazı yerlerinde Boya çatlakları var.Kabot içinde Ufak Tefek çürükleri var.
    İç döşemesi Deri Döşeme Orjinal duruyor.
    Aracımı satmak istiyorum ilgilenenler olursa mail adresim : xxxx
    Telefonum xxxx

edit: satıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samet_s90 -- 3 Nisan 2017; 9:0:3 >
  • Merhabalar,
    Elimdeki 1975 model (w115) 230.4'u haftasonlari kullanmayi dusunuyorum. Ancak klimasiz oldugundan maalesef yeterince kullanamadim bugune kadar.
    Orijinal dokumanlarini inceledigimde, Almanya'daki donanimlarda o donemde klima oldugunu gordum.
    Acaba Ankara'da orijinalligini bozmadan klima bulmam mumkun mudur bu araca?
    Cevap verebilecek arkadaslara simdiden tesekkurler.
  • tegmen659 T kullanıcısına yanıt
    ARKADAŞLAR HERKESE SAYGILAR SEVGİLER MERCEDES W115 1975 230.4 SAHİBİYİM 1 HAFTA OLDU ALALI. GAZ PEDALINA BASTIGIMDA YOKUŞ YUKARI İKEN BİR İKAZ LAMBASI YANIYOR KİME SORABİLİRİM KİMDEN YARDIM ALABİLİRİM FORUMDA YENİYİM SAOLUN
  • ardaobaykutalp kullanıcısına yanıt
    Bende var 71 model 230.4 satıyorum düşünürseniz sahibindende var ilan numaram 132985476
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.