Şimdi Ara

VW yine Zam yapti ( 1 Eylulden itibaren ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
2.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    evet istanbulda

Nissan genel müdürü daha yeni açıklama yaptı biz kura hemen tepki vermeyiz ekim-kasım gibi zam yapacağız dediler. Ha bu arada nissanda arupada üretiliyor ve euro ile geliyor.

Önemli olan satıcının niyeti yoksa gerisi teferruat. vw satılmayan bir marka olsa zam yapmazdı. Bakınız honda zam yapmıyor ve bende diyorum ki diren honda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thomassee

Araçlar hala nispeten ucuz.

Bu rakamlarla kriz hissedilmez şu an.

Bana göre şöyle olmalı.

En dolu modeller için.

Polo 75

Golf 115

Passat 165

Ayrıca bankalar ev kredilerini bu ara çok zorlaştırdı nedense

Bankalar şu ara ekspertiz talebi yollamıyor. mEVCUT riskli ortamda hiç bir kredi veren parasını riske atmak istemez. Hatta şöyle bir durum var yazdığım ekspertiz raporlarında artık riski fazla görüp taşınmaz ederinin %20-30 kırpılmış halini raporlara geçiriyoruz. Konu dışı olması hasebiyle şimdlik bu kadar

• quote:

Orijinalden alıntı: Erbay güney

evet istanbulda

Nissan genel müdürü daha yeni açıklama yaptı biz kura hemen tepki vermeyiz ekim-kasım gibi zam yapacağız dediler. Ha bu arada nissanda arupada üretiliyor ve euro ile geliyor.

Önemli olan satıcının niyeti yoksa gerisi teferruat. vw satılmayan bir marka olsa zam yapmazdı. Bakınız honda zam yapmıyor ve bende diyorum ki diren honda

Yarın fiyatlara tekrar bakalım bence :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vay anasini b sinifi kutu kola gibi arabalarin fiyatlarina bak! Artik pololar fiestalar 100 bin falan olursa da sasirmam. Iki gun konusuruz ertesi gun hangisini alayim diye konu acariz zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: İMAX 3D

Bahsetmezler çünkü 318 benzinli passat dizel otomatik zaten tdi dsg highline siparişi alınmıyor alan varsa 2016 yi bekler

Benzinli dizel mevzusunu premium olması ve marka algısı ile kapatır

• satış rakamlarına bakıyorum , birde zamlardan şilayet edenlere bakıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: vetenes

Passat Highline olmuş 135 bin. Ya bende Passat kullanıyorum da bu fiyatlar ne oldu ?

Biri bunlara m paket 318i nin 140 bin olduğunu hatırlatsın. Aynı kurdan onlar da araba Satıyor.

2-3 aya kadar 318i ile başa baş takas yapacaksın, az kaldı.

• Genel anlamda tüm distribütörler,kur artışından dolayı en az %5 zamdan bahsetmeye başladılar bile.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spinattimyalnizliga

quote:

Orijinalden alıntı: vetenes

Passat Highline olmuş 135 bin. Ya bende Passat kullanıyorum da bu fiyatlar ne oldu ?

Biri bunlara m paket 318i nin 140 bin olduğunu hatırlatsın. Aynı kurdan onlar da araba Satıyor.

2-3 aya kadar 318i ile başa baş takas yapacaksın, az kaldı.

Sorma Vw altın gibi iyi kazandırdı

Passatı alırken 3 serisine param yetmiyordu şimdi az bi açığım kaldı bi %3 zam daha geliyormuş o zaman kafa kafaya alırız

• hyundai de zam yapmış

• 2012'de ilk ciktigi Zaman 68.000'di simdi

Golf 1.6 TDI BMT 110 PS DSG Highline 97.500 TL

30.000 lira Zam geldi 2.5 senede

• Ben de şunu anlamıyorum, bu adamlar bugün bayide satılan arabayı almanyadan 1 Eylül kuru üzerinden mi alıyor.

Örneğin ben yarın gitsem, bayideki bir jetta, golf, Passat tan birini alsam, niye zamlı almak zorundayım.

Sen bayinin, doğuşun deposunda, stoğunda, bahçesinde duran, euro 3 lirayken aldığın arabayı, şimdi bana sanki euro 3.30 olduğu zaman alınmış da onun zammını yansıtıyormuş gibi niye yapıyorsun.

Nissan niye yansıtmıyor, çünkü fırsatçılık yapmıyor.

Ha bu arada kelin şirketi gibi fırsatçılara para kazandıran esas unusuru unutmayın.

Müthiş ekonomi bilgisiyle, muhteşem öngörüsüyle, olağanüstü devlet yönetme anlayışıyla, ülkeyi istikrar abidesi haline getiren, fiilen yönetim şeklini değiştiren muhtar dostlardır durduk yerde fakirleşmemize neden olan.

Ülkeyi hallaç pamuğu gibi atmayıp, kuru zıplatmasaydı şu an dünyadaki petrol fiyatlarından da faydalanıyor olurduk, arabaları da 10 bin lira ucuza alıyor olurduk.

Adam daha faiz düşsün diyor. Bir insan bir ülkeye bu kadar zarar verebilir mi?

Bakınız çok enteresan, veriyormuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hypnotica

65.800 e polo alsam esim beni evden kovar.

Babam beni evlatlıktan reddeder gazateye ilan verir oğlum o paraya şu araba varken gidip 4 teker 1 direksiyon polo almıştır diye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

2012'de ilk ciktigi Zaman 68.000'di simdi

Golf 1.6 TDI BMT 110 PS DSG Highline 97.500 TL

30.000 lira Zam geldi 2.5 senede

Çüş valla bu nedir

• Tam bir halk arabasi....

Indirim yapilmamasi dogal hangi firma demisti hatirlamiyorum ama "aliyolar ki yapiyoruz"diye aciklama yapmislardi.Fiyatlar yukseldikce hala alan oldugu icin adamlar takilmiycak.

• vur joker vur vur vur
  • Yolunmaya hazir olanlara mustehak;

hadi vw, yap bir zam daha

• Valla oha.

• Yazık olmuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu fiyatlara rağmen hala sıraya giren var mıdır? Olursa şayet alnından öpmek lazım azmi için

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.