Şimdi Ara

W 115 kasa mercedes sahipleri.... (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
4
Favori
119.685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mrb arkadaşlar.bu kasanın 230.6 motorlusu kilometrede kaç litre yakar,yardımcı olabilecek olan var mı..?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kacigul

mrb arkadaşlar.bu kasanın 230.6 motorlusu kilometrede kaç litre yakar,yardımcı olabilecek olan var mı..?

benzinde 11.4 lt diyor teknik verilerinde.lpgde 13-14 olur galiba
  • merhaba 1975 115 kullanıyorum.km sayacı ile ilgili sıkıntım var .göstergeyi komple değiştirmeyi düşünüyorum elinde olan veya nereden bulabileceğimi bilen var mı ?
  • edirnede var bitane 50tl istiyor, hurdacı da, gösterge temiz duruyor, 200 göstergesi.
  • arkadaşlar yardım, bende w115 71 model 200 var.lpgde şehiriçi 50 kuruş yakıyorum, ne yapacağım bilemedim.ayrıca aracı benzine geçirmeye çalışınca marş almıyor, tüpte tek marşda alıyor nasıl bir araç bu hala çözemedim.
  • arkadaşlar bende 115 kasa var ilgilenen arkadaşlarhttp://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-220-kral-araba/detay (21136460 ilan nosu) birde çıkma parça en uygun nereden bulabilirim ben muğla fehtiyedeyim burada bu arabalara bakmak çok zor oluyor küçük bi yer olduğu için halen reno 12 lerden kurtulamadılar
  • arkadaşım ben hataydan yazıyorum buranın simgesi gurbetçileri ve halkın yarısının almanyada yaşaması yani mercedes cenneti burda istediğin her türlü parçayı bulabilirsiniz bilginize sunulurörn km benzin otomatiği şanjuman oto yada manuel döş radyatür karbüratür direksiyon kutusuve pompası ve daha bir çok parçası ve unutmayın çok süper mekineler bunlar ben 185 i gördüm
  • selam arkadaşlar bende bu araçların hastasıyım,almaya karar verdim sahibinden.com sitesinden epey takıp ettim hem bütçeme hemde daha sonraki masrafları düşünerek iki araç arasında kaldım bana bu araçlardan iyi anlayan arkadaşlar yardım edersen çok sevinirim.
    1. araç bu kafama daha çok yatan http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-mercedes-200-200-4-silindir-2012ye-kadar-vizeli-daha-ucuzu-yok-34733259/detay

2.araçta bu bu araçtaki kemik direksiyon ve dizell oluşu var... http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-mercedes-220-115-kasa-mercedes-1972-model-30126438/detay

ilk araç bence daha iyi ama jant ve direksiyonlar eksik kalıor bence..sizinde yardımlarınızı bekliyorum çünkü bu pazartesi birisinden birini alacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: fuatnamak

selam arkadaşlar bende bu araçların hastasıyım,almaya karar verdim sahibinden.com sitesinden epey takıp ettim hem bütçeme hemde daha sonraki masrafları düşünerek iki araç arasında kaldım bana bu araçlardan iyi anlayan arkadaşlar yardım edersen çok sevinirim.
    1. araç bu kafama daha çok yatan http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-mercedes-200-200-4-silindir-2012ye-kadar-vizeli-daha-ucuzu-yok-34733259/detay

2.araçta bu bu araçtaki kemik direksiyon ve dizell oluşu var... http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-mercedes-220-115-kasa-mercedes-1972-model-30126438/detay

ilk araç bence daha iyi ama jant ve direksiyonlar eksik kalıor bence..sizinde yardımlarınızı bekliyorum çünkü bu pazartesi birisinden birini alacağım.

Arkadaşım bence 2. araç daha güzel.Hemde dizel.. Yürüyen aksamı yerindeyse bunu almanı tercih ederim.

• SONUNDA...... 1976 w115 200D. Mercedesimi bugün kaporta-Boya ya verdim. inşallah güzel olur. yürüyen aksamında birşey yok daha önce motoru yenilemiştim. yanlız kaportacı zor buldum diyebilirim işçilik çok olduğundan kaportacılar ugrasmak istemiyor. İzmir/çiğli Ata sanayinde şuan araba 3000 TL.ye anlaştım kaporta ve boyayı en geç 2 ay içinde çıkacak araç
  • 1976 115w 200d.

W 115 kasa mercedes sahipleri....

• çok temiz 75 model 115 kasa orjinal 80000km'deki aracımı acil satıyorum...sahibinden.com da aracıma da bakabilirsiniz.(#18550745)
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-klasik-araclar-klasik-otomobiller-mercedes-meraklisina/detay/
  • Uzun uğraşlar sonucunda artık benimde bir 115 kasam var. Bir kaç güne fotoları ekleyeceğim.
  • selam ben halil kilis liyım mersedes yedek parçacısıyım sıte ılgımı çektı ve yazmaya tanışmaya karar verdım inşallah benım de sızlere bır faydam olur 1950 modelden 2008 modele kadar mersedes parçalarını temın etmekteyım ve ayrıca bende tam bır w115 hastasıyım ayrıca w140 w124 c180 sahıbıyım ben 115 ın boyasını deyıştıreceğım bır yorum yaparsanız sevınırım balcanmor edecem nasıl olur sızce aracım da 605 motor takılı 20 valf turbolu motor w140 ın derı doşemesı elektırıklı koltuklar mevcut tek eksığim tel jant eksiğim kaldı sızın de yorum larınızı beklıyorum telefon lkarım 05448528279 05362525930 03488222395
  • slm akısler çıftı 250 tl orjinal dıreksıyon kutusu 150 tl
  • @ensar 79 bende 71 model w115 200 var, lpgde uzun yolda 30 kuruş şehiriçi 50kuruş yakıyor.ne tavsiye edersiniz?motorun durumu gayet iyi.
  • Selam bana 1974 W115 Otomatik şanzıman modülatör ü lazım yardımcı olabilecek varmı? Sağolun.Alp
  • w115 torpido lazım pm atın.
  • arkadaslar gözönünde olması gereken bir konu neden bu kadar sahipsiz kalmış anlamadım doğrusu.bu başlığı görünce biraz heyecanlanmıştım kendim gibi delileri bulurum diye ama:)

2 adet w115 200.4 benzinli araç aldım.ikisini de komple soyarak restore ediyorum.biri bitti 2.si devam ediyor.
    bu araclar hakkaten hastalık umarım erkese bulasır:)

aracları toplarken nadir bulunan parçalarla ilgili bazı sıkıntılarım oldu(taraksız stop,kelebek camları,içten açma kolları vs..).
    fakat nerede ne bulabilecegimi az bucuk ogrendim ve bu surecte en cok nefret ettiğim dialog;
    -..... varmı?
    -aaa imkan yok bulamazsın abi blablabla

baska insanların da bu sıkıntıyı çekmemesi için yardımcı olmaya çalışıyorum.hertürlü parça ihtiyacınız için(kapota,mekanik,motor,elektrik,aksesuar) bana ulasınız.
    0 507 727 30 27
  • Merhaba arkadaşlar. Bugun bu forumu gördüm o kadar sevindim ki Ne zamandır Mercedes 115'kasa hakkında bilgi sahibi olan insanları arıyordum. Gelelim sorulara

Benim elimde Mercedes 230.6 W.114 kasa var Elimde de 2000 lira param var şimdilik

Aracımın içi Tamamen sorunsuz Deri Döşemeler, Konsol, Torpido, Vites kutusu, Kapı kolları, Cam kolları Sorunsuz
    Arabanın tabanı iç tabana Zift attırdım üstüne kalın bir tabaka film tarzında Siyah renk Pvc ve Birşey karışımı kaplama yapıldı Paspaslarımı da koyunca içerden sorunum kalmadı

Aracımın dışına gelince sorunlar burada başlıyor kapıların içlerinde çürükler var. Aşağıda alt takımda Paslanma çürüme var boyasında kalkmalar çürüklerden kaynaklı deformeler var bir çok sorun var

Ben şimdi aracıma şunları yapmak istiyorum

1-Kaportada ki Çürüklerin giderilmesi, Araca uygun fiyatlı bir boya yapılması Opak Sarı renge boyanacak araç

2-Alt takımın Muayer olması ve güvenlik için Kaynaklanması düzeltilmesi bakım yapılması

3-Fren Balataları + Diskler değişecek Lastikler değişecek Jantlar Mat Gümüş Gri boyanacak AMG Jant var

4-Şanzıman yağı, Motor yağı, Fren + Direksiyon Hidrolik yağları değişecek

Evet arkadaşlar şimdi bu işlemlerin hepsini Ne kadara Mal edebilirim özellikle Kaporta Çürükleri ve Alt + Ön + Arka takımın bakımları değişimleri birde Uygun fiyatlı Komple boya ne kadara mal olacaktır

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.